מתכננים לשפץ את הדירה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

שיפוץ דירה קטנה

בדרך כלל כאשר פונים אל פורטל טופ שיפוצים לצורך ביצוע שיפוץ דירה קטנה, אנו יודעים מראש כי מדובר על "תקציב מוגבל" ולבעלי הדירה אין ממון רב לבצע פרויקטים בתקציבים גדולים. פורטל טופ שיפוצים ידאג להתאים לכם נותני שירות אשר עוסקים בשיפוץ דירות קטנות עד שלושה חדרים בתקציב מוגבל ובמחיר זול ומשתלם.

השאלה הנשאלת, כמה עולה שיפוץ דירה 3 חדרים?

עלות שיפוץ דירה 3 חדרים נע בין 4,500 - 5,500 ש"ח למטר, כמובן שאין המחיר לעיל משקף את מחירי הקבלנים שתקבלו דרכנו, אלא הערכה גסה בלבד ממחירי השוק שאספנו ברשת האינטרנט. ניתן ללמוד עוד אודות מחירי השיפוצים במחירון שלנו שנמצא באתר.

עלות שיפוץ דירה קטנה לפי מטר

עלות שיפוץ דירה קטנה לפי מטר: 5000 ₪

טווח מחיר גבוה 5500 ₪

טווח מחיר נמוך 4500 ₪

תמונות של שיפוץ דירה קטנה לפני ואחרי

לפניכם מספר דוגמאות של דירות קטנות אשר עברו שיפוץ איך הן נראו לפני ואיך אחרי? הכל כאן בתמונות הממחישות איך זה נראה לפני ואיך זה נראה עכשיו.

שיפוץ דירות קטנות לפני ואחרי   שיפוץ דירה קטנה וחמודה ברמת גן   שיפוץ דירה קטנה בתל אביב בתקציב מוגבל

שיפוץ דירה קטנה בזול ע"י מקצוענים

באמצעות "טופ שיפוצים" תוכלו לבצע שיפוץ לדירה קטנה במחיר מצומצם וזול, ע"י ביצוע השוואת מחירים בין נותני השירות השונים, על מנת להתחיל ולקבל הצעות מחיר עליכם ליצור קשר עמנו באמצעות הטופס או שיחה, לאחר אימות פרטים ראשונים וקבלת מידע, תתחילו לקבל הצעות מחיר על לפי אזור מגוריכם, בין אם זה תל אביב, גבעתיים או רמת גן - הפורטל מספק שירות בכל הארץ, לרשימת האזורים המלאה לחץ כאן. אם זאת הפורטל עושה הכל על מנת להעניק את המחירים הזולים ביותר בשוק וכמה שיותר מידע וייעוץ, לכן תוכלו לבצע אצלנו השוואת מחירים בין 3 נותני שירות שונים.

מהו גודל דירה קטנה לפי מטרים?

דירות קטנות יכולת לעיתים להיות דירות אשר היו גדולות בעבור וחולקו ולכן לעיתים נראה דירה בגודל 40 מטרים בלבד, אך סדר גודל של דירה קטנה נע בין 50 מטרים, 60 מטר והמקסימום הוא דירה קטנה בגודל של 70 מטרים. מעבר לכך כבר מדובר על שיפוץ דירה רגילה ואין להתייחס אליה כאל "קטנה".

 

למה יש משמעות לעבודה בדירה קטנה לעומת גדולה? בגדול - אין משמעות רבה, למעט פרמטרים שאתם אלו שצריכים להגדיר למשפצים כמו למשל תכנון נכון והגדרת מקום לכל דבר בבית. לעיתים דירות קטנות מחייבות תכנון קפדני ולא רגיל על מנת לנצל כל שטח אחסון. 

משפצים עם הטובים בתחום

טופ שיפוצים ידועה בתוך מתווכת אשר יכולה לספק לכם חברה בעלת שם טוב ושכל פנייה שעוברת דרכה מקבל ייחס מלא, שירות אדיב ומקצועי בהחלט, מבין השירותים שלנו ניתן לראות גם שיפוץ דירה ולא רק דירות קטנות, כך שאנו מבצעים את כל סוגי הדירות.

 

אם אתם מעוניינים לקבל הצעת מחיר בעבור שיפוץ של דירות בגדלים שונים, תוכלו גם לפנות אלינו, אנו מספקים את כל השירותים הנלווים והסובבים את התחום, לא סתם אנחנו "ONE STOP SHOP" ומעניקים את כל השירותים תחת קורת גג אחת. ניתן לקבל מענה גם כאשר מדובר על שיפוץ רחב היקף וגם במקרים שבהם אתם זקוקים לעבודה ספציפית בדירה כמו למשל הנמכת תקרה לתאורה, שבירה של קיר בסלון או צביעת הדירה.

כיצד נעבוד עם תקציב מוגבל?

כאשר פונים אלינו לקוחות ומבקשים שיפוץ דירה קטנה בתקציב מוגבל, אנו כמובן נענים בחיוב ודואגים להתאים להם את קבלני השיפוצים המתאימים להם, בין אם מדובר על קבלן שיפוצים בחיפה והקריות שעובד במחיר זול יותר או מאזור הדרום.

 

בכל אופן - תמיד יש אזורים בארץ שהמחירים בהם נמוכים יותר וכאשר מדובר על פרויקט "גדול" ולא רק של שבירת כמה קירות, אנו יודעים כי הקבלנים איתם אנו עובדים אכן יתעניינו לספק את העבודה לא רק מהאזור בה היא נמצאת, כמו תל אביב וכן חשוב להרחיב אופקים בנושא הנ"ל, לכן אנו ממליצים לכם לקרוא את המאמר "איך לשפץ בתקציב מוגבל". אם זאת - עדיין חשוב לבצע השוואת מחירים בין הקבלנים השונים ולקבל כמה הצעות מחיר.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה