משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

צביעה חיצונית לבית פרטי

צביעה חיצונית של בית פרטי על ידי צוות מקצועי של צבעים הפועלים בטכניקות שונות ועם הציוד המתאים לכך, מעוניין לדעת כמה עולה צביעת בית באופן חיצוני? תוכל למצוא את כל המידע הדרוש לך ומעבר בעמוד הבא, תמיד ניתן לחייג אל נציג ולהתחיל לקבל הצעות מחיר בעבור הפרויקט מהחברות הפועלות עם "טופ שיפוצים".

איספו הצעות מחיר בעבור צביעה חיצונית לבית

על מה אתם חושבים כאשר אומרים לכם 'צביעה בבית'? סביר להניח שאתם חושבים על צביעה פנימית לדירה ולא צביעה חיצונית לבית, מפני שזוהי פעולה נדירה יותר, שרבים אפילו אינם עושים אותה כלל ואף אינם מודעים לה, דרכנו תוכלו לקבל גם וגם ובמחירים מיוחדים ללא ספק, התחילו לקבל הצעות מחיר כבר עכשיו והשאירו את הפרטים באתר או חייגו לנציג שיסייע לכם להתקדם בתהליך.

צביעה חיצונית לבית פרטי

צובעים בתים באופן חיצוני עם "טופ שיפוצים"

באתר "טופ שיפוצים" תוכלו למצוא את כל מה שחיפשתם ואפילו תחומי שירות נוספים שאולי לא ידעתם עליהם, מכל סוג ובשלל אפשרויות וסגנונות. בין אם אתם מחפשים צביעה חיצונית לבית פרטי או שאתם מעוניינים בצביעה לפנים הבית, אנו עומדים לרשותכם עם המבחר הטוב והגדול ביותר בארץ, ובאופן שמאפשר מיקוד קל ומדויק לאזור המגורים שלכם, במהרה תקבלו הצעות של צבעים איכותיים ומקצועיים המבצעים את העבודה על הצד הטוב ביותר ומאושרים על ידי הפורטל שלנו.

מהו מחיר לצביעה חיצונית לבית פרטי?

מחיר צביעת בית פרטי יכול מאד להשתנות בין המקרים השונים, בעיקר כאשר היא דורשת צביעה בגובה והקמת פיגומים במיוחד לטובת הענין. כך, על פי רוב, טווח המחירים של צביעה חיצונית לבית ינוע בין 80 שקלים למטר מרובע עד ל- 200 ש"ח פחות או יותר וכאמור במקרים מורכבים יותר ויוצאי דופן העלויות עשויות להיות גם גבוהות הרבה יותר, חשוב להתייעץ עם קבלן או נותן שירות מהתחום המבצע עבודות צבע בקבלנות אשר המבין בנושא ולקבל מספר הצעות על מנת לדעת כי המחירים שאתם מקבלים אכן ריאליים.

מחיר צביעה חיצונית למ"ר

מחיר צביעה חיצונית למ"ר: 140 ₪

טווח מחיר גבוה 200 ₪

טווח מחיר נמוך 80 ₪

ביצוע צביעה חיצונית לבתים ולוילות באמצעות התזת צבע

ישנן מספר טכניקות לביצוע צביעה חיצונית לקירות הבית, השמות כל אחת דגש על מרכיב אחר בעבודה: איכות צבע ועמידות לאורך זמן, אסתטיקה נקודתית, אחידות בגוונים ועוד. התזת צבע היא אחת השיטות היעילות והמשתלמות לצביעה, מאחר והיא נחשבת לחסכונית יחסית בחומרי הגלם וכן עמידותה לאורך שנים, לעיתים גם רצוי לבצע מספר שכבות במידה ומחליפים את גוון הצבע הקיים.

עבודת צבע חיצונית

תיקוני חוץ וצביעה מלאה לבית באמצעות פיגומים

למרות הרצון הטוב והרבה פעמים גם למרות ההשקעה הכספית הרבה שהיתה נתונה בעבודה, יהיה צורך לשוב על התהליך או לכל הפחות לבצע תיקונים לעבודת הצביעה, גם מספר שנים בודדות לאחר העבודה. הרבה פעמים הצורך לכך נובע מפגעי מזג אויר או סיבות אחרות שאינן תלויות באיש ולמעשה זהו "בלאי" טבעי שנוצר ואנו ב"טופ שיפוצים" ממליצים למהר ולטפל בבעיה מוקדם ככל האפשר, כדי למנוע בלאי חמור יותר ונזקים שיובילו לעלויות גבוהות במיוחד ובאופן לא צפוי, מה שעשוי לגרור בעתיד שיפוץ חיצוני לבית שהוא יקר יותר ומצריך מכם השקעה רבה יותר.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה