מתכננים לשפץ את הדירה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

שיפוץ קוסמטי לדירה

רוצים לחדש את נראות הדירה מבלי לקרוע את הכיס? דרך פורטל טופ שיפוצים תוכלו לערוך השוואת מחירים ולהכיר את כל המידע הנחוץ בנושא שיפוץ קוסמטי לדירה, כמה זה עולה ומה השוני בין שיפוץ קוסמטי לרגיל.

מהו מחיר שיפוץ קוסמטי לדירה?

שיפוץ קוסמטי זול בהרבה מביצוע שיפוץ דירה מהיסוד. מדובר על עבודה קצרה יותר וכן, פשוטה יותר. לכן, שיפוץ קוסמטי לדירה מסתכם במחיר שנע בין 250 - 400 ש"ח למטר. מה שאומר שאפשר לערוך שיפוץ דירה בגודל 100 מטרים במחיר שנע בין 25 ל-40 אלף ש"ח בלבד. המשיכו לקרוא והבינו מה השוני ומה כולל שיפוץ קוסמטי.

מחיר שיפוץ קוסמטי למטר

מחיר שיפוץ קוסמטי למטר: 325 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

מה השוני בין שיפוץ דירה קוסמטי לרגיל?

אחרי שהבנתם את פערי המחירים, כעת הגיע הזמן להבין מה ההבדל גם בין שיפוץ קוסמטי לדירה ובין שיפוץ רגיל בדירה:

 

פרמטר שיפוץ קוסמטי בדירה שיפוץ דירה מהיסוד
תשתיות לא נוגעים החלפת תשתיות
שינוי מבנה לא משנים שבירת קירות ושינוי שטחים
עבודות צבע כן - חלק מרכזי כן
עבודות ריצוף הדבקת ריצוף בלבד החלפת ריצוף
דלתות פנים הדבקת טפט או צביעה החלפת דלתות פנים
שיפוץ מטבח רק חידוש דלתות החלפת מטבח לחדש
שיפוץ חדר אמבטיה חידוש רובה וצביעת אמבטיה שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט
 • בטבלה מוצגים מרבית הפרמטרים, אבל זה תלוי לפי דרישת לקוח ומשתנה. הנקודה המרכזית היא שביצוע שיפוץ קוסמטי לרוב הוא חידוש, צביעה והדבקה לעומת עבודה מקצועית מהיסוד.

טיפים לשיפוץ קוסמטי מ-27 קבלני שיפוצים

דאגנו לכם לטיפים הכי טובים שיש לקראת שיפוץ קוסמטי בדירתכם, אז מה הטיפים של 27 קבלני השיפוצים ששאלנו? ראו את דעת הרוב:

 • טיפ 1, החליטו מה הכי חשוב: הכינו לכם טבלה עם הדברים שהכי חשובים לכם בשיפוץ הקוסמטי ודברים שפחות חשובים. נסו גם לארגן אותם לפי הסדר, כך שתוכלו לשנות את דעתכם במהירות על פי ממצאי המחירים והצעות המחיר שתקבלו. כל עוד לא התחיל השיפוץ הקוסמטי, אפשר לשנות את הדעה.
   
 • טיפ 2, עשו מחקר שוק נכון: המחירים עשוים להשתנות בין קבלן שיפוצים לאחר, כמובן גם דברים נוספים שתרצו לדירה הם בעלי מחירים שונים. אם החלטתם למשל לעשות טפט או אפילו להחליף את הכיירים במטבח. כדאי שתבדקו היטב מה המחירים של כל דבר, זה יסייע לכם להחליט מה כן יכלל בשיפוץ הדירה הקוסמטי שלכם.
   
 • טיפ 3, נהלו תקציב בצורה נכונה: שיפוצים ותקציב. אתם צריכים להכיר שבעולם השיפוצים תמיד צריך לקחת בחשבון חריגה בתקציב של כ-5% לערך. כי יש דברים שאינם מתוכננים שכמעט בכל פרויקט צפים. תוכלו להיכנס לכאן ולקרוא על איך לשפץ בתקציב מוגבל.
   
 • טיפ 4, ארנונה: במסגרת שיפוץ דירה ניתן להקפיא את הארנונה לתקופת השיפוץ, קראו כאן מידע נוסף על ארנונה ושיפוצים.
   
 • טיפ 5, חוזה: בין אם זה שיפוץ ב-10 אלף ש"ח או 100 אלף ש"ח, זה לא משנה! תמיד חותמים על חוזה מול קבלן השיפוצים. אשר מסכם את תנאי התשלום, את סכום התשלום, את העבודה, את האחריות, את אספקת החומרים ואת זמני העבודה. קראו כאן והורידו חוזה שיפוץ דירה.
   

שיפוץ דירה קוסמטי

איך אפשר להוזיל את מחיר שיפוץ קוסמטי?

הנה 3 דרכים שיאפשרו לכם להוזיל את הצעת המחיר שקיבלתם בעבור שיפוץ קוסמטי:

 1. רכשו חומרים לבד: כאשר הקבלן רוכש בעבורכם, הוא לא תמיד עושה מחקר מעמיק ובודק מה יותר זול, מה משתלם יותר, הוא רוכש מה שהוא מכיר. לפעמים רכישה עצמאית יכולה להוזיל לכם את המחיר. בדקו כמה הקבלן מוזיל את המחיר בתנאי שעובד ללא חומרים ובקשו ממנו את רשימת החומרים כמובן.
   
 2. שקלו לעשות דברים בעצמכם: על חידוש דלתות רצו הרבה? על צביעה? אם ישנם דברים שאתם מסוגלים לעשות לבדכם ויחסכו לכם בעלות שיפוץ הקוסמטי בדירתכם, שקלו לעשות זאת לבד - זאת דרך מעולה לחסוך ולהוזיל עלויות.
   
 3. ערכו השוואת מחירים: השיטה הזו עובדת תמיד ונכונה לא רק בנושא השיפוצים. בעזרת השוואת מחירים תוכלו לחסוך עשרות אחוזים ועד כ-37% מהמחיר המקורי שהציעו לכם בעבור שיפוצים קוסמטיים בדירה.


בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

מה הסיבות לעשות שיפוץ קוסמטי לדירה?

הנה הסיבות המרכזיות לכך שעושים שיפוץ קוסמטי בדירה ולא קומפלט או מהיסוד:

 • דירה מיועדת להשקעה: כאשר רוכשים דירה ורוצים להשקיע בה רק שתיהיה "כשירה" להשכרה או מכירה, עורכים בה את המנימום הנדרש על מנת לשפר את הנראות של הדירה מבלי להשקיע במערכות הדירה. תוכלו לקרוא כאן עוד על שיפוץ דירה להשקעה.
   
 • דירה מיועדת לפינוי בינוי: יודעים שבקרוב יהיה פינוי בינוי לכל הבניין? אם זה יקרה בתקופה של 3 השנים הקרובות, כדאי לא להשקיע בכלל או להשקיע במעט כמו שיפוץ קוסמטי, רק בכדי שיהיה נוח וכיף לשהות בדירה על להריסתה ובניה מחדש.
   
 • תקציב מוגבל: בעלי תקציב מוגבל שלא יכולים להרשות לכם שיפוץ מאסיבי ומלא אבל כן רוצים לשדרג את הדירה ואת רמת החיים. יבחרו בשיפוץ קוסמטי לשדרוג נראות הדירה.