מתכננים לשפץ את הדירה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

שיפוץ דירה שכורה

בעלים של דירה שכורה? רוצים לעשות שיפוץ דירה להשכרה? מתגוררים בדירה בשכירות? האם כדאי לכם לשפץ אותה? האם כבעלי הדירה חידוש דירה ישנה יעלה על הערך? יהיה קל יותר להשכירה? ובכן ישנם לא מעט משתנים במשוואה הזו ואנו כאן על מנת לסייע לכם להחליט נכונה, גלו כל מה שצריך על שיפוץ דירה להשכרה.

מתגוררים בדירה שכורה וישנה?

כולנו היינו ״שם״, חלקנו עדיין ״שם״, מתגוררים בדירה שכורה. חלק מאיתנו עוברים כל שנה שנתיים מדירה זו לאחרת וחלקנו אף נשארים לאורך שנים. נשאלת השאלה והיא נשאלת המון בהקשר לדירות שכורות והיא, האם כדאי לנו בכלל לשפץ דירה שאנו שוכרים? למה שבעלי הדירה לא יעשו את השיפוץ ואם היא כלכך ישנה אולי כדאי לחשוב על פתרון רציני יותר עם בעלי הנכס? המשיכו לקרוא וגלו את התשובות לכל השאלות!

תמונות לפני ואחרי שיפוץ דירה להשכרה

כמה דוגמאות להמחשה איך נראת דירה לפני ואחרי שמשפצים אותה:
תמונות של שיפוץ דירה מושכרת

למה לשפץ דירה שכורה?

שיפוץ דירה בשכירות זה לא דבר של מה בכך, ישנם שיקולים רציניים שאנו צריכים לקחת בחשבון דוגמת מחיר, זמן, בעל הבית, האם שיפוצים בדירה שכורה בכלל הכרחיים לנו הדיירים הזמניים?

והתשובה לשאלה מתחלקת למספר תתי תשובות, להלן:

  1. קודם כל להרגיש שאנחנו בבית, הדירה השכורה היא הבית שלנו לתקופה הקרובה.
  2. נוחות, אנו חייבים להרגיש בנוח במאה אחוזים, פיזית ומנטלית, מקום מבטחים.
  3. האם קיימים ליקוים ובלאי בלתי נסבל שנרצה לשפץ.
  4. שיפוץ קוסמטי, כמו צבע וחידוש דירה שכורה שתתן הרגשה של בית חדש.

לא כל שיפוץ מחייב דווקא להרים ולהחליף מרצפות ואו להחליף את התצורה של הבית, יכול להסתכם בעיצוב, כמו חיפוי ואף צביעת קירות הדירה (אגב, תוכלו לקרוא כאן על חוק צביעת דירה שכורה).

* שיפוץ דירה בשכירות מחייבת אישור של בעל הנכס עצמו בכתב. רצוי גם בחוזה מהם התנאים ומהם המגבלות אשר קיימות במסגרת השיפוץ ומי אחראי לשלם על כך.


שיפוץ דירה מושכרת

מה אנו צריכים לעשות לפני השיפוץ?

כמובן שלפני שהתחלנו להתעמק בנושא התייעצנו עם בעל הדירה. לפני שנפנה לבעל מקצוע, קבלן, נרצה להעריך תקציב שיש לנו להשקיע וכדאי גם לשמור סכום נוסף בצד למקרה חירום. נרצה להחליט מה חשוב לנו, לפני שאנו פונים לעיצוב, כלומר לטיפול אסתטי, נחשוב מה באמת חשוב לנו לשפץ, האם מטבח? חדרי השינה? או אמבטיה? (ראו כאן מחירון לשיפוץ אמבטיה).

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

איך להתחיל ועם מי?

הדבר הראשון שיעניין אותנו הוא מי יהיה ״בעל המקצוע״ ,כלומר חברה מקצועית שתראה נכונות, תיק עבודות ואף חזון. מכיוון שטופ שיפוצים הינו פורטל להשוואת מחירים בתחום השיפוצים תוכלו למצוא בעל מקצוע המתאים לכם.

 

לחשוב שיהיה חוזה וכתב כמויות בו הקבלן יפרט את העבודות שהוא מתעד לבצע, את המחירים, את המוצרים והערכת שעות עבודה. כן, תמיד נבקש המלצות על קבלן או על בעל מקצוע כזה או אחר מול חברים, משפחה ואף רשתות חברתיות.

 

אתם תקבלו מספר המלצות וכל אחד/ת יצהירו שהקבלן שלהם הוא הכי טוב. פה אנו צריכים לעצור ולהכין שעורי בית בעצמו ולבחון את הנתונים לבוריים, להשוות מחירים לראות מספר קבלנים והצעות.

חשיבות בעלי המקצוע וקבלני המשנה

כמו כן בעלי המקצוע שעובדים עם הקבלן צריכים להיות מקצוענים בהתאם, אם אלו חשמלאים, אינסטלטורים וכיוצ״ב.  כמובן שלאחר שהחלטנו על בעל מקצוע לא לשכוח לערוך הכרה בינו לבין בעל הבית, סביר להניח שיעלו שאלות מסוימות שרק האחרון יוכל לענות, לא לשכוח שישנם מקרים בהם אנו עושים חוזה ארוך טווח וכחלק מכך, בעל הדירה הוא זה שיעשה את השיפוץ (במידה וזה אכן דבר שסוכם) כך, שהוא למעשה משביח את הנכס שלו. כאשר הוא מבצע שיפוץ דירה להשכרה ויודע שהיא תיהיה מושכרת לטווח ארוך..

ומה לגביי העלויות והמחירים?

האם הזול ביותר הוא בהכרח מוצר טוב יותר? נשאלת השאלה לגבי הפרויקט, האם שיפוץ דירה שכורה בזול הוא הפעולה הנכונה? את התשובה להשוואת מחירים תמצאו אצלנו ב״טופ שיפוצים״, אם החלטתם כי אתם אלו אשר הולכים לשכור את הדירה לתקופה הקרובה (של כמה שנים לפחות) שיפוץ עיצובי לדירה יכול בהחלט לבוא בחשבון.

 

אם אתם מגיעים למצב בלתי אפשרי למגורים רצוי שתשקלו לעבור משם או לשוחח עם בעל הנכס שיבצע שדרוג באיכות החיים שלכם ובאופן מיידי, בכל הנוגע לעלויות כדאי לבקר במחירון המתאים או במחשבון השיפוץ שלנו ולקחת הצעות מחיר מקבלנים ולבצע השוואה בין ספקים שונים כמה חודשים לפני תחילת הפרויקט.