משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

צביעה חיצונית לבית פרטי

הקירות החיצוניים מלאים בסדקים? הצבע כבר נראה ישן? זה הזמן להזמין צבעי לצביעה חיצונית. בעמוד תראו מה המחיר של צביעת בית פרטי ובניין מבחוץ, באילו חומרים ובאיזו שיטה עושים זאת ותוכלו להשוות בין צבעים בעיר שלכם ולחסוך במחיר הסופי.

מחיר צביעה חיצונית לבית פרטי

מחיר צביעה חיצונית לבית פרטי מורכב ממחיר הצביעה עצמה שהוא 60 - 70 ש"ח למ"ר של צביעה בצבע אקרילי או 150 - 170 ש"ח למ"ר של צביעה בשליכט צבעוני. בנוסף יש את המחיר של הפיגומים שהוא 50 - 60 שח להתקנה של מיטה ו 25-30 ש"ח לחודש למיטה. לדוגמה מחיר צביעה חיצונית בית פרטי 2 קומות בהיקף של 80 מטר יהיה בערך 40,000 ש"ח.

 

מחיר צביעה חיצונית לבית פרטי 2 קומות כולל הכל

מחיר צביעה חיצונית לבית פרטי 2 קומות כולל הכל: 40000 ₪

טווח מחיר גבוה 42000 ₪

טווח מחיר נמוך 38000 ₪

מחירון עבודות צביעה חיצונית לבית פרטי

מחירון צביעת בית חיצונית

כמה עולה צביעה חיצונית בצבע אקרילי?

המחיר הוא למטר רבוע.


60 - 70 ש"ח
כמה עולה שליכט צבעוני לקירות חיצוניים?

המחיר הוא למ"ר.


150 - 170 ש"ח
כמה עולה להתקין פיגומים?

המחיר הוא למיטה.


50 - 60 ש"ח
כמה עולה להשכיר פיגומים?

המחיר הוא לחודש למיטה בודדת בגובה של 2.5 מטר.


25 - 30 ש"ח

הדפס מחירון

באיזה חומר מתבצעת צביעה חיצונית לבית פרטי?

צביעת בית חיצונית יכולה להתבצע באמצעות חיפוי בשליכט צבעוני או באמצעות צביעה חיצוני בצבע אקרילי בלבד:

 • שליכט צבעוני: צביעה בשליכט צבעוני היא ארוכה יותר והוא דורשת מריחת שכבה של טיט ואז חומר מקשר כמו פריימר.
   
 • צבע אקרילי: צביעה בצבע אקרילי בלבד תתחיל באיטום של הסדקים ואז שימוש בגרניק בשביל לנקות את הקירות. הצביעה עצמה תתבצע בשתי שכבות וחשוב לוודא שהצבע יהיה צבע עמיד למזג האוויר.

 

צביעה חיצונית לבית פרטי

צביעה חיצונית לבית בשליכט צבעוני או צבע אקרילי, מה עדיף?

 • שליכט צבעוני: נבחר בשליכט צבעוני בתור השיטה לצביעת בית פרטי חיצונית כדי להשיג 2 דברים. הראשון הוא השבחה של הנכס והשני הוא דחייה של מים. היתרון שהוא מקנה בתור השבחה של הנכס הוא המראה היוקרתי שהחזות של המבנה מקבל באמצעות צביעה חיצונית, והיתרון השני הוא שיש שכבת גומי שעוזרת בהפרדת המים.
   
 • צבע אקרילי: היתרון של צביעה חיצונית עם צבע אקרילי הוא המחיר הנמוך יותר והזמן הקצר יותר של העבודה הזו. נבחר בצביעה בצבע אקרילי כשהקירות החיצוניים לא במצב רע מאוד, ויש רק כמה סדקים קטנים.

 

חומר צביעה יתרון חיסרון
שליכט צבעוני מראה יוקרתי ודחיית מים מחיר גבוה
צבע אקרילי מחיר נמוך עושים כשהקירות במצב סביר

באיזו שיטה משתמשים לצביעת בית חיצונית?

צביעת בית חיצונית יכולה להתבצע בשתי שיטות - התזה ורולר:

 • התזה: צביעת בית בהתזה מתחילה באמצעות כיסוי של אזורים שיכולים "להיפגע" בצבע כמו החלונות, המשקופים והדלתות. לאחר מכן הצבעי מתיז את הצבע על הקירות מה שיוצר שכבה אחידה. התוצאה הסופית הם קירות לא חלקים הנקראים "קירות שפריץ". החסרונות של השיטה הם שהיא לוקחת הרבה זמן מהצבעי כי הוא צריך לכסות את כל הדלתות והחלונות וגם לאחר מכן הוא צריך לבצע את הגימורים במקומות שכוסו עם מברשת.
   
 • רולר: היתרון של שימוש ברולר לצביעת בית חיצונית היא חוסר הצורך בכיסוי כל הדלתות והחלונות לפני תחילת העבודה וגם נקבל תוצאה יותר מדוייקת. החיסרון המרכזי הוא שהצביעה לא תמיד אחידה ולאחר מכן יש צורך לבצע תיקונים.

 

שיטת צביעה יתרון חיסרון
התזה שכבה אחידה לוקח זמן, מראה לא חלק
רולר לא צריך לכסות דברים צביעה לא תמיד אחידה

מתי צריך להזמין צביעת קירות חיצוניים?

צביעת קירות חיצוניית נבצע בשני מקרים:

 • שיפור נראות חיצונית: אם לא עשיתם צביעה חיצונית לבית שלכם כבר הרבה זמן ואתם רואים את הצבע מתקלף וסדקים בקירות זה הזמן להזמין צבעי.
   
 • השבחת נכסים: מקרה נוסף הוא כשנרצה להשביח את הנכס כדי למכור אותו ברווח יותר גבוה ובמקרה הזה צביעה של הקירות החיצוניים תשפר את הנראות ותעלה את ערך הנכס.

מתי מומלץ לבצע צביעה חיצונית לבית?

הזמן המומלץ לביצוע צביעה חיצונית לבית באביב או בקיץ. זה כי לצבע לוקח 72 שעות להתייבש ואסור לו לבוא במגע עם מים בתקופה. הזו. שימו לב שזו גם התקופה העמוסה ביותר של הצבעים, לכן אם תרצו לחסוך במחיר של צביעה חיצונית לבית מומלץ לתכנן זאת מראש ולסכם עם הצבעי לפני כן.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

ממה להיזהר כשבוחרים צבעי לצביעה חיצונית לבית?

יש כמה דברים שמומלץ לשים לב אליהם כשאתם בוחרים צבעי לצביעה חיצונית לבית:

 • תו תקן ירוק: ודאו שהצבעי משתמש בצבעים שיש ללהם תו תקן ירוק שהוא תו של מכון התקנים. התו מאשר שהצבע לא רעיל ולא מזיק למשתמשים בו ולסביבה.
   
 • מחיר נמוך: עוד דבר שצריך לעורר אצלכם חשד הוא הצעת מחיר נמוכה מדי. זה כי חלק נכבד מהמחיר הולך לצבע עצמו והצעת מחיר נמוכה יכולה להצביע על בחירה בצבעים לא איכותיים ולא אטומים.
   
 • תיקוני שפכטל: מומלץ לראות עבודות קודמות של אותו צבעי ולוודא שאת תיקוני השפכטל הוא עושה בצורה טובה ודואג לשייף אותם.
   
 • ציוד נדרש: בנוסף ודאו שלצבעי יש את הציוד הנדרש לצורך צביעה חיצונית לבית בין אם זה סולם, רולר אם מוט טלסקופ או פיגומים.
   
 • כיסוי אזורים: לפני תחילת העבודה של הצבעי צריך לכסות את האזורים שיכולים להיפגע כמו חלונות, רהיטים, דלתות פרגולה, ריהוט גם וכל דבר שיכול להיפגע.

 

צביעת בית מבחוץ

חסכו במחיר צביעה חיצונית לבית בהשוואת מחירים

מחיר צביעה חיצונית לבית פרטי הוא גבוה וכמו שראיתם מגיע לעשרות אלפי שקלים. בגלל זה מומלץ לקחת יותר מהצעת מחיר אחת ולהשוות בין הצעות המחיר השונות. עם פורטל טופ שיפוצים תוכלו להתחיל את השוואת המחירים כאן ועכשיו.

 

התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר מצבעים באזור שלכם עבור צביעת בית חיצונית. כך תוכלו להשוות ולחסוך עד 39% במחיר העבודה כולה.