לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות: 055-966-2236

שיפוץ חדר אמבטיה

מחפש חברת שיפוצים שמבצעת שיפוץ אמבטיה במחירים זולים? דרכנו ניתן למצוא שירותי שיפוץ לחדר אמבטיה קומפלט במחיר מבצע, הזמן עוד היום שיפוץ בזול וקבל הצעות משתלמות!

מדוע כדאי לך לשפץ דרך "טופ שיפוצים"?

תוכל לקבל עד שלוש הצעות מחיר לשיפוץ חדר האמבטיה שלך.
✔ אנו פועלים עם שיפוצניקים, חברות וקבלנים מכל אזורי הארץ!
✔ דואגים לכך שיפנו אליכם רק בעלי מקצוע מומלצים, מוסמכים ואיכותיים.
ביצוע עבודות צנרת, חשמל, ריצוף והתקנת כלים סניטרים.
מוכנים לשפץ חדרי אמבט גדולים וקטנים כאחד.

כיצד ניתן לשפץ חדרי אמבטיה במחירים זולים?

על  מנת לקבל מחיר טוב מבלי לפגוע באיכות העבודה,  ברמת הגימור ובטיב החומרים עליכם לבצע השוואת  מחירים וכמובן שאין דרך קלה יותר לעשות זאת אם לא באמצעות "טופ שיפוצים" הפורטל אשר מאגד תחתיו עשרות חברות שיפוץ, קבלנים ושיפוצניקים המתמחים בעיקר בתחום המקלחות והאמבטיוית, עצם ביצוע השוואה כבר נותן לכם פרספקטיבה לעלויות השונות והמחירים המשתנים בשוק, כן כל אחד מן נותני השירות ובעלי המקצוע יגיע לביתכם יקחו מידות ויתנו הצעות מחיר פרטנית בעבור העבודה, לאחר שתקבלו את ההצעות השונות עליכם לבצע השוואת מחירים באמצעות חיוג חוזר אל כל אחד מן אלו שביקרו אצלכם ולבקש מהם להשוות להצעה הזולה ביותר - רבים יסכימו וישנם כאלו שלא. אך בסוף התהליך ללא ספק תצליחו לחסוך  ולקבל מחירים זולים באמת, זוהי המהות הפורטל שלנו אשר מספק קבלנים מעולים לשיפוצים בכל מקום בארץ.

תמונות של לפני ואחרי

לפני ואחרי שיפוץ אמבטיה

תהליך שיפוץ מקלחת

שיפור משמעותי באיכות החיים

שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט יכול לשפר באופן משמעותי את איכות החיים שלנו. כאשר יש לנו אמבטיה איכותית ונקייה שנעים לעשות בה מקלחת איכות החיים שלנו הרבה יותר טובה. איכות החיים שלנו מושפעת בסופו של דבר מאיכות העיצוב של הבית שלנו. כאשר אנחנו מעצבים את הבית שלנו אנחנו צריכים לתת את הדעת גם על הפרטים הקטנים של העיצוב. אנחנו יכולים למשל לשדרג את הקרמיקה בחדר השירותים והאמבטיה שלנו או לשפץ את המקלחון והחדר עצמו, בין אם זה באמצעות חיפוי, שדרוג הכלים הסניטרים, עבודות צבע למינהם החלפה של מקלחון באמבטיה ועוד אינספור אפשרויות.

כך תשיגו שיפוץ אמבטיה בזול עם מחירים משתלמים

שיפוץ אמבטיה במחירים משתלמים כלכך הוא לא תהליך שכל אחד יכול לבצע. כאשר אנחנו משפצים באופן מלא (קומפלט) חשוב לשים לב לאיכות החומרים שהם נעשה שימוש בשיפוץ. בחירה בחומרי גלם איכותיים כמו צנרת איכותית או קרמיקה מובחרת תבטיח את איכות השדרוג. חשוב להימנע בזמן השיפוץ מעיגול פינות ועבודה שהכי פחות ממאתיים אחוז, שימו לב שמקרים כאלו יכולים לקרות כאשר אנחנו מבצעים שיפוץ דירה הכל כלול - קומפלט והקבלן מנסה לסיים את עבודת השיפוץ כמה שיותר מהר. חשוב לשים לב לעיצוב שלה ולעצב אותה באופן שמתאים לטעם האישי שלנו ולצרכים שלנו. אנחנו צריכים לשים לב גם שיש מספיק מרווח ומקום בחדר האמבט שלנו כך שיהיה לנו מספיק מקום להתארגן בו בקלות. תכנון לקוי של החדר יכול להפוך את השימוש בו לבלתי נוח כך שלא נוכל באמת ליהנות ממנו.

מחירון לשיפוץ חדרי אמבטיה

איזה עבודה? טווחי מחירים
מחיר חידוש חדר אמבטיה קיים
כולל: צביעה, הדבקת ריצוף ואטימת אמבטיה.
החל מ-1,100 למ"ר
כמה עולה לשפץ קומפלט חדר מקלחת קטן?
שיפוץ מקלחת קטנה עד 6 מ"ר
מחיר קומפלט: 3,000 - 4,000 ש"ח
עלות שיפוץ חדר אמבטיה ושירותים
עבודה הכוללת החלפת תשתיות, ריצוף, חיפוי וכלים סינטריים.
מחיר למטר: 2,200 - 3,500 ש"ח
מחיר החלפת צנרת כולל ריצוף באמבט
הריסת ריצוף והחלפת צנרת מים וביוב כולל ריצוף מחדש
החל מ-700 שקלים למטר
עלות התקנת מקלחון חדש
פירוק מקלחון ישן והתקנת חדש (לא כולל המקלחון)
בין 400 - 700 שקלים
כמה עולה לחפות קיר בחדרי אמבטיה?
המחיר לעבודת הסרת ישן והתקנת חדש ללא חומר.
החל מ-110 ש"ח למטר
מה המחיר הכי זול לשפץ חדר אמבטיה?
שיפוץ אמבטיה במבצע ובמחירים הזולים ביותר ברמת סטנדרט
החל מ-1,800 למטר (כולל הכל)
מחיר התקנת ברז באמבט
פירוק והרכבה של ברז מסוג אינטרפוץ במקלחות (ללא הברז)
בין 300 - 450 ש"ח
החלפת אמבטיה ישנה והתקנת ג'קוזי
הוצאת האמבט הישן והתקנה של ג'קוזי כולל צנרת וחיפוי
מחיר לעבודה: 2,500 - 4,000 ש"ח
כמה עולה להחליף כיור?
החלפת כיור ישן בחדש כולל עבודת צנרת (ללא חומרים)
350 - 700 ש"ח

* המחירים הנם לצורך מידע בלבד ואינם מחייבים את נותני השירות מטעם "טופ שיפוצים" לעמוד בהם.
* המידע לעיל נלקח מרשת האינטרנט ומהצעות מחיר שונות שקיבלנו וייתכנו פערים באזורים שונים בארץ.
* מומלץ לבצע השוואת מחירים לפני שסוגרים לפחות עם שלושה גומרים שונים.

שאלות נפוצות בנושא שיפוץ חדר אמבטיה

לפניכם מאגר שאלות ותשובות אשר אנשים אשר משפצים אחר חדר האמבטיה שלהם שאלו והמומחים ב"טופ שיפוצים" ענו:
שאלה: כמה זמן לוקח לשפץ חדר אמבטיה שלם?
תשובה: כאשר מדובר על חידוש מלא הכולל צנרת, ריצוף מחדש, עבודות חשמל וביוב שיפוץ חדר קטן של אמבטיה יכול להסתיים בתוך 48 שעות, בחדרים גדולים יותר הזמן המינימלי הוא 72 שעות, אם ניקח את ממוצע הזמנים בשוק לביצוע העבודה מדובר של בין שלושה לחמישה ימי עבודה.
שאלה: כאשר משפצים האם כדאי לא להכליל את חידוש הצנרת?
תשובה: הכל תלוי תקציב, אם אתם רוצים רק לעשות שדרוג קוסמטי (למשל בדירה שכורה) אז כן זה יחסוך לכם בעלויות, אך אם מדובר על נכס שהוא בבעולתכם ללא ספק זאת הזדמנות לחדש את צנרת המים והביוב, לשדרג את חיווטי החשמל ולדאוג שבשנים הקרובות לא תצטרכו לשלם שוב.
שאלה: כיצד מנגישים אמבטיה לנכים?
תשובה: ישנם כמה דרגות של הנגשה, בגדול זה מתחיל מדלת גדולה יותר (שכסא גלגלים יכול לעבור בה), מעקה ליד השירותים ומקלחת גדולה הכוללת מספר מעקות, כמו כן יש להתחשב במעברים ובמרחב תמרון בתוך החדר עצמו, גם השקעים והברזים יהיו נמוכים יותר.
שאלה: מהו תהליך השיפוץ?
תשובה: זה מתחיל בתכנון נכון הכולל שרטוט (תוכנית עבודה) אשר בתוכה ניתן לראות את כל העמדה של צנרת המים, קווי הביוב, חשמל ועד לבדיוק היכן ימצא כל דבר בחדר בין אם זה ארון, אסלה מקלחת או אמבטיה, משם התהליך ממשיך לפירוק החדר הישן והתקנת החדש מתחילים תמיד בריצוף, עוברים להתקנת כלים סניטריים ומסימיים בחיפוי ובצביעה.
שאלה: כיצד נפטרים מעובש במקלחת?
תשובה: יש לבצע שיוף לנקודות האלו בקיר ולעשות טיח עם חומר מתאים לחללים רטובים, לאחר מכן לצבוע בכמה שכבות צבע, על מנת למנוע מהעובש לחזור יש לאוור היטב את החדר לאחר שימוש בו באמצעות וונטה או חלון.

מה יכול לייקר לי את מחיר השיפוץ?

ישנם כמה דברים מהותים אשר יכולים לגרום לקפיצה משמעותית במחיר חידוש חדר האמבטיה שלכם, למשל אם תרצו להחליף מיקום של האמבטיה עצמה בתוך החדר יהיה עליכם להקים צנרת מים חדשה וביוב במיקום החדש דבר אשר יכול לגרור אחריו עבודות רבות נוספות ולהקשות על השיפוץ הקוסמטי והפשוט, עוד דברים שיכולים לייקר הם שימוש בריצוף מסוג איכותי כמו שיש, פסיפס ואפילו אנטי סליק. כמו כן שדרוג לאסלה סמויה יכול להוסיף עלות נוספת, הוספה או החלפת מיקום של גופי תאורה יכול לגרור אחריו חציבה בקירות, פירוק אריחים (במידה ולא היה בתכנון) וכן הלאה, לסיכום אם יש לכם תקציב מסוים לשפץ בו התייעצו עם בעל המקצוע המגיע אליכם ובקשו תמחור נפרד לכל אחד מן הדברים שאתם רוצים לעשות ככה תוכלו לשלוט בהוצאה ולדעת מהו המחיר המדויק שאותו אתם הולכים לשלם.
חדר מעוצב לאחר שיפוץ

שימוש במבצעים לחסכון מקסימלי בעלויות

משפצים חדר אמבטיה במבצע כולל גם בחירה של ריצוף איכותי לחדר. כאשר אנחנו בוחרים את סוג הריצוף שיהיה בחדר אנחנו צריכים לזכור שחדרי אמבטיה הם בדרך כלל חדרים קטנים מאוד ולכן חשוב לבחור לרצף אותן במרצפות שיעניקו אשליה שהחדר גדול יותר ממה שהוא באמת. על ידי בחירה של הדבקת מרצפות קרמיקה לבנות אנחנו יכולים למשל ליצור את האשליה שהחדר הרבה יותר גדול וכך השהייה בו תהיה הרבה יותר נעימה וכיפית לכל בני המשפחה שלנו. אנחנו חייבים להשקיע הרבה מאוד עבודה בתכנון שלנו כך שהשימוש בו יהיה מיטבי ואיכותי לאורך שנים רבות.
 
חדר אמבט משופץ

שדרוג ושיפוץ חדר אמבטיה בהחלט משתלם

הוא גם יכול להיות הדרך שלנו להפוך את הבית שלנו למקום שנעים יותר לגור בו. אחת הפעולות שהכי יכולה לסייע לנו לשדרג את איכות החדר האישי שלנו היא לצבוע את החדר בצבעים בהירים.כאמור הם חללים קטנים מאוד שיכולים להוות מקום מחניק ולא נעים כאשר אנחנו לא מעצבים אותו באופן איכותי. עיצוב נכון של החלל כולל עיצוב שלא עמוס ביותר מדי פרטים או צבעים. אנחנו יכולים לבחור לצבוע את החדר בצבעים בהירים מאוד כמו תכלת, לבן, ירוק בהיר, ורוד או צבע אפרסק. צבעים אלו הם צבעים שיעניקו לחדר תחושה של מרחב ושל חלל שניתן להתפנק בו, כאן תוכלו למצוא מידע נוסף אודות עבודות צבע.
 
לפני ואחרי   מעוצב ומשופץ

רוצה לשפץ את המקלחת באופן מלא (קומפלט) ובזול?

מחפשים אחר שיפוץ מקלחת קומפלט? כאשר המחיר ידוע מראש והכל כלול, כמובן שצריך לסכם עם קבלן השיפוצים על רמת גימור, על מהירות העבודה ולחתום על חוזה בו כתוב מה קורה במקרה שיש חריגה ובמידה ויש חריגה של כמה אחוזים מהתשלום. כי כאשר מסכמים על שיפוץ חדר אמבטיה הכל כלול, צריך לסכם ולחתום על הכל, על מנת שלא נקבל הפתעות בהמשך חידוש המקלחת בביתנו. חשוב לא ללחוץ יד ולשכוח מהנושא ולדבוק בנושא החוזה מא' ועד ת', ידוע שקשה לעבוד עם שיפוצניקים וקבלים, עם עמידת הזמנים שלהם והחריגות שלהם, כך שיש מקרים בהם חשוב לשמור על קור רוח, לעשות חוזה מול קבלן עד לשביעות רצון של שני הצדדים.