צביעת דירה

צביעת דירה בזול זה דבר שכולנו מחפשים, אבל גם אף אחד מאיתנו לא רוצה להתפשר על איכות ביצוע העבודה. אנו בטופ שיפוצים מספקים הצעות מחיר מבעלי מקצוע איכותיים שונים הזמינים לביצוע שירותים שונים של צביעת בית חדש הכולל עבודה חיצונית במחיר זול ומשתלם. אז כשאתם מחפשים שירות שכזה, דעו כי אנו כאן בשבילכם!

למה לצבוע את הדירה עם "טופ שיפוצים"?

שירותי צביעת דירות בכל גודל החל מחדר ועד ל-6 חדרים.
ניתן לקבל מחיר לצביעת דירה מעל 100 מטר זול יותר!
מומלץ לבדוק מתי קיימים מבצעים והוזלת מחירים בשוק - דרכנו!
שירות בכל הארץ של צבעים איכותיים, עם מחירים הוגנים, זולים ומקצועיים גם יחד.

צביעת דירה חדשה או ישנה?

לנו ב"טופ שיפוצים" יש הרבה ניסיון בצבע ועבודות בתחום, אין זה משנה סוג הבית או גודלו, אנחנו נעשה את העבודה המהירה והאיכותית ביותר. על מנת שנוכל לגרום ללקוח להרגיש שהוא קיבל את השירות הטוב ביותר שהוא יוכל למצוא. אנו מודעים למצבים שללקוחות שונים יש בתים שונים, ואנחנו נעשה הכול בשביל להתאים את עבודתנו אליהם ולא ההפך. גודל הבית יכול להשפיע על העבודה בכמות הקירות שצריך לצבוע ובסופו של דבר בזמן העבודה אבל, זה לא אומר שאיכות העבודה תיפגע. צביעה זה רק אחד מהרבה התמחויות שיש לנו תחת טופ שיפוצים ואנו ננסה להשתמש בכולם לטובת הלקוח. לכל לקוח יש טעם משלו ורוצה צבע מסוג אחר בביתו, אנו בטופ שיפוצים יודעים שזה לא קל לבחור צבע חדש לבית. אנחנו נעזור ללקוח לבחור את הצבע, על ידי הסבר על הסוגים השונים והצורה שהם משפיעים על הקירות. צביעת בתים זה מקצוע שמצריך בעלי מקצוע סבלניים, גם לעבודה וגם ללקוחות.
ראו כיצד צובעים דירה

רוצה לדעת כמה עולה לצבוע דירה?

לפניכם מחירון צביעת דירה על פי גודל, אשר נערך על פי ממוצעים משתנים והצעות מחיר שנציגי פורטל 'טופ שיפוצים' אספו, כמובן שאין התחייבות שאנשי המקצוע הפועלים איתנו להלן 'הצבעים' יספקו את המחירים הנ"ל, הם לצורך מידע בלבד.
מחירון צביעת דירות - גלו מהם טווחי המחירים
 • מחיר צביעת דירה 100 מטר

  3,800 - 5,000 ש"ח
 • מהו מחיר צביעה לדירת שני חדרים?

  1,400 - 2,100 ש"ח
 • כמה עולה לצבוע דירת חדר? (סטודיו)

  800 - 1,150 ש"ח
 • צביעה של דירה 4 חדרים בעלות

  3,800 - 5,000 ש"ח
 • מהי העלות צביעת דירה 3 חדרים?

  3,000 - 3,550 ש"ח
 • מחיר צביעה לדירה 5 חדרים

  5,000 - 6,000 ש"ח
 • כמה עולה לצבוע דירת 6 חדרים?

  6,000 - 7,000 ש"ח
 • כמה עולה צביעת וילה (בית פרטי - 2 קומות)?

  6,000 - 8,000 ש"ח

הדפס מחירון

צביעת דירה

שאלות ותשובות בנושא

האם קיים חוק לצביעת דירה שכורה?
תשובה:
לא קיים חוק ממשי המחייב שוכר לצבוע את דירה שכורה בתום תקופת השכירות. אבל אם סוכם בחוזה השכרת הדירה כי השוכר משאיר את הנכס כפי שקיבל אותו ובפרט אם מציין כי הדירה נצבעה על ידיו ולאחר עזיבת הדיירים הם צריכים לצבוע גם הם, יש לעמוד בתנאי ההסכם והחוזה שנחתם בין השכור למשכיר.
מה צריכה להכיל הצעת מחיר?
תשובה:
הצעת המחיר לצביעה צריכה להכיל את כלל הפרמטרים העיקרים, בהם כתוב ומובהר מהו גודל הדירה, האם זה כולל צביעת תקרה, אם יש חדרי אמבטיה ושירותים לציין כי צריך להשתמש בצבע מיוחד ועמיד. איזה גוון צבע משתמשים לצבוע (מספר מדויק וגם שם החברה), זמן ביצוע העבודה, אופן התשלום והמחיר כמובן.
מי צריך לצבוע דירה חדשה מקבלן?
תשובה:
קיבלתם דירה מקבלן, אך הצביעה אינה מקצועית מספיק? באחריות הקבלן למסור לכם את הנכס כאשר הוא לשביעות רצונכם וזאת על פי חוזה שמוגדר מראש בניכם ובינו. בנוסף בדרך כלל יש אחריות קבלן לפחות לשנה הראשונה על הנכס ובעקבות כך יש לדרוש את הטיפול בצביעת הדירה.
מה כולל צביעת דירה קומפלט?
תשובה:
צביעת דירה קומפלט כוללת הכל, החל מקילוף אזורים בעייתים עם רטיבות, תיקוני טיח ושפכטל, הסרת מסמרים וברגים שלא בשימוש, פירוק שקעי חשמל ותאורה לצורך צביעה מקצועית, צביעת תקרה וכלל קירות הבית.
כמה זמן לוקח לצבוע דירה?
תשובה:
זמן צביעת דירה ללא תיקוני שפכטל לוקח כמה שעות בודדות, ניתן לומר שייקח לצבוע שדירה עד 100 מטרים בין ארבע לחמש שעות. אם צריך לבצע גם תיקוני שפכטל העבודה תצטרך להתפצל לשני ימים עקב ייבוש ושיוף התיקונים.

מהו חוק צביעת דירה שכורה?

האם קיים חוק שמצריך אותי כ"שוכר" לצבוע את הדירה בעת העזיבה? בגדול - לא קיים חוק שכזה, אך ישנם הסכמים בין שוכרים ולבין משכירים כאשר אם הם נכנסים לדירה שעברה צביעה הם צריכים להחזיר אותה במצב זהה או לחלופין נכנסו לדירה ללא צבע וברשותם לצבוע את הדירה השכורה ולצאת מבלי לעשות זאת שוב, ישנם שוכרים אשר לא מתייחסים לזה כלל וחשוב להם לתחזק את הנכס שלהם בכל תקופה ועושים זאת באופן עצמאי ויזום, אתם רוצים לדעת האם כדאי לצבוע דירה שכורה? אם זה באופן עצמאי - אז בוודאי זה יעלה לכם רק כמה מאות שקלים בודדים (חומר ואיזה יום עבודה שלכם), אם זה לא מתאים לכם ואתם רוצים להזמין צבעי לביתכם, בררו עם השתתפות עם בעל הנכס אין שום סיבה שתשלמו את הסכום המלא לבדכם.

החלטתם ללכת על זה לבד? קבלו כמה טיפים

יש כמה טריקים וטיפים שיעזרו לכם לצבוע את דירתכם ממש כמו מקצוענים, הנה חלק מן סודות המקצוע:

☑ תאורה - משחקי האור בדירה יכולים לגרום לצביעה שאינה מקצועית להראות כאילו היה שם בעל מקצוע מיומן, כאשר אתם צובעים - האירו את כל החלל באופן שווה ועדיף בתאורה חזקה במיוחד על מנת למצוא את הפגמים כבר בהתחלה.

☑ חיתוכים והכנה מראש - ישנו דבק מיוחד המיועד להדבקה על קירות -  שימו לב שאתם רוכשים את הדבק המתאים לכך אחרת ייוצרו לכם קילופים לאחר עבודת הצבע וזה ללא ספק לא יתרום למורל שלכם לאחר עבודה כלכך רבה, שמנו באמצעות הדבק פס על גבול התקרה על מנת לא לצבוע אותה (אלא אם כן אתם מתכננים צביעה מקצועית לתקרה גם) שמנו על גבי חלונות, דלתות ושקעי חשמל ולאחר מכן התחילו לצבוע, בסיום הסירו את הדבק.

☑ החלק החשוב ביותר - אל תשכחו לעבוד על גבי ניליון או על עיתונים, לנקות את הצבע מהמרצפות לאחר עבודה כה קשה זה בהחלט לא פרס, אם בכל זאת נכשלתם בעבודת הכיסוי - שפכו מים חמים על גבי הרצפה ובאמצעות סקוץ' קרצפו אותה.

☑ ניקוי שקעים - זמן מעולה לנקות שכבות צבע ישנות וכתמים של שקעים היא לפרק אותם, לשטוף היטב עם מים וסבון וכמובן לייבש ולאחר הצביעה להתקין שוב.

☑ סתימת חומרים וסדקים - אם לא עכשיו אז מתי? הסירו מסמרים מיותרים, השתמשו בגבס לסתימת חורים ישנים - בקיצור עשו עבודת אסתטיקה.

☑ השלב האחרון - סיימתם לצבוע והכל התייבש, אנו מקווים ששמרתם קצת צבע כי זה השלב לבצע תיקוני צבע אחרונים מקומות שצריכים עוד "יד", שריטות, בועות זה בדיוק הזמן להיפטר מהכל.
 
מניפת צבעים לבית

חשיבות השירות והאדיבות היא מעל הכל

אנו יודעים את זה בטופ שיפוצים, ונעשה את כל מה שאנחנו יכולים בשביל לעשות את העבודה בצורה המהירה, והאיכותית ביותר' עם שירות האדיב ביותר שאנו יכולים לתת. וזאת על מנת לתת ללקוח לא רק עבודה מצוינת, אלא גם הרגשת ביטחון. צביעת בתים ודירות בשבילנו זה לא משהו שאנו לקוחים בקלות ראש, גם כאשר לקוח עם דירת 2 חדרים מגיע אלינו או וילה בגודל של חמישה חדרים - כל עבודה לגופה וכל אחד יקבל את השירות הטוב ביותר.

מהו תהליך כאשר צובעים דירות?

מצד הלקוח עבודות של צבע יכולה להראות כטרחה, בשביל זה יש את טופ שיפוצים אנחנו נעשה הכול מהתחלה עד הסוף. זה מתחיל בפינוי הקירות שאותם צריך לצבוע ועטיפת הרהיטים והרצפה בשביל למנוע מצבע להגיע עליהם ולפגוע בהם. אחרי שתהליך זה הסתיים, הצוות שלנו יתחיל את תהליך הכנת הקיר, יש קירות שמצריכים קילוף בצע ישן, ולפעמים נוצרים חורים בזמן קילוף הצבע או שהם נוצרו עם הזמן בכל מקרה שהוא יש צורך לסגור את החורים עם חומר שמיועד לכך ויישורר הקיר בשביל הכנתו לצביעה.

למה לבחור בפורטל "טופ שיפוצים"?

באמצעות "טופ שיפוצים" ניתן להזמין שירות של צביעת בתים בזול באמצעות מגוון רחב של קבלנים מתחום הצבע אשר עובדים עמנו, ניתן לקבל כמה הצעות מחיר שונות במהירות! כל מה שעליכם לעשות על מנת להתחיל ולקבל הצעות מחיר הוא ליצור קשר כבר עכשיו אם נציג ולהשאיר את הפרטים שלכם, בכך תתחילו לקבל במהירות הצעות מחיר במחירים משתלמים במיוחד, אז אל תחכו עוד כי מחיר כזה לא תמצאו בשום מקום אחר, אם זאת אנחנו רוצים להמליץ לכם לקבל עוד הצעות תמיד!
קבלן שיפוצים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052900

ניתן לקבל עד 3 הצעות מחיר ולהשוות מחירים. השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות! בשליחת הטופס הינך מאשר את תנאי השימוש באתר.

כך מתמחרים צביעת דירה בגודל 100 מטר

כיום בישראל הגודל הסטנדרטי של דירה הוא בין 100 מטרים ל-120 מטרים, אלו דירות ארבעה חדרים אשר נבנות כיום על ידי הקבלנים בישראל ובשנים האחרונות זהו הגודל הנפוץ ביותר שקיים, ניתן לראות פרויקטים ובניינים שלמים חדשים שכבר לא בונים דירות שלושה חדרים וללא ספק הסטנדרט עלה ולכן השאלה הממוקדת הזו ללא ספק היא מבין הנפוצות ביותר כאשר כולם "מחזיקים" בדירות בגודל זה, אז כמה עולה צביעת דירה 100 מטרים? (למעשה ארבעה חדרים), המחיר משתנה ויכול להיות מתומחר על פי מטר רץ (המחיר למטר הוא בין 20 - 45 שקלים) או בעבור מחיר לפי חדר (במידה ואתם לא צובעים את כלל ביתכם) או עבודה קומפלט, כאשר היא כוללת תיקונים, שיוף, שפכטל וכו' ומחיר צביעת דירה 100 מטרים קומפלט נע בין 2,200 - 4,300 שקלים, תלוי במצב הקירות, האם זה כולל תקרה וכמה תיקונים צריך לבצע.

צביעת דירה לפי אזורים

מחפשים צבעי לצביעת הדירה באזורכם? הנה רשימה חלקית של אזורי הפעילות בהם ניתן להזמין שירות. כאמור - אנו מעניקים שירות בכלל אזורי הארץ, להרחבה על אזור ספציפי לחצו עליו:
צביעת דירה בתל אביב   צביעת דירה בחיפה
צביעת דירה בירושלים   צביעת דירה בפתח תקווה
צרו קשר עם טופ שיפוצים
השאר פרטים בטופס או פשוט חייג אל ​077-6052900 וקבל במהירות עד שלוש הצעות מחיר, מבטיחים לחזור אליכם במהירות.
בשיחה אלינו או השארת פרטים בטופס הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.
פרסם באתר טופ שיפוצים
קבלנים או שיפוצניקים? יודעים לספק עבודה מקצועית ומכל הלב? מקומכם איתנו! הצטרפו לטופ שיפוצים, ויחד נעניק את השירות החכם והטוב ביותר לגולשינו. מלאו פרטים ליצירת קשר בטופס כאן למטה, או חייגו אלינו 077-6052900.
 
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתקנון ותנאי השימוש באתר.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה