השוואת מחירים בין מתקיני פרקטים

השאירו פרטים או חייגו ונחזור אליכם בהקדם!

התקנת פרקטים

רוצים לדעת מהו מחיר פרקט? מחפשים אחר מתקין פרקטים? בין אם זה לצורך התקנת פרקט לימנציה או מעץ, בצורת פישבון או סטנדרט. על ריצוף קיים, מבטון או שטיח מקיר לקיר, כלל האפשרויות פתוחות לפניכם כאשר אתם פונים אל 'טופ שיפוצים' כאן תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר של מתקיני פרקטים, לבצע השוואת מחירים ולבחור בהצעה הזולה והמשתלמת ביותר!

כך תצליחו להתקין פרקטים בזול דרך 'טופ שיפוצים'

האפשרויות בהתקנת פרקטים הן רבות, החל מסוג הפרקט עצמו ועד למציאת מתקין פרקטים מומלץ, אמין ומקצועי אשר באמת ייתן לכם את המחיר המשתלם והמתאים לכם. אז איך 'טופ שיפוצים' נכנסים כאן לתמונה? האמנם את השוואת המחירים ובחירת המתקין לא נעשה בעבורכם, אבל נוכל לתת לכם את האפשרות לעשות זאת לבדכם ובמהירות.

 

בעת פנייה אלינו בין אם היא שיחה או באמצעות טופס, נציג יחזור אליכם להשלמת פרטים, לאחר מכן ישלחו אליכם עד 3 הצעות מחיר על ידי מתקיני פרקטים הנמצאים באזורכם, הם ישוחחו עימכם בטלפון תחילה ובמידת הצורך יפגשו עימכם ולאחר מכן תקבלו את הצעות המחיר, תוכלו לבצע בינהם השוואת מחירים ולבחור במחיר הזול ביותר.

התקנת פרקטים

כמה עולה התקנת פרקטים? ראו מחירון:

מחירי הפרקטים והתקנתם משתנים על פי צורת ההתקנה ועל פי סוג החומר אשר משפיע על רוב המחיר. הטבלה הבאה תמחיש לכם מהו מחיר פרקט כולל התקנה או הדבקה ותאפשר לכם לקבוע לעצמכם את התקציב. ראו מחירון התקנת פרקט.

מחירון פרקטים

מחיר התקנת פרקט למינציה

מחיר התקנה פרקט למינציה למטר מרובע, לא כולל חומרים.


35 - 45 ש"ח
מחיר התקנת פרקט עץ

ללא פרקט, מחיר התקנה בלבד למטר מרובע בהדבקה.


70 - 100 ש"ח
התקנת פרקט על ריצוף קיים

ביצוע התקנת פרקט על ריצוף קיים כולל שימוש בחומר בידוד בין הריצוף והפרקט.


35 - 50 ש"ח
מחיר התקנת פרקט פישבון מעץ

בעבור עבודה בלבד, לא כולל חומרים.


80 - 85 ש"ח
מחיר התקנת פנלים לפרקט

מחיר למטר רץ לא כולל חומר.


8 - 12 ש"ח
מחיר חיפוי מדרגה בפרקט

חיפוי כולל סף לכל מדרגה - מחיר למדרגה ללא חומרים.


60 - 90 ש"ח
מחיר הדבקת פרקט על ריצוף

מעט יקר יותר מאשר התקנה על ריצוף קיים - בגלל תוספת זמן + חומר הדבקה.


45 - 65 ש"ח
מחיר פרקט לחדר שינה בממוצע

מחיר ממוצע בעבור עבודת התקנת פרקט בחדר שינה (לא כולל הפרקט). חדר בגודל 16 מ"ר.


800 - 1,100 ש"ח
כמה עולה התקנת שטיח מקיר לקיר על רצפה?

המחיר המוצג הוא למ"ר והוא לא כולל את השטיח עצמו.


30 - 60 ש"ח
כמה תעלה התקנת פרקט פישבון?

מחיר התקנת פרקט פישבון מעץ כולל הפרקט עצמו ללא שום עבודה נוספת.


350 - 700 ש"ח

הדפס מחירון

 

>> הערות בנוגע למחירון הפרקטים

  • מחיר פרקט מעץ למטר (ללא התקנה) מתחיל באזור 120 ש"ח.
  • מחיר פרקט לימנציה (ללא התקנה) נע בין 40 - 100 ש"ח למטר.
  • מחירון התקנת פרקטים בלבד ללא עלות הפרקטים.
  • המחירים המוצגים אינם כוללים מע"מ.
  • מחירון הפרקטים מתייחס לפרקט במחיר לפי מטר מרובע.

כמה עולה להתקין פרקט למינציה?

מחיר פרקט למינציה כולל התקנה נע בין 3,000 - 5,000 ש"ח. המחיר כולל את ההתקנה עצמה ואת החומרים.

 

מחיר פרקט למינציה כולל התקנה בממוצע

מחיר פרקט למינציה כולל התקנה בממוצע: 40000 ₪

טווח מחיר גבוה 5000 ₪

טווח מחיר נמוך 3000 ₪

מה השוני בין הדבקת פרקט להתקנה?

ישנן כמה טכניקות ליישום פרקטים, הראשונה והמוכרת יותר היא הנחת פרקט, למעשה התקנה. אשר מכניסים פרקט בפרקט ובאמצעות תיאום ומידות נכונות הוא יתאים לכל חדר ומשטח. בדרך כלל מתקיני פרקטים יעדיפו את שיטת ההתקנה הרגילה והפשוטה יותר, מיכוון שגם אם הפרקט התנפח או התעקם, עדיין קיים מרווח תזוזה (מרווח בטחון אשר משאיר המתקין). ובכך לא נהרס הפרקט לאורך זמן. 

 

השיטה הנוספת היא הדבקת פרקט, בדרך כלל באופן ישיר על הרצפה נדביק את הפרקט שלנו וזה יגביל את התנועה שלו לחלוטין, מתי עושים הדבקה? כאשר רוצים סמטרייה מדוקיית וללא רווחים ככלל. החסרון? בעת הסרת הפרקט תיהיה לנו רצפה מלאה בדבק, דבר אשר יצריך אותנו בפעולת ניקוי או הדבקת ריצוף על ריצוף קיים. פחות מומלץ לבצע הדבקת פרקט, גם בגלל שבמידה ותרצו לפרק אותו זה יעלה לכם יותר וגם לא תוכלו להשתמש באריחי הפרקט לשימוש חוזר.
 

התקנה של פרקט

התקנת פרקט מעץ - כל מה שצריך לדעת

אין כלכך מה להשוות בין פרקט עץ אל מול הלמינציה, כאשר פרקט עץ האמונם יקר בהרבה, אך נותן פתרונות אידאליים בתמורה, ראשית בידוד חום וקור מהרצפה בעץ אפקטיבי בהרבה יותר מאשר מלימינציה, הנראות כאן היא עולם ומלואו, מדובר על עץ טבעי (גושני), כמובן שישנם סוגי עצים שבהם משתמשים כמו: עץ דובדבן, עץ אלון, עץ אירוקו, עץ בוק, עץ מרבאו, עץ אורן וישנם עוד סוגים רבים. החסרון המהותי של פרקט מעץ הוא ראשית המחיר היקר ושנית ניקוי והסרת כתמים ממנו, אשר ככל הנראה יהיה קשה ומורכב. 

נושאים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

התקנת פרקט למינציה - חסרונות ויתרונות

היתרון הראשי של פרקט למינציה הוא המחיר הזול, בעבור התקנה ע"י מתקין פרקטים המחירים יהיו דיי זהים בין עץ ולמינציה, אך החומר עצמו (תעשייתי) זול באופן משמעותי אל מול העץ. אם זאת פרקט למינציה יחזיק פחות זמן מעמד ועם השנים ידהה. כמו כן, סימני גרירת כסאות (משרדיים על גלגלים בדרך כלל) יגרמו למפגע ישיר בצבע. הבידוד שנוצר עקב פרקט הלמינציה פחות טוב מזה של העץ, אך עדיין תרגישו שיפור אל מול ריצוף רגיל. בשורה התחתונה היתרון - מחיר זול, החסרון - נראות ועמידות סבירה. אם פספסתם, תסתכלו למעלה בעמוד יש מחירון פרקטים (כולל התקנה) עם מחירים לעץ ולמינציה והבינו את השוני.

שאלות ותשובות בנושא פרקטים

איזה פרקטים עמידים בפני מים?

פרקט העץ שנחשב לעמיד בפני מים עשוי מעץ טיק ויקר מאוד. הפתרון הנוסף והזול יותר הוא פרקט פולימרי.


איך שמים פרקט? לאורך או לרוחב?

נתון לבחירה כמובן מבחינת הפאן העיצובי. אם זאת מומלץ להתקין פרקט לרוחב מפתח הדלת.


איך שומרים על רצפת פרקט?

ניקיון החדר ומניעה של חצץ וחול ימנעו שריטות על גבי הפרקט. בנוסף רהיטים כמו שולחן וכיסא עם סילקון ברגליים ימנעו שחיקה ושריטות.


מה ההבדל בין פרקט עץ ללמינציה?

פרקט עץ עשוי מחומר עץ לרבות טבעי ולעיתים עץ מעובד ולמינציה עשוי מחומרים שונים מעובדים. המחירים שונים בפער גדול וגם הנראות. פרקט עץ יקר יותר.


למה פרקט מרעיש כאשר דורכים אליו?

מרווח או עיקום של הפרקט עשוי לגרום לרעש מציק בעת דריכה עליו. ככל הנראה הותקן לא כפי שצריך או שאין חומר בידוד בינו ובין הרצפה. גם משטח עקום עשוי לגרום לתזוזות בפרקט.


מדוע הפרקט התנפח?

התנפחות הפרקט היא תגובה לספיגה של נוזלים. יש לשמור על הפרקט יבש ולא לשטוף במים רבים אלא ניגוב בלבד.


כמה זמן יחזיק פרקט למינציה?

בממוצע פרקט מסוג למינציה יחזיק כ-10 שנים. ייתכן שיותר ואפילו לעיתים פחות, תלוי בתחזוקה שלו כמובן.


פרקטים וכלבים

יש לכם כלב בבית ולא יודעים אם כדאי לכם להשתמש בפרקט? אם תרכשו פרקט עמיד גם מפני מים ותתחזקו אותו כשורה. אין סיבה שהכלב שלכם יגרום לשחיקה מעבר למצב הרגיל.


איך מנקים פרקט?

ראשית מטאטאים או שואבים את המשטח לעיתים תכופות. לאחר מכן באמצעות סבון המתאים לפרקטים וניגוב בסמרטוט סחוט היטב.


התקנת פנלים וסף לפרקטים

מתקין פרקטים בסיום כל התקנה של פרקט על מנת לקבל רמת גימור גובהה על גבי הפנלים הקיימים מתקינים פנלים מעץ מלאכותי המתאימים לפרקט. בדרך כלל הם יהיו בצבע לבן או צהוב, אך ישנה אפשרות לצבוע אותם. כמו כן, סף הכניסה לחדר אשר חוצץ בין הרצפה ולבין הפרקט גם הוא חובה. הוא ימנע מהפרקט לזוז בעת פתיחה וסגירת הדלת וכמו כן ימנע ממים להיכנס מתחת לפרקט, מה שעשוי לגרום להתנפחות של העץ או הלמינציה. אם אתם רוצים להתקין פרקט בחדר או לתקן, ניתן לחפש הנדימן מומלץ אשר מבצע עבודות קטנות כאלו. במקרים בהם יש צורך ביישור רצפה ולמעשה שימוש בחומר אשר נקרא מדה מתפסלת ולעיתים יש גם צורך לבצע יציקת בטון כאשר אין משטח תקין, כמו כן - שבירת קיר ומעט עבודות שיפוץ נוספות, נמליץ לכם להזמין שיפוצניק אשר לרוב גם מבצע התקנה של פרקט.