מתכננים לשפץ את הדירה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

שיפוץ דירת גג

מהי בעצם דירת גג? מדוע חשוב לשפץ אותה, אילו עבודות ניתן ליישם במסגרת שיפוץ דירת גג וגם כמה זה עולה? כל התשובות מתחת.

שיפוץ דירת גג או פנטהאוז?

שיפוץ דירת גג או שיפוץ דירת פנטהאוז יכולים להיחשב כאותה עבודה היות ויש הרבה שמתייחסים לדירות גג ודירות פנטהאוז כאחד. דירת גג היא למעשה דירה שמצוייה יחד עם הגג בשטח אחד, בעוד שדירת פנטהאוז זו בד"כ דירה המכילה שני מפלסים הכוללים את הדירה עצמה ואת הגג שמעל הדירה, כאשר בין השניים מחברות מדרגות פנימיות.

 

בכל אופן, שיפוץ דירת גג עשוי להסתכם בעבודה על הגג בלבד או בשיפוץ של החלק המקורה הסמוך לגג, כך שבמידה ומדובר בגג שמתחתיו יש דירה שגם היא בבעלותכם - היא עשויה שלא להיכלל במחיר השיפוץ הכולל.

 

שיפוץ דירת גג

מהו מחיר לשיפוץ דירת גג?

כפי שכבר קראתם, שיפוץ דירת גג עשוי להכיל מגוון רחב של עבודות ובכם תלויה הבחירה מה לכלול ומה לא. מתחת נציג מספר מחירים הנפוצים במסגרת שיפוץ דירת גג ופנטהאוז.

מחירון לשיפוץ דירות גג

איטום גג מרוצף

איטום גג מרוצף עם חומר הסילר.


25 - 40 ש"ח
הפיכת הגג לאזור מקורה

המחיר למ"ר, כולל חומרים ועבודה לצורך סגירת הגג לכדי חדר נוסף בדירה. מדובר בבנייה קלה.


350 - 480 ש"ח
צביעת דירת גג

המחיר מתייחס לצביעת קירות החיצוניים של הגג וכמו גם צביעה של השטח המקורה הגובל עם הגג (באותה קומה).


1,400-2,100 ש"ח
ריצוף מדרגות מקשרות בשיש

מחיר לריצוף מדרגה אחת, כולל הדבקה ורובה. ללא האריח.


80 - 120 ש"ח
כמה עולה להתקין מטבח על הגג?

מחיר להתקנת מטבח חיצוני בגג העשוי נירוסטה.


6,700 - 11,200 ש"ח
ריצוף גג עם קרימיקה

מחיר לריצוף שטח הגג עם אריחי קרמיקה. 


55 - 80 ש"ח למ"ר
הסרת עובש בדירת גג

מחיר להסרת עובשים בגג הפתוח או בקירות פנימיים החופפים לקירות החיצוניים בגג. המחיר להסרת עובש וצביעה מקומית.


700 - 1,300 ש"ח

הדפס מחירון

כמה זמן לוקח שיפוץ דירת גג?

שיפוץ דירת גג עשוי להימשך בין 3 ועד 8 חודשים וזה כמובן בהתאם לגודל הגג שיש לשפץ וכמו גם - מספר העבודות שיש לבצע בו או בדירה החופפת לו.

 

זמן ממוצע לשיפוץ דירת גג:
5.5 חודשים
8 חודשים משך זמן 3 חודשים

מדוע חשוב לבצע שיפוץ דירת גג?

במידה ואתם מתגוררים בדירה עם גג ישן בחלקו העליון של דירתכם או כזה שמתחלק באותו המפלס עם הדירה שלכם, דעו שהחשיבות בראש ובראשונה היא לדאוג ששכבת האיטום בגג וחורי הניקוז שלו תקינים.

 

כיום במסגרת שיפוץ דירות גג קבלנים דואגים לשים דגש על תקינות שכבת האיטום הקיימת של הגג וגם דואגים לוודא שקיימות נקודות ניקוז מתאימות. שכן, בהיעדר חורי ניקוז תקינים - בעת גשמים עלולה להתרחש הצפה בגג שלכם, שיכולה לגרום הרס לרכוש המצוי עליו, נזק לשכבת האיטום הקיימת ואף לגרום להצפה בדירה עקב הצטברות מי גשמים בגג.

 

דחיפות לשיפוץ דירת גג:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 1 דחיפות נמוכה

אילו דברים ניתן לבצע במסגרת שיפוץ דירת גג?

חוץ מתיקון בעיות איטום קיימות והתקנת חורי ניקוז תקינים, ניתן לבצע מגוון עבודות שיפוץ בהתאם לבחירתכם:

 • צביעה, סיוד וטיפול בעובש - במידה ויש בגג קיר מתקלף או כזה עם עובש, דעו שביכולתו של קבלן שיפוצים להסיר את העובש ולצבוע את קירות הגג מחדש עם צבעים עמידים למים ובקטריות.
   
 • סגירת גג - במידה ותהיו מעוניינים לסגור את הגג כדי להכיל שטח מקורה נוסף, גם זאת ניתן לבצע במסגרת שיפוץ דירת גג. רק קחו בחשבון שיהיה עליכם לוודא מול העירייה המקושרת לנכס שלכם שהדבר אכן אפשרי.
   
 • תיקון סדקים בקירות - במידה ונוצרו סדקים בקירות חיצוניים בגג או באלו שבחלק המקורה של הדירה, תוכלו גם לצורך כך להיעזר בקבלן השיפוצים.
   
 • ריצוף - במידה ותרצו להחליף את הרצפה בגג שלכם, יוכל קבלן השיפוץ לפרק את הריצוף הקיים ולהדביק ריצוף חדש לבחירתכם. 
   
 • עיצוב - במסגרת שיפוץ דירת גג תוכלו לבקש מקבלן שיפוצים להקים עבורכם גינה מסוגננת, או אם תהיו מעוניינים לבשל לאור ירח, תוכלו לבקש מהקבלן שיתקין לכם מטבח חוץ בגג, שיכלול בין היתר: כיור עם ברז, פינת מנגל, תנור ואפילו - "אי" לעבודה נוחה.
   
 • מדרגות - במידה והמדרגות המקשרות בין קומת הדירה לקומת הגג כבר נשחקו או נשברו, תוכלו להיעזר בקבלן שיפוצים לריצוף המדרגות הקיימות מחדש.
   
 • חשוב שתדעו שדרך פורטל טופ שיפוצים ניתן להשיג מגוון בעלי מקצוע בעבור מגוון עצום של עבודות ובהתאם לצורך שלכם. השאירו פרטים וקבלו מאיתנו בחינם - עד 3 קבלנים מומלצים בעירכם, ביניהם תוכלו לברר מחירים בעבור שיפוץ דירת גג שברשותכם וכך לבחור בהצעה המשתלמת ביותר עבורכם.


בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

מה חשוב לוודא מול קבלן לקראת שיפוץ דירת גג?

לפני שאתם סוגרים מול קבלן לצורך שיפוץ דירת גג, עליכם להקפיד על מספר דברים:

 • חוזה עבודה - אז קודם ולפני הכל, חשוב שיימצא חוזה עבודה כתוב, שאותו תוכלו לקרוא כדי להבין מה נכלל ומה לא נכלל במסגרת שיפוץ הדירה שלכם. צוות טופ שיפוצים ממליץ לחתום על חוזה מול הקבלן רק לאחר שקראתם את כולו וכל הפרטים לגביו הובהרו לכם.
   
 • אחריות - חשוב שתוודאו מה במסגרת שיפוץ דירת גג נושא בו אחריות מצד קבלן השיפוץ: האם האחריות חלה רק על החלק החיצוני של הגג או גם על המפלס הפנימי של הגג (דירת הגג או קומת הגג המקורה שבפנטהאוז).
   
 • ביטוח פועלים - חשוב שתוודאו שקבלן השיפוץ מבטח את הפועלים שלו במסגרת שיפוץ דירת הגג שלכם. זאת כדי לוודא שבמידה והם נפגעים במהלך העבודה - הטיפול הרפואי בהם יכוסה על ידי הקבלן ולא על ידיכם.
   
 • שעות עבודה - עליכם לוודא ששיפוץ דירת גג יתבצע במסגרת השעות המותרות לפי חוק. קראו מידע נוסף בעמוד חוק רעש שיפוצים.
   
 • תשלום בעבור שיפוץ דירת גג - צוות טופ שיפוצים ממליץ בחום שתפצלו את התשלום הדרוש בגין שיפוץ דירת גג לשניים, כאשר את החלק הראשון תשלמו בתחילת העבודה ואת החלק השני בתום העבודה. פעולה זו תבטיח ברוב המקרים עבודה שתואמת את לוח הזמנים שסוכם, שכן - הדבר החשוב ביותר מבחינת כל בעל מקצוע, מיומן ככל שיהיה הוא התשלום.