רוצים לצבוע את הדירה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

צביעת דירה

צביעת דירה בזול מבלי להתפשר על איכות העבודה? זה אפשרי. ראשית, המשיכו לקרוא את המדריך המלא והכירו במחירים. שנית, חייגו אלינו וקבלו עד 3 הצעות מחיר מבעלי מקצוע איכותיים ומומלצים המספקים שירות באזורכם. לאחר שתקבלו מספר הצעות, בצעו השוואת מחירים ובחרו בהצעה הטובה ביותר. אך לפני הכל, ריכזנו לפניכם את המחירים לצביעת דירה קומפלט (ישנה או חדשה), לפי חדרים (2, 3, 4, 5, או 6 חדרים), וכמו כן גם לצביעת בית פרטי.

מהו מחיר צביעת דירה לפי מטר?

מחיר צביעת דירה למטר הוא 30 - 40 ש"ח המחיר הוא מחיר בסיסי והוא לא כולל תקרה. צביעת תקרות תוסיף עוד 8 - 15 ש"ח למטר, כך שמחיר צביעת דירה סטנדרטית כולל תקרה יהיה 38 - 45 ש"ח למטר.

 

מחיר צביעת דירה בממוצע למטר

מחיר צביעת דירה בממוצע למטר: 42 ₪

טווח מחיר גבוה 45 ₪

טווח מחיר נמוך 38 ₪

כמה זמן לוקח לצבוע דירה?

את מלאכת צביעת הדירה ניתן להשלים בתוך כמה שעות בודדות, כאשר היא אינה מרוהטת ואין צורך בתיקוני שפכטל וצביעת תקרה. אם צריך לבצע תיקוני שפכטל והדירה מרוהטת העבודה מתחלקת לשני ימי עבודה. כמו כן, חשוב לציין כי במקרה של צביעת בתים גדולים, ייתכן וייקח יום עבודה נוסף.
 

זמן ממוצע לצביעת דירה:
1.5 ימים
2 ימי עבודה משך זמן יום עבודה

צביעת דירה ביום אחד - האם זה אפשרי?

אז כפי שהבנתם עד כה, בדרך כלל לוקח בערך יום וחצי לצבוע דירה שלמה. אבל אם רוצים לבצע צביעת דירה ביום אחד? כן, זה בהחלט אפשרי. אבל זה אומר שככל הנראה או שלא תעשו תיקוני טיח וגבס בדירה או שתעשו אותם בעצמכם ולאחר שיתייבשו, תזמינו צבעי לצורך צביעת דירה ביום אחד. כי כפי שאמרנו, תיקוני שפכטל הם אלו שגורמים לצביעת הדירה להיות ארוכה יותר (בגלל זמן הייבוש).

האם יש אחריות על צביעת דירה?

עניין אחריות משתנה בין צבעי זה לאחר, כאשר כל אחד מחליט האם הוא נותן אחריות, לכמה זמן ומה היא כוללת. במרבית המקרים מקבלים אחריות על צביעת בית בין שנה לשנתיים והיא כולל תיקון סדקים וקילופי צבע.
 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
שנתיים אחריות שנה וחצי אחריות שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ הצבעים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

כמה עולה לצבוע דירה? ראו מחירון צביעת דירה

לפניכם מחירון צביעת דירה על פי גודל, אשר נבנה על פי שקלול של הצעות מחיר שונות של צבעים מומלצים בתחום מכל רחבי הארץ. כפי שציינו קודם לכן, המחיר עשוי להשתנות בעקבות מגוון רחב של פרמטרים ועל כן חשוב להבין כי אין התחייבות שאנשי המקצוע והצבעים שאיתם תדברו בהמשך התהליך יספקו את המחירים הנ"ל. מטרתו של מחירון זה היא לספק לכם הגולשים, מידע אודות טווח המחירים ולסייע לכם בקבלת ההחלטה הטובה ביותר עבורכם, אז כמה עולה לצבוע דירה? ראו את המחירון הבא:

מחירון צביעת דירה

כמה עולה צביעת דירה של חדר אחד? (סטודיו)

מחיר צביעת דירת חדר בודד.


800-1,150 ש"ח
מהו מחיר צביעת דירה 2 חדרים?

צביעת דירה 2 חדרים קומפלט.


1,400-2,100 ש"ח
מהו מחיר צביעת דירה 3 חדרים?

צביעת דירה 3 חדרים מחיר כולל הכל.


3,000-3,550 ש"ח
מחיר צביעת דירה 100 מטר (4 חדרים)

מחיר צביעת דירה 4 חדרים.


3,800-4,500 ש"ח
כמה עולה צביעת דירה 5 חדרים

מחיר צביעת דירה 5 חדרים כולל הכל.


5,000-6,000 ש"ח
מחיר צביעת דירה 6 חדרים

מחיר צביעת דירה גדולה פנטהאוז.


6,000-7,000 ש"ח
כמה עולה צביעת וילה (בית פרטי - 2 קומות)?

אם חשבתם כמה עולה לצבוע בית, זהו המחיר בעבור צביעת בית פרטי.


6,000-8,000 ש"ח

הדפס מחירון

» בדקו כאן מהם מחירי השיפוץ

צביעת דירה בזול, מה משפיע על המחיר?

ישנם מספר פרמטרים אשר משפיעים על האופן שבו תתומחר עבודת הצביעה של הדירה שלכם ועל מנת להשיג שירות צביעת דירה בזול - אנו בפורטל טופ שיפוצים דואגים לעשות לכם סדר בבלאגן ולהסביר בדיוק, מה משפיע על התמחור של צביעת הדירה, כך שתוכלו להשיג מחיר זול יותר.

 

אז ראשית, חשוב שתדעו כי צביעת דירה כוללת את הדברים הבאים: תיקונים קלים של טיח בקירות, רכישת חומרי הצבע השונים וצביעה של 2 שכבות צבע. במקרים מסוימים עבודת הניקיון של הדירה בסיום התהליך, כלולה גם היא במחיר אך אנו ממליצים לוודא זאת מול צבעי הדירה מראש. 

 • גודל הדירה: הפרמטר הראשון והמשמעותי ביותר הוא כמובן גודלו של שטח העבודה. התמחור עשי להיקבע לפי מ"ר או לפי מספר החדרים בבית.

 • צביעה של התקרה: האם נדרש לצבוע גם את התקרה או לא? ונדרש לבצע צביעת תקרה בחדר, תידרשו לשלם כמה מאות שקלים נוספים בהתאם לגודל החדר.

 • צביעת דירה חדשה אל מול ישנה: ברוב המכריע של המקרים, העלות של צביעת דירה חדשה מקבלן תהיה זולה יותר מאשר דירה ישנה וזאת מאחר וקשה יותר לצבוע דירה ישנה גם בשל העובדה שהיא עמוסה ברהיטים, מוצרי חשמל ואבזור נוסף (תמונות על הקירות, גופי תאורה וכדומה) שאינו קיים עדיין בדירה חדשה וריקה, וגם בשל העובדה שהקירות בדירה ישנה דורשים שיפוץ, תיקון והכנה לפני פעולת הצביעה.

 • גוון הצבע הנבחר לצביעת הקיר: במידה והקיר שלכם צבוע כעת בצבע כהה ותרצו לשנות את צבעו לצבע בהיר יותר, העלות תהיה גבוהה יותר מאשר צביעה של קיר בהיר בצבע כהה. הסיבה היא שעל מנת להגיע לתוצאה טובה, נדרש לצבוע את הקיר במספר שכבות וכפי שהסברנו קודם לכן, בדרך כלל בהצעת מחיר בסיסית וסטנדרטית, תקבלו צביעה של 2 שכבות בלבד. על כן צביעה של "יד" נוספת, תייקר את המחיר.

 • עיצובים מיוחדים וטקסטורות: אם חשקה נפשכם בעיצוב מיוחד כמו חלוקה של הקיר לאזורי שונים וצביעה של כל אזור בצבע אחר ואפילו צביעת קיר במרקם מחוספס ולא חלק, מייקרים את המחיר.

מהו מחיר צביעת דירה 100 מטר?

מחיר צביעת דירה 100 מטר נע בין 3,800 - 4,500 ש"ח. זה לפי חשוב של מחיר צבעי מקצועי שנע בין 38 - 45 ש"ח למ"ר. המחיר כולל תיקונים, שיוף, שכפטל ועוד.

 

כמובן שמצב הקירות בדירה משפיע באופן ישיר על התמחור ובמידה ונדרש לבצע תיקונים רבים בתקרה או הקירות המחיר יעלה בהתאם. באותה נשימה נספר לכם כי במסגרת שיפוץ דירה או שיפוץ בית קרקע, תקבלו מחיר צביעה אחר לחלוטין ואילו שולי ביחס להזמנת שירות באופן ייעודי.
 

צביעת דירה

לצבוע לבד או עם צבעי?

במידה ואתם לקראת תהליך של צביעת הדירה, בטח עברה לכם בראש המחשבה לבצע צביעה באופן עצמאי. כעת, נבצע השוואה קצרה בנוגע לצביעה של הדירה לבד אל מול האופציה של שכירת השירותים של צבעי לדירה באופן מקצועי.

בראש ובראשונה, אפשר להגיד שהיתרון הגדול של צביעת הדירה בעצמכם היא החסכון בעלויות. בעוד צביעה של דירה על ידי צבעי לדירה מומלץ ומקצועי שמתמחה במגוון עבודות צבע, עשויה להגיע לאלפי שקלים, צביעה באופן עצמאי, יכולה להסתכם בסכומים נמוכים יותר של כמה מאות שקלים, כאשר ההוצאות הן בעיקר בעבור הצבע, הרולר, המברשות ושאר החומרים.

מן הצד השני, כל מי שהתנסה בצביעת הדירה בעצמו, מבין שמדובר בפעולה לא פשוטה אשר מצריכה ידע והבנה. בפסקה הבאה, נפרט בהרחבה על השלבים בתהליך. אדם אשר מתעסק בצביעה במסגרת עבודותו, יודע בדיוק כמה שכבות נדרש לבצע, כמה זמן יש להמתין בין שכבה אחת לשניה על מנת שהצבע יספיק להתייבש וגם כמובן באיזה מברשות כדאי להשתמש לכל אזור.

העבודה עם צבעי חוסכת זמן יקר וגם ברוב הגדול של המקרים מספקת תוצר איכותי ומקצועי הרבה יותר. נתקלנו לאורך השנים בגולשים רבים אשר פנו אלינו לאחר ניסיונות צביעה עצמאיים כושלים של הדירה והמסקנה שלהם היא אחת: הזול יוצא יקר. על כן, מאחר וצביעת דירה אינו נעשית על בסיס יומיומי, מומלץ לשכור את שירותיו של בעל מקצוע שיספק שירות מקצועי תוך שמירה על ניקיון הדירה וצביעתה באופן יעיל ואיכותי.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

צביעת דירה 2 חדרים

כאשר מדובר על צביעת דירה קטנה כמו דירת 2 חדרים ואפילו 2.5 חדרים מבחינה כלכלית - עדיף להזמין צבעי. דירות כאלו בדרך כלל יהיו בשטח של 30 מ"ר ועד ל-60 מ"ר. כך שהמחיר בעבור צביעת דירות כאלו גם בהתאם (זול כמובן).

צביעת דירה 3 חדרים

מחיר צביעת דירה 3 חדרים הוא 3,000 - 3,550 ש"ח. בעבר דירות 3 חדרים היו המובילות מבחינת כמות בישראל, היום? נדיר למצוא אותן. דירות 3 חדרים ודירות 3.5 חדרים לרוב יהיו דירות ישנות וכמעט אין בניינים חדשים עם דירות כאלו. גודל דירות 3 חדרים הוא בין 70 מ"ר ועד ל-80 מ"ר. צביעת דירה 3 חדרים בדרך כלל יכלול גם תקרה (מה שמייקר את המחיר), בגלל שהן דירות ישנות יותר.

צביעת דירה 4 חדרים

מחיר צביעת דירה 4 חדרים הוא 3,800 - 5,000 ש"ח והוא משתנה בהתאם לגודל. הגודל הקלאסי של דירה שתמיד היה שם הוא 4 חדרים, דירות 4 חדרים הן בין 90 מ"ר ועד 100 מ"ר. למרות שכיום, עושים אותן גדולות יותר וניתן גם לראות דירות 4 חדרים בגודל של 110 ו-120 מ"ר. כמובן שגודל הדירה מבחינת שטח משפיע על מחיר צביעת הדירה. אז כאשר מבקשים הצעת מחיר לצביעת דירה 4 חדרים, כדאי לציין גם את הגודל מבחינת מטרים.

צביעת דירה 5 חדרים

מחיר צביעת דירה 5 חדרים נע בין 5,000 - 6,000 ש"ח. דירות 5 חדרים הן דירות בגודל של 130 - 150 מ"ר והן מבין הגדלים הנפוצים ביותר כיום ביחד עם דירות 4 חדרים.

צביעת דירה 6 חדרים

תכירו את הגודל החדש, דירות 6 חדרים נבנות במגדלי המגורים החדשים כאשר גודל הדירה הוא 140 מ"ר ועד ל-160 מ"ר, דירות ענקיות בגדלים של דופלקס ופנטהואז. מחיר צביעת דירה 6 חדרים יהיה 6,000 - 7,000 ש"ח.

צביעת בית פרטי

כאשר מדובר על צביעת בית פרטי, גודל בנוי יכול להגיע ל-150 מ"ר ובקלות לטפס ל-200 מ"ר ואף 250 מ"ר. במקרים כאלו "זונחים" את התמחור הצביעה לפי מטר ומקבלים הצעת מחיר בעבור צביעת דירה קומפלט, בה הכל כלול. על מנת שבאמת המחיר יהיה ריאלי ומשתלם.

המדריך: איך לצבוע דירה לבד?

זמן משוער: 60 דקות לחדר הערכת מחיר: 80 ש"ח לחדררמת קושי לביצוע המדריך:

מדד קושי בינוני
קשה בינוני סביר קל

 

אלו הם שלבי צביעת בית הנדרשים לבצע בעת תהליך של צביעת דירה לבד על מנת לקבל תוצאה טובה וגם לשמור על הדירה שלכם נקייה מכתמים:

מה להכין לקראת הצביעה

מה להכין לקראת הצביעה?

 • עיתונים או ניילונים
 • שפכטל ופוליפילה
 • צבע (רצוי אקרילי)
 • רולר, מברשת ומשטח
 • מסקינטייפ
 • סולם
 1. רכשו ציוד וצבע: באינפוגרפה מעלה אפשר לראות מהו הציוד הדרוש לכם. עכשיו אתם בטח תוהים, כמה צבע אתם צריכים? לא לדאוג! הכנו לכם מדריך לחישוב כמות צבע כאן, עברו למדריך ודעו בדיוק כמה ליטר אתם צריכים.

 2. ריכוז רהיטים ומכשירי חשמל במרכז החדר: לפני שמתחילים בתהליך, חשוב לבצע הכנה של החדר. הקפידו לרכז במרכזו של החדר, הרחק מהקירות, את כל הרהיטים ומכשירי החשמל על מנת שלא יפריעו בעת התהליך. הקפידו להסיר תמונות מהקירות, ציורים וכל פריט אשר מפריע לפעולת הצבע, כולל הוצאה של המסמרים מהקירות. כמובן שבמקרה של צביעת בית חדש אין צורך בכך ואז העבודה פשוטה יותר.

 3. עיטוף ושמירה על הציוד: על מנת להגן על רצפת הדירה מפני כתמי הצבע, מומלץ לפזר עיתונים או ניילון. בנוסף, עטפו את הריהוט ומוצרי החשמל באמצעות ניילון על מנת למנוע כתמים ולכלוך. צפו בסרטון הקצר להכנת דירתכם לקראת צביעה:


 4. מילוי וסתימת חורים בקירות: לפני שמתחילים לצבוע את הקיר, חשוב לאטום באמצעות שפכטל וחומר מיוחד הנקרא פרופיל.

 5. מעבר על החומר באמצעות נייר שיוף: אטמתם את החורים? מעולה! כעת חכו כשעה ולאחר מכן בצעו שיוף שמטרתו להחליק את האזור ולהכין אותו לקראת תהליך הצביעה.

 6. שימוש במסקינג טייפ להגנה: הקפידו לכסות את המשקופים, הפאנלים וגם מתגי התאורה ונקודות החשמל שעל הקיר במסקינג טייפ על מנת למנוע את לכלוכם בעת התהליך. המסקינג טייפ משמש גם להפרדה בין צבעים שונים בהם משתמשים ומסייע להפרדה בין קירות סמוכים.

 7. צביעת הקירות: הקפידו לבצע צביעה של הקיר במספר שכבות בהתאם לסוג הצבע הנבחר והצבע הקיים כעת על הקיר. כפי שהסברנו קודם לכן, צביעה של קיר כהה בצבע בהיר, מצריכה צביעה במספר שכבות על מנת לקבל תוצאה מושלמת. הצביעה מתבצעת בדרך כלל ברולר בשטחים הגדולים של הקיר. עם רולר, נהוג לבצע צביעה מלמטה למעלה ולדאוג שלאורך כל תהליך הצביעה יהיה צבע על גבי הרולר, כך נבטיח צביעה אחידה. מומלץ להשתמש במוט הארכה לרולר על מנת להגיע בצורה קלה ונוחה לאזורים רחוקים וגבוהים ובמברשת בפינות והקצוות, כולל כמובן באזורי החיבור ובקרבת המשקופים. רוצים לקבל תוצאה אחידה? נסו לעבור באמצעות רולר קצר על האזורים בהם צבעתם באמצעות מברשת וזאת על מנת לקבל טקסטורה אחידה.

 8. רוצים לשדרג? אפשר ליצור קירות מעוצבים, עברו לאחד המדריכים הבאים: איך עושים קיר מגנטי או כיצד עושים קיר גיאומטרי.

 9. תיקוני צבע: סיימתם לצבוע והכל התייבש, אנו מקווים ששמרתם קצת צבע כי זה השלב לבצע תיקוני צבע אחרונים מקומות שצריכים עוד "יד", שריטות, בועות זה בדיוק הזמן להיפטר מהכל.

ראו כיצד צובעים דירה

מהו חוק צביעת דירה שכורה?

לא פעם נשאלת השאלה, האם קיים חוק שמצריך את שוכר הדירה לצבוע את הדירה בעת העזיבה ואם כן, מה הוא אומר? חשוב שתדעו, בגדול - לא קיים חוק אשר מחייב צביעת דירה שכורה, אך ישנם הסכמים בין שוכרים ולבין משכירים אשר מסדירים את נושא צביעת הדירה.

 

בדרך כלל ההסכם מציין שבמידה והשוכרים נכנסים לדירה שעברה צביעה, הם צריכים להחזיר אותה במצב זהה, אך כל הסכם הוא שונה ולכן תמיד נבדוק מה כתוב בו על מנת להסיר את הספקות.

שוכרים רבים מבצעים צביעת דירה שכורה בעצמם במהלך השהות בה וזאת מאחר והם מעוניינים להתגורר במשך תקופת השכירות בבית מתוחזק ויפה עם קירות צבועים ונקיים וללא קילופים או כתמים.

 

עלות צביעה של דירה באופן עצמאי בדרך כלל עולה כמה מאות שקלים בודדים (בעיקר על חומרים) אך תמיד מומלץ לבחון הצעות מחיר מבעלי מקצוע בתחום שיסייעו בעבודה קלה ומהירה של צביעת הדירה במהלך המגורים בה או בצביעת דירה בסיום שכירות. לאחר קבלת ההצעה מבעל המקצוע, בדקו האם בעל הנכס מוכן להשתתף איתכם בעלויות, בסופו של דבר, מדובר בהשבחת הנכס ושדרוגו.

שאלות ותשובות בנושא צביעה של דירה

האם קיים חוק לצביעת דירה שכורה?

לא קיים חוק ממשי המחייב שוכר  לבצע צביעת דירה שכורה בתום תקופת השכירות. אבל אם סוכם בחוזה השכרת הדירה כי השוכר משאיר את הנכס כפי שקיבל אותו ובפרט אם מציין כי הדירה נצבעה על ידיו ולאחר עזיבת הדיירים הם צריכים לצבוע גם הם, יש לעמוד בתנאי ההסכם והחוזה שנחתם בין השכור למשכיר.


מה צריכה להכיל הצעת מחיר?

הצעת המחיר לצביעה צריכה להכיל את כלל הפרמטרים העיקרים, בהם כתוב ומובהר מהו גודל הדירה, האם זה כולל צביעת תקרה, אם יש חדרי אמבטיה ושירותים לציין כי צריך להשתמש בצבע מיוחד ועמיד. איזה גוון צבע משתמשים לצבוע (מספר מדויק וגם שם החברה), זמן ביצוע העבודה, אופן התשלום והמחיר כמובן.


מי צריך לצבוע דירה חדשה מקבלן?

קיבלתם דירה מקבלן, אך הצביעה אינה מקצועית מספיק? באחריות הקבלן למסור לכם את הנכס כאשר הוא לשביעות רצונכם וזאת על פי חוזה שמוגדר מראש בניכם ובינו. בנוסף בדרך כלל יש אחריות קבלן לפחות לשנה הראשונה על הנכס ובעקבות כך יש לדרוש את הטיפול בצביעת הדירה.


מה כוללת צביעת דירה קומפלט?

צביעת דירה קומפלט כוללת הכל, החל מקילוף אזורים בעייתים עם רטיבות, תיקוני טיח ושפכטל, הסרת מסמרים וברגים שלא בשימוש, פירוק שקעי חשמל ותאורה לצורך צביעה מקצועית, צביעת תקרה וכלל קירות הבית.


כמה זמן לוקח לצבוע דירה?

זמן צביעת דירה ללא תיקוני שפכטל לוקח כמה שעות בודדות, ניתן לומר שייקח לצבוע שדירה עד 100 מטרים בין ארבע לחמש שעות. אם צריך לבצע גם תיקוני שפכטל העבודה תצטרך להתפצל לשני ימים עקב ייבוש ושיוף התיקונים. 


וכמה זמן לוקח לצבוע חדר?

צביעת חדר בודד (ללא תיקוני קירות) לוקח בין שעה לשעתיים עבודה. גם כאן אם יש צורך לבצע תיקונים העבודה תתחלק לשני ימים.


צביעת בית בהריון - האם בעייתי?

צבע אקרילי סטנדרטי הוא לא מסוכן לאישה בהריון. עם זאת חוש הריח הרבה פעמים יותר רגיש, כך שהגיוני שנשים בהריון ירגישו יותר בחילות בעת צביעת בית. כמובן שאם ניתן להימנע - מומלץ.


נושאים שעשויים לעניין אותך:

כדאי לבצע השוואת מחירים עם טופ שיפוצים

במידה ואתם מעוניינים לבצע תהליך של צביעה על ידי צבעי לדירות. אנו ממליצים לכם, כצעד ראשון - לבצע השוואת מחירים דרך האתר שלנו. פורטל 'טופ שיפוצים' מאפשר לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות בעבור שיפוצים וכן כמובן, שירותי צביעת דירה, ללא קשר לגודלה או מצבה הנוכחי, כאן גם המקום להדגיש כי ניתן להזמין לפני מעבר שירות צביעת דירה לפני איכלוס.

אנו מקפידים לעבוד אך ורק עם בעלי מקצוע וצבעים מומלצים, אשר מספקים שירות מקצועי בכל אזורי הארץ, על בסיס זמינות. השימוש באתר חוסך לכם לא רק בעלויות אלא גם באנרגיה והזמן היות והוא מקצר את כל תהליך החיפושים אחר צבעי מומלץ לדירה במחיר זול, שעשוי להיות תהליך ארוך ומייגע. השוואת המחירים באתר היא ללא התחייבות וללא עלות מצדכם ולכן אל תהססו ופנו אלינו עוד היום.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

הרחבת מידע לפי אזורים 

מחפשים צבעי לצביעת הדירה באזורכם? הנה רשימה חלקית של אזורי הפעילות בהם ניתן להזמין שירות. כאמור - אנו מעניקים שירות בכלל אזורי הארץ, להרחבה על אזור ספציפי לחצו עליו: