התקנת פרקט

מחפשים אחר מתקין פרקטים? בין אם זה לצורך התקנת פרקט לימנציה או מעץ, בצורת פישבון או סטנדרט. על ריצוף קיים, מבטון או שטיח מקיר לקיר, כלל האפשרויות פתוחות לפניכם כאשר אתם פונים אל 'טופ שיפוצים' כאן תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר של מתקיני פרקטים, לבצע השוואת מחירים ולבחור בהצעה הזולה והמשתלמת ביותר!

כך תצליחו להתקין פרקטים בזול דרך 'טופ שיפוצים'

האפשרויות בהתקנת פרקטים הן רבות, החל מסוג הפרקט עצמו ועד למציאת מתקין פרקטים אמין ומקצועי, אשר באמת ייתן לכם את המחיר המשתלם והמתאים לכם. אז איך 'טופ שיפוצים' נכנסים כאן לתמונה? האמנם את השוואת המחירים ובחירת המתקין לא נעשה בעבורכם, אבל נוכל לתת לכם את האפשרות לעשות זאת לבדכם ובמהירות. בעת פנייה אלינו בין אם היא שיחה או באמצעות טופס, נציג יחזור אליכם להשלמת פרטים, לאחר מכן ישלחו אליכם עד 3 הצעות מחיר על ידי מתקיני פרקטים הנמצאים באזורכם, הם ישוחחו עימכם בטלפון תחילה ובמידת הצורך יפגשו עימכם ולאחר מכן תקבלו את הצעות המחיר, תוכלו לבצע בינהם השוואת מחירים ולבחור במחיר הזול ביותר.

התקנת פרקטים

כמה עולה התקנת פרקטים? ראו מחירון:

מחירי הפרקטים והתקנתם משתנים על פי צורת ההתקנה ועל פי סוג החומר אשר משפיע על רוב המחיר. הטבלה הבאה תמחיש לכם את מחירי הפרקטים ותאפשר לכם לקבוע לעצמכם את התקציב.
מחירון פרקטים
 • מחיר התקנת פרקט למינציה

  מחיר התקנה פרקט למינציה למטר מרובע, לא כולל חומרים.

  35 - 45 ש"ח
 • מחיר התקנת פרקט עץ

  מחיר התקנה בלבד למטר מרובע בהדבקה.

  70 - 100 ש"ח
 • התקנת פרקט על ריצוף קיים

  כולל שימוש בחומר בידוד בין הריצוף והפרקט.

  35 - 50 ש"ח
 • מחיר התקנת פרקט פישבון מעץ

  בעבור עבודה בלבד, לא כולל חומרים.

  80 - 85 ש"ח
 • מחיר התקנת פנלים לפרקט

  מחיר למטר רץ לא כולל חומר.

  8 - 12 ש"ח
 • מחיר חיפוי מדרגה בפרקט

  חיפוי כולל סף לכל מדרגה - מחיר למדרגה ללא חומרים.

  60 - 90 ש"ח

הדפס מחירון

התקנת פרקט מעץ - כל מה שצריך לדעת

אין כלכך מה להשוות בין פרקט עץ אל מול הלמינציה, כאשר פרקט עץ האמונם יקר בהרבה, אך נותן פתרונות אידאליים בתמורה, ראשית בידוד חום וקור מהרצפה בעץ אפקטיבי בהרבה יותר מאשר מלימינציה, הנראות כאן היא עולם ומלואו, מדובר על עץ טבעי (גושני), כמובן שישנם סוגי עצים שבהם משתמשים כמו: עץ דובדבן, עץ אלון, עץ אירוקו, עץ בוק, עץ מרבאו, עץ אורן וישנם עוד סוגים רבים. החסרון המהותי של פרקט מעץ הוא ראשית המחיר היקר ושנית ניקוי והסרת כתמים ממנו, אשר ככל הנראה יהיה קשה ומורכב. 

נושאים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

התקנת פרקט למינציה - חסרונות ויתרונות

היתרון הראשי של פרקט למינציה הוא המחיר הזול, בעבור התקנה המחירים יהיו דיי זהים בין עץ ולמינציה, אך החומר עצמו (תעשייתי) זול באופן משמעותי אל מול העץ. אם זאת פרקט למינציה יחזיק פחות זמן מעמד ועם השנים ידהה, כמו כן, סימני גרירת כסאות (משרדיים על גלגלים בדרך כלל) יגרמו למפגע ישיר בצבע. הבידוד שנוצר עקב פרקט הלמינציה פחות טוב מזה של העץ, אך עדיין תרגישו שיפור אל מול ריצוף רגיל. בשורה התחתונה היתרון - מחיר זול, החסרון - נראות ועמידות סבירה.

שאלות ותשובות בנושא פרקטים

איזה פרקטים עמידים בפני מים?
תשובה:
פרקט העץ שנחשב לעמיד בפני מים עשוי מעץ טיק ויקר מאוד. הפתרון הנוסף והזול יותר הוא פרקט פולימרי.
איך שמים פרקט? לאורך או לרוחב?
תשובה:
נתון לבחירה כמובן מבחינת הפאן העיצובי. אם זאת מומלץ להתקין פרקט לרוחב מפתח הדלת.
איך שומרים על רצפת פרקט?
תשובה:
ניקיון החדר ומניעה של חצץ וחול ימנעו שריטות על גבי הפרקט. בנוסף רהיטים כמו שולחן וכיסא עם סילקון ברגליים ימנעו שחיקה ושריטות.
מה ההבדל בין פרקט עץ ללמינציה?
תשובה:
פרקט עץ עשוי מחומר עץ לרבות טבעי ולעיתים עץ מעובד ולמינציה עשוי מחומרים שונים מעובדים. המחירים שונים בפער גדול וגם הנראות. פרקט עץ יקר יותר.
למה פרקט מרעיש כאשר דורכים אליו?
תשובה:
מרווח או עיקום של הפרקט עשוי לגרום לרעש מציק בעת דריכה עליו. ככל הנראה הותקן לא כפי שצריך או שאין חומר בידוד בינו ובין הרצפה. גם משטח עקום עשוי לגרום לתזוזות בפרקט.
מדוע הפרקט התנפח?
תשובה:
התנפחות הפרקט היא תגובה לספיגה של נוזלים. יש לשמור על הפרקט יבש ולא לשטוף במים רבים אלא ניגוב בלבד.
כמה זמן יחזיק פרקט למינציה?
תשובה:
בממוצע פרקט מסוג למינציה יחזיק כ-10 שנים. ייתכן שיותר ואפילו לעיתים פחות, תלוי בתחזוקה שלו כמובן.
פרקטים וכלבים
תשובה:
יש לכם כלב בבית ולא יודעים אם כדאי לכם להשתמש בפרקט? אם תרכשו פרקט עמיד גם מפני מים ותתחזקו אותו כשורה. אין סיבה שהכלב שלכם יגרום לשחיקה מעבר למצב הרגיל.
איך מנקים פרקט?
תשובה:
ראשית מטאטאים או שואבים את המשטח לעיתים תכופות. לאחר מכן באמצעות סבון המתאים לפרקטים וניגוב בסמרטוט סחוט היטב.

התקנת פנלים וסף לפרקטים

בסיום כל התקנה של פרקט על מנת לקבל רמת גימור גובהה על גבי הפנלים הקיימים מתקינים פנלים מעץ מלאכותי המתאימים לפרקט, בדרך כלל הם יהיו בצבע צהוב, אך ישנה אפשרות לצבוע אותם. כמו כן, סף הכניסה לחדר אשר חוצץ בין הרצפה ולבין הפרקט גם הוא חובה. הוא ימנע מהפרקט לזוז בעת פתיחה וסגירת הדלת וכמו כן ימנע ממים להיכנס מתחת לפרקט, מה שעשוי לגרום להתנפחות של העץ או הלמינציה. אם אתם רוצים להתקין פרקט בחדר או לתקן. ניתן לחפש הנדימן מומלץ אשר מבצע עבודות קטנות כאלו.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה