רוצים לשפץ את חדר האמבטיה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

שיפוץ חדר שירותים

מעוניין לבצע שיפוץ לשירותי אורחים או בחדר השירותים להורים הכולל מקלחת? זמן טוב לבדוק כמה יעלה לשפץ את חדר השירותים שלך ומהם מחירי השוק כיום. זה לא משנה אם יש לך שירותים קטנים או גדולים דרך "טופ שיפוצים" תוכל לקבל הצעות מחיר רלוונטיות לכל גודל של פרויקט, לבצע השוואת מחירים ולהנות ממחירים מוזלים לצרכן.

שיפוץ חדרי שירותים בכל גודל

שיפוץ חדר שירותים ומקלחת הוא נושא חשוב וצריך לשים אליו לב במיוחד, הסיבה היא כי איך שלא תסתכלו על זה, זהו חדר שאנו משתמשים בו הרבה, במיוחד אם אנו אהבים להשקיע בהתגנדרות ולהיראות טוב, (לכו תדעו מתי תצטרכו לעשות סלפי) בגלל שהוא חדר שאנו משתמשים בו הרבה אז אין סיבה שלא יהיה לנו נוח ואף מעניין לשימוש. ואולי נקודה חשובה יותר שעונה על סוגיית שיפוץ שירותים והיא, בדרך כלל בחדר שירותים ואמבטיה אנו משתמשים בחומרי ניקיון ייחודיים, משתמשים הרבה במים, החדר מתמלא באדים ועקב כך נוצר בלאי רב.
 

לפני שיפוץ חדר שירותים ואחרי

מהו המחיר לשיפוץ שירותים?

ובכן הגענו לנקודה הקריטית, כמה עולה לשפץ חדר שירותים? ובכן לתשובה מדויקת תצטרכו בעל מקצוע שיעריך את החזון שלכם לאיך שתרצו שהשירותים יראו. המחירים יכולים לנוע בין כמה אלפים לשיפוץ פשוט (בין 10 - 15 אלף ש"ח) ואילו לעבודה מעמיקה יותר תקציב גדול מזה, הכל כמובן תלוי במה אתם מבקשים, אתם יכולים לפנות אל "טופ שיפוצים" על מנת להתחיל לקבל הצעות ולהבין את סדר הגודל של העלויות.

מחיר ממוצע לשיפוץ שירותים

מחיר ממוצע לשיפוץ שירותים: 12500 ₪

טווח מחיר גבוה 15000 ₪

טווח מחיר נמוך 10000 ₪

  • במסגרת שיפוצים בדירה, המחיר עשוי לרדת משמעותית. ראו מחיר שיפוץ דירה ומידע נוסף.

איזה סוג של שיפוץ לחדר שירותים אתם צריכים?

בשביל להחליט על איזה שיפוץ שירותים לבצע וכאן לא משנה אם מדובר בשירותים קטנים או גדולים, יש קודם כל לתת הערכת מצב ולהבין מה הצורך? האם אתם צריכים שיפוץ אסתטי בלבד כלומר מתיחת פנים חיצונית? או חידוש קצת יותר מעמיק כמו החלפת אסלה, רצפות וצבע בקיצור - שיפוץ קומפלט הכולל החלפת אינסטלציה, שבירת ריצוף ועוד. אם מדובר על שיפוץ מלא לחדר אמבטיה ובתוכו גם שירותים אתם צריכים להיערך מחדש מבחינת תקציב הרי מדובר על פרויקט גדול יותר ובעל משמעות אחרת.

שדרוג קוסמטי ואסתטי למראית עין

שיפוץ אסתטי בלבד הוא למעשה חזותי, לעתים ניתן לעשות זאת בעצמך כמו למשל עבודת צבע, החלפת אסלה, בניית מדפים, חיפוי של קיר, מדבקות המתאימות לשירותים ועוד. אבל כאן שימו לב שאתם צריכים לדעת מה אתם עושים, למשל תצטרכו לבחור את הצבע המתאים ולא צבע רגיל, דוגמת צבע אקרינול שמונע פטריות ועובש ומתאים לאזורים עם אדים, או לחילופן צבע פוליזור. אם אתם מתכוונים להשתמש בעץ לבניית מדפים למשל, אז רצוי שתהיו מודעים על טיב העץ, איזה עץ מתאים לתנאים בחדרי שירותים ואמבטיה, השאירו את הידע המקצועי למבצע במקרה הזה ככל הנראה שהוא יהיה שיפוצניק אשר מבצע עבודות קטנות. חשוב לנו להדגיש כי ניתן לקבל שירות בכל רחבי המדינה ובעיקר בערים: ירושלים, חיפה, תל אביב, באר שבע, ראשון לציון ועוד.

אינסטלציה, ריצוף וחיפוי בהתאמה אישית

שיפוץ מעמיק יותר, מתאים אם יש לכם קצת יותר זמן פנוי ואתם רוצים לשדרג את חדר השירותים במבחינה איכות ותצורה חיצונית, ניתן להחליף רצפות, להחליף את אסלת השירותים, ארונות להרים, להסיר, להחליף ליותר מודרניים, להחליף כיור וברזים וכמובן צבע, התוצאה תהיה חדר שירותים אלגנטי, שמור ומחודש. באותה מסגרת ישנם כאלו אשר בוחרים להנגיש. כדאי לקרוא כאן על נושא שיפוץ חדר אמבטיה לנכים, יש שם לא מעט מידע הקשור לנושא.

עבודות שיפוצים נוספות בחדרי שירותים:

הכל מהכל - שיפוץ מלא לחדרי השירותים

שיפוץ קומפלט כרוך בתכנון מדויק תחת פיקוחם של בעלי מקצוע, זהו פרויקט לכל דבר וצריך להתייחס אליו ככה, את קבלני השיפוץ ניתן למצוא אצלנו בטופ שיפוצים, אלו יתנו לכם גם הצעות מחיר שונות.  בנוסף לך אותם שיפוצים שהזכרנו מבעוד מועד כמו החלפת ארונות, רצפות ואסלה, בעבודה מסוג זה תצטרכו יותר אורך רוח, כי פה מדובר בהרמת בלטות ושינוי אינסטלציה, ניתן אפילו לשנות תצורה פנימית של השירותים כך שיראו שונה לגמרי, כמו חדשים, אנשי המקצוע יעזרו לכם בהחלטות על שירותים עם או בלי אמבטיה, או איזה כיוון הם יהיו וכן הלאה.

שיפוץ שירותי אורחים כולל עיצוב

גם בנושא זה צריך להחליט על איזה סוג של עבודות גמר ושיפוצים אתם מעוניינים ואולי לשים תשומת לב יתרה לעיצוב חדר שירותי אורחים בהנחה שאתם מארחים באופן תדיר. בשיפוץ חדר שירותי אורחים תוכלו להתבטא באופן עצמאי או להזמין מעצב/ת שיעצבו לכם את השירותים.  כמה רעיונות שאולי ימצאו חן בעינכם: מראה מסוגננת עתיקה או חדשנית בצורה ייחודית אשר סביבה תאורה, אולי תאורה סגולה (מאוד שיק ומדורני). ואגב תאורה, אז ניתן לשנות את התאורה כולה בחדר שתהיה מודרנית ואף לשים גופי תאורה סביב האסלה, ניתן לעצב את השרותים בסגנון בוטיק שלא יבייש חדר שירותים בבר הכי מגניב של סוהו בניו יורק או בלונדון.