מתכננים לשפץ את הדירה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

שיפוץ דירה מחיר למשתכן

שיפוץ דירה במחיר למשתכן(שכיום נקרא דיור במחיר מופחת) דרך פורטל 'טופ שיפוצים'. בין אם אתם מעוניינים לבצע שידרוג מטבח או פשוט לשפץ ולעצב את הדירה במחיר למשתכן, אצלנו באתר תוכלו למצוא בעלי מקצוע אשר יספקו לכם שירות בנושא. הכניסו פרטים בטופס המצורף באתר ואנו נחזור אליכם עם הצעות מחיר מעד 3 בעלי מקצוע שונים עבור ביצוע העבודה הרצויה.

שיפוץ דירה במחיר למשתכן עושים ב'טופ שיפוצים'

לא פעם כאשר עוברים סוף סוף אל הדירה החדש במסגרת פרויקט המגורים של מחיר למשתכן דיור במחיר מופחת, מתעורר הצורך לבצע שינויים והתאמות בדירה שלכם. שיפוץ דירה במחיר למשתכן הוא פרויקט שיש לבצע בצורה איכותית ומוקפדת וזה כלל לא משנה אם ברצונכם לבצע התאמות קטנות או אולי עיצובים או גימורים שונים בדירה שקיבלתם. אנו ממליצים להיעזר בבעלי מקצוע איכותיים ובעלי ניסיון בשביל לוודא שתקבלו את העבודה האיכותית ביותר, אבל רגע לפני שמתחילים בשיפוץ, רצוי לבדוק מהם מחירי בדק בית - כי זהו שירות שכדאי שתעשו לפני שתתחילו לשפץ על מנת למצוא את כלל הליקוים בדירה.

מה כדאי לשדרג במטבח במחיר למשתכן?

המטבח מהווה חלק מרכזי בכל בית. אנו נכנסים אליו פעמים רבות במהלך היום ועל כן חשוב שהוא יהיה מותאם לצרכים שלנו. המטבח הסטנדרטי שמקבלים במסגרת מחיר למשתכן לא תמיד מספיק עבור הצרכים ועל כן נדרש לבצע שדרוג מטבח. השדרוגים הנפוצים עבור המטבח הם לרוב התקנת ארונות או מגירות, החלפת שיש, רצפה או פשוט שדרוג של הברז או הכיור. שדרוג מטבח מחיר למשתכן הוא עסק למקצוענים בתחום ולא מומלץ להתפשר על בעלי מקצוע לעבודה חשובה שכזו. דרך האתר שלנו תוכלו למעשה לבחור מבין בעלי מקצוע מנוסים ומומלצים תוך שמירה על מחיר אטרקטיבי והוגן עבור ביצוע העבודה.

שיפוץ דירה מחיר למשתכן

מהו מחיר שיפוץ דירות במחיר למשתכן לפי מטר?

המחיר של שיפוץ דירה נקבע כמובן בהתאם למספר החדרים בדירה. מחיר של שיפוץ דירה קומפלט (שדרוג כללי קלאסי) נע בין 5,000 ש"ח ל7,000 ש"ח לפי מ"ר. על כן נדרש לבצע השוואת מחירים בשביל לקבל את ההצעה האטרקטיבית ביותר. שימו לב, על החשיבות של המחירים - אתם רוצים לוודא שאתם אכן עובדים עם בעל מקצוע איכותי ומקצועי. שיפוץ דירות במחיר למשתכן עשוי לשדרג את הבית שלכם בצורה משמעותית ולתת לו טאצ' מיוחד ושונה מהעיצוב הסטנדרטי. גם אם מדובר בפעולה כמו צביעת דירה חדשה בצבע אחר מהסטנדרט שקיבלתם ולכן בחרו אך ורק מומחים לביצוע הפעולה.

מחיר ממוצע של שיפוץ דירת מחיר למשתכן לפי מ"ר

מחיר ממוצע של שיפוץ דירת מחיר למשתכן לפי מ"ר: 6000 ₪

טווח מחיר גבוה 7000 ₪

טווח מחיר נמוך 5000 ₪

טיפים לעיצוב דירת מחיר למשתכן

ראשית, אנו ממליצים לבצע התאמה בין איזורי הבית השונים וכאשר משפצים דירה באופן קוסמטי או איזור מסוים, לוודא שהוא ישתלב עם שאר החלל מבחינת חומרי הגלם, הצבעים ועוד. אנו ממליצים לדבוק בסגנון עיצובי מסוים ולרוץ איתו לאורך כל הבית על מנת ליצור הרמוניה בין כל החללים. בנוסף, על אף שהחוק אינו מאפשר ביצוע שינויים בדירה טרם מסירתה, אנו ממליצים להיערך מראש ולהבין סדר גודל של עלויות צפויות. היעזרו בשירות שלנו ובקשו הצעת מחיר מבעלי המקצוע, כל מה שנדרש מכם לעשות הוא להכניס את הפרטים שלכם בטופס המצורף באתר ואנו נחזור אליכם עם כל הפרטים. בנוסף אנו ממליצים לבקר בדירה לפני קבלת המפתח מה שיתרום משמעותית להיערכות שלכם לכל הנושא של עיצוב דירת מחיר למשתכן.

שיפוץ דירה בדיור במחיר מופחת

אנו שמים לעצמנו כמטרה מרכזית, לספק לכם מענה עבור מציאת בעל מקצוע במחיר הוגן. זה כלל לא משנה אם ברצונכם לבצע שיפוץ אמבטיה קטנה או גדולה או שינויים באיזור המטבח או אפילו לצבוע קירות או שינוי ריצוף. ניתן למצוא דרך האתר שלנו פתרונות נהדרים לשיפוצים של דירות בדיור במחיר מופחת עבור זוגות צעירים שמחפשים לא להיכנס להוצאות גדולות נוספות לאחר הכניסה לדירה.