מתכננים לשפץ את הדירה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

שיפוץ דירה ב48 שעות

כמה זמן לוקח לשפץ דירה? המון! אבל אצלנו בטופ שיפוצים ניתן להשיג שירות מיוחד של שיפוץ דירה ב 48 שעות בלבד! רוצה להזמין? התקשר כבר עכשיו אל המוקד האנושי שלנו והתחל את התהליך.

מבצעים שיפוץ בתוך 48 שעות

אנו בטופ שיפוצים יכולים לספק לך שירות מהיר ובתוך זמן קצר של שיפוץ דירה, תקופת הזמן הקצרה ביותר שניתן לשפץ דירה הוא 48 שעות בלבד, כאשר אנו נכנסים עם צוות גדול העובד ללא הפסקה במשך יומיים שלמים, הזמן הנ"ל כמעט ובלתי אפשרי, אך במקרים בהם צריך לבצע מהפך לדירה בזמן קצר כלכך, הכל אפשרי עם טופ שיפוצים, כאמור אנו נכנסים לדירתך עם צוות גדול אשר עובד במשך כל הזמן, בלילה וביום ומבצע תהליך של שיפוץ מלא לדירתך וממש ביצוע של "מהפך" לדירה מקצה לקצה, הזמן הנ"ל נדרש בגלל ביצוע של טיח ושכפטל שצריך להמתין זמן שיתייבשו, אחרת ייתכן כי היינו יכולים לבצע זאת מהר יותר! אך זה הזמן הדרוש לנו.

מי צריך שיפוץ דירה ב48 שעות?

לא כל מי שמזמין את השירות בהחלט צריך אותו, ישנם כאלו שלא מוכנים לעצור את חייהם לצורך שיפוצים ולהמתין זמן רב כלכך, אז הם פשוט משלמים קצת יותר כסף ומזמינים את השירות של שיפוץ דירות בתוך 48 שעות בלבד, אחרים שבהחלט דורשים וצריכים את השירות יכולים להיות כאלו שיצאו לסופ"ש קצר ורוצים לחזור לעולם אחר, ישנם כאלו שמעוניינים להפתיע את האישה, לוקחים אותה לסוף שבוע וחוזרים כאשר הדירה שונה לחלוטין! אחרים שצריכים להנגיש דירה לנכים, מבצעים תהליך של שיפוץ הכי מהר שרק אפשר. באמצעות שילוב של בעלי מקצוע, לוח זמנים צפוף והרבה רצון, ניתן לשפץ דירה גם בתוך 48 שעות בלבד!

מה ניתן לבצע בתוך יומיים בלבד?!

השיפוץ אורך רק 48 שעות, שאלו יומיים שלמים, אבל מה ניתן להספיק בכלכך מעט זמן? אז ככה, ניתן לבצע בהחלט שיפוץ דירה קומפלט הכולל הדבקת ריצוף, קילוף קירות, טיח וצביעת קירות מחדש, ביצוע של חידוש מטבח, שיפוץ בחדר אמבטיה ושבירת קירות, ניתן גם לחלק את הדירה באמצעות לוחות גבס ולהוסיף מגוון עבודות גבס למינהם, מה שאי אפשר להספיק בתוך 48 שעות, זה החלפה של מערכת אינסטלציה, עבודות חשמל למינהם וביצוע של איטום גגות, הדברים הנ"ל מורכבים לבדם לוקחים כמה ימים לביצוע, אין זה אומר שלא תוכל לקבל דירה חדשה שנראת מעולה בתוך הזמן הקצוב, אך אם זאת יש להתחשב בכך שלא ניתן להחליף את מערכת האינסטלציה ביתית ובמקרה ואתם כבר עושים שיפוץ ורוצים כן להחליף דברים מורכבים יותר, שקלו שוב האם להזמין את השירות הנ"ל.
 

שעון

טופ שיפוצים כאן בשבילך

בכל הנוגע אל שיפוץ דירות, ידוע כי טופ שיפוצים הוא פורטל אשר עובד במגוון אזורים ברחבי הארץ, במידה ומדובר על שיפוץ של דירה קטנה בהחלט ניתן לבצע את השיפוץ במהירות וכן בתוך יומיים, אך לעיתים ישנם מקרים בהם לא משתלם לכם להזמין את השירות, כאשר הדירה שלכם גדולה וצריך להכניס צוות גדול משמעותית משל דירה קטנה, המחירים יכולים לעלות משמעותית ואף להגיע למצב שאינם משתלמים לכם בשום מצב! חשוב לוודא היטב כאשר אתם בוחרים לשפץ האם מדובר על הוצאה מוגזמת, אנו כאן על מנת לייעץ לכם, לסייע לכם להגיע להחלטה הנכונה ובאמצעות השוואת מחירים חכמה שטופ שיפוצים מספקת לכם, תוכלו בהחלט להחליט אם זה כדאי או לא.