שיפוץ דירה ישנה

משפצים את הדירה הישנה עם "טופ שיפוצים" וחוסכים בעלויות באופן משמעותי! פנו כעת אל הנציגים שלנו והתחילו לקבל הצעות מחיר זולות, משתלמות וכמובן מבעלי מקצוע איכותיים בלבד וזאת מכל מקום ברחבי המדינה.

קיבלתם דירה ישנה? התחילו בשיפוץ!

היום הכל אפשרי! יש לכם דירה ישנה, קיבלתם בירושה נכס, או שמא אתם גרים בדירה ישנה והגיע הזמן להתחדשות. איך מתחילים ומה עושים? ובכן, את הדבר הראשון כבר עשיתם, החלטתם על שיפוץ דירה ישנה, הדבר השני מומלץ מאוד להתייעץ עם בעל מקצוע, שישלב את החלום שלכם לאיך שאתם רוצים שהבית יראה יחד עם הגורמים הריאליים בשטח. בעל מקצוע במקרה הזה הוא קבלן או אדריכל, מהיכן משיגים אחד? באתר זה ״טופ שיפוצים״ תוכלו למצוא את בעל המקצוע הנכון לכם.

משפצים דירה ישנה מאוד? איך מתחילים?

כאמור, היום הכל אפשרי, ניתן גם ע״י שיפוץ דירה ישנה מאוד להפוך אותה לחלומית באמצעות שיפוץ דירה קומפלט. אז כאמור מתחילים עם רצון, חזון ובעל מקצוע, האחרון כבר ידריך אתכם בדרך, אבל כמה קווים כלליים, למשל לפני שתתחילו עם הרעיון, אזי נראה אם צריך שיפוץ קריטי, בבתים ישנים הבלאי אדיר, מהאינסטלציה, רצפות, טיוח קירות ונראה מה צריך תיקון בתוך השלד. רצוי להגדיר מה מטרת השיפוץ, האם אתם מעוניינים להשכיר את הדירה, או לחיות בה? ההגדרה תאפשר לכם ולקבלן להתייחס לשיפוץ באופן הראוי, אם הדירה מיועדת להשכרה אולי השיפוץ יערך מהר יותר, אולי חומרי הגלם יהיו שונים, אולי הדגש יהיה פחות על עיצוב ויותר על ״תכלס״.


שיפוץ דירה ישנה

לא בטוח שכאן תרצו לחסוך, אך זאת אפשרות

לעתים את חומרי הגלם אתם יכולים לרכוש באופן עצמאי כדי לחסוך בכסף, אבל שימו לב שזה אולי כאב ראש. לשיפוץ דירה ישנה צריך אורך רוח, כאמור ישנו בלאי של שנים, צריך לחפש את הנזקים ותקנם באופן יסודי ולא למהר בנושא, אתם לא רוצים לשבור ולהרוס שוב כי משהו לא היה תקין. ערים פופלאריות בהם נראה מקרים מסוג זה, הן המרכזיות והישנות חיפה ותל אביב. כאשר שיפוץ דירות ישנות בתל אביב הוא בהחלט דבר שנראה בשגרה וללא ספק שבעלי הדירה ירצו גם עבודה מהירה, על מנת להכניס כמה שיותר מהר דיירים ולשכור אותה למטרת רווח.

עיצוב הוא שחקן מרכזי בכל חידוש

מכיוון ששיפוץ דירה ישנה מתחילים מהבסיס, שוברים הכל, מחליפים, משנים וכו.. ישנה אפשרות להתייחס לעיצוב הבית באופן רציני ולעשות קסמים. למשל בבית ישן ידוע שהמטבח היה חדר בפני עצמו, אז לפתוח אותו שיהיה חלק מהחלל המרכזי של הבית, אפשר להרים בר חוצץ עם כיסאות צמודים (מודרני מאוד), אפשר את החלונות במטבח ובבית בכלל לדרוש שיהיו חלונות בלגים עדינים ואלגנטיים. את חדר השירותים ניתן להחליט עם או בלי אמבט, לארגן תאורה ייחודית קסומה שלא נופלת משיק ומסטייל של מלון. מרפסת פתוחה / סגורה, מרפסת שמש, מדפים שקועים בקירות רצפת פרקט, שיש, קרמיקה אלגנטית במטבח, כלים תלויים מהתקרה ועוד ועוד. האפשריות העיצוביות לשדרוג ושיפוץ דירה הן בלתי מוגבלות - נצלו זאת.

מהו המחיר לשיפוץ דירה ישנה?

אוקי, הגענו לחלק החשוב, עלות שיפוץ דירה ישנה, ובכן המחיר לשיפוץ כמובן שמשתנה והמשתנים רבים, מחומרי גלם, גודל הדירה, מצב הדירה כמה ישנה היא? כמה תיקונים קריטיים הדירה זקוקה וכמה מתייחסים לעיצוב הדירה.  המחיר יכול להתחיל בכמה עשרות אלפים ולהגיע למעל מאה אלף שקלים, אם מדובר בדירת קרקע למשל. בגדול מחיר של חיפוי, הדבקה וצביעה מתחיל ב-6,000 ש"ח לפי מטר. אך אם מדובר על שבירת קירות, החלפת צנרת ועבודות חשמל העלויות על פי מטר מתחילות ב-10,000 ש"ח לפי מטר מרובע. כמובן שניתן לקבל מחיר פיקס לכל הפרויקט על ידי הקבלן המבצע.


דירה ישנה

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה