משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

גגן בשרון

אם אתם מחפשים בעל מקצוע בשרון לבניית גגות, תיקון גגות רעפים, בידוד גגות או כל עבודה אחרת שתצטרכו על הגג שלכם, גגן רעפים הוא בעל המקצוע הנחוץ לכם. קבלו עד 3 הצעות מחיר ע"י השארת הפרטים שלכם, וערכו השוואת מחירים עד למציאת בעל המקצוע המתאים לכם.

מתי נצטרך להזמין גגן בשרון?

גגן הנו בעל מקצוע העוסק בכל מה שקשור לגגות רגילים, גגות רעפים, תקינותם ואיטומם. ישנם מצבים שונים בהם תצטרכו להזמין אליכם גגן:

  • תיקון ואיטום גג רעפים בעקבות נזילה- אם תרצו לאתר או לתקן נזילה קיימת או חוזרת.
     
  • תיקון גג רעפים שנשבר/נסדק- אם קיים סדק או שנשברו לכם רעפים.
     
  • בנייה של  גג חדש- אם אתם בתהליך בנייה של בית חדש או שיפוץ כללי, בניית גג רגיל או גג רעפים הנה חלק מהתהליך הסופי של הבנייה. תוכלו למצוא לצורך העבודה גם קבלן שיפוצים בשרון.
     
  • עבודה בניית גג רעפים על גג שטוח או החלפת גג רעפים קיים- אם החלטתם לבנות גג רעפים על הגג הקיים או לחדש את גג הרעפים הקיים.

כמה עולה תיקון גגות בשרון?

מחיר תיקון גגות בשרון יכול להשתנות בהתאם לסוג העבודה וגודל הגג ואם התיקון נקודתי או רוחבי. תיקון גג בשרון מתומחר לרוב עפ"י מחיר למ"ר ויכול להסתכם בכמה מאות שקלים במידה ומדובר על תיקון נקודתי. יחד עם זאת תיקון שאינו נקודתי וכולל את כל הגג, יכול להגיע לאלפי שקלים בהתאם לגודל הגג. לדוגמא: החלפה או תיקון של רעף יכול לעלות 300 ש"ח לעומת התקנת מרזב חיצוני שיכול להגיע ל3,000 ש"ח.

 

 

גגן בשרון

השוואת מחירים בין גגנים בשרון

המחירים בין גגנים בשרון אינם קבועים ויכולים להשתנות מאחד לשני. מומלץ לערוך השוואת מחירים בין הגגנים השונים ולהחליט מי מתאים לכם. חשוב לבחור בעל מקצוע אמין ומקצועי, לראות את העבודות השונות ולהחליט בהתאם לאופציות הניתנות לכם על ידו. תיקון קטן אינו תואם לבניית גג רעפים ולכן יש לעשות את ההשוואה בין גגן גגות לבין קבלן גגות בהתאם.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

מחיר בניית גגות רעפים בשרון 

בניית גגות רעפים הנה עבודה גדולה הכוללת בתוכה עבודות איטום וגםבידוד גגות ומצריכה בעל מקצוע אמין, מקצועי וסבלני. בניית גגות רעפים בשרון תתומחר עפ"י גודל הגג הנבחר, סוג הרעפים ורמת הבידוד והאיטום, ויכולה להגיע לאלפי שקלים. מחיר התקנת גג רעפים מחרס ינוע בין 30-50 ש"ח למ"ר.

 

מחיר התקנת גג רעפי חרס למ"ר

מחיר התקנת גג רעפי חרס למ"ר: 40 ₪

טווח מחיר גבוה 50 ₪

טווח מחיר נמוך 30 ₪

מה ההבדל בין גגן לקבלן גגות בשרון?

גגן בשרון יעסוק לרוב בעבודות נקודתיות כמו איטום נזילה בגג, התקנת מרזב על הגג, החלפת רעפים שבורים ועבודות קטנות יותר, לעומת קבלן גגות רעפים שיעסוק בעבודות גדולות ומורכבות יותר כמו בנייה של גגות רעפים, ותיקון ואיטום גג כללי.