מחפש אחר קבלן?

מיטב הקבלנים לשירותכם, השאירו פרטים וקבלו במהירות עד שלוש הצעות מחיר!

הרחבת מרפסת

הגדלת מרפסת שמש, חוץ או שירות באמצעות הרחבה זהו הפתרון שאתם מחפשים על מנת להגדיל את שטח הדירה הקיימת שלכם, אצלנו ב"טופ שיפוצים" תוכלו לקבל כמה פניות של נותני שירות המבצעים את העבודה עם האישורים, הניסיון הדרוש.

ביצוע הגדלה למרפסת שמש קיימת

האם ידעתם שניתן להרחיב מרפסת גם אם כבר קיימת בביתכם מרפסת ואפילו אם אין אצלכם עדיין מרפסת בכלל? גם במקרים של הרחבה בעזרת תכנון הנדסי והשגת האישורים הדרושים (שהיום קל להשיגם והם נפוצים הרבה יותר מאשר בעבר), תוכלו להגשים חלום ולהוסיף נדבך משמעותי, מהנה ויפיפה לבית או לדירה שלכם.

כמה יעלה לי להרחיב מרפסת?

בניית מרפסת חדשה בבית (בשונה ממקרים של הרחבת מרפסת קיימת, עליהם נדון מיד), עולה לרוב כמה אלפי שקלים למ"ר, למען הערכה: המחיר הוא בין 25,000 - 40,000 ש"ח, ויש להוסיף עלויות נלוות כגון מיסוי, נותני שירות נוספים כמהנדסים, בקרי בנייה ואפילו חברת ניקיון לשלב שאחרי השיפוץ. לכן, כדי לחסוך בעלויות ולהבטיח לעצמכם עבודה איכותית ומוקפדת, אנו ממליצים לעשות שימוש בשירות של פורטל "טופ שיפוצים", ולהתחיל להתרגל לחסכון משמעותי בעלויות הכוללות של הגדלת המרפסת שלכם - בזכות מאגר ענק ואיכותי של שיפוצניקים וקבלנים טובים במיוחד אך עם זאת מהמובילים בתחומם בארץ. 

מחיר הרחבת מרפסת בממוצע

מחיר הרחבת מרפסת בממוצע: 32500 ₪

טווח מחיר גבוה 40000 ₪

טווח מחיר נמוך 25000 ₪

מהו מחיר הרחבה של מרפסות?

כמובן שניתן עבור הרחבת מרפסת מחיר שונה בין מקרה למקרה, בעיקר בשאלה מהו הגודל שלה הקיימת והמתחם החדש שיש להוסיף. על פי רוב, עלות ההרחבה תהיה כמה עשרות אלפי שקלים במקרים הפשוטים היא עשויה גם לעלות מעל ל- 100,000 ש"ח במקרים בהם העבודה נעשית בהיקף גדול, או שסוג העבודה נחשב למורכב באופן מיוחד, כמובן שמשתנים כמו האם היא חיצונית או פנימית (שירות, מסתור כביסה ושמש) משנים את העלויות.

האם ניתן להגדיל למרפסת תלויה?

כפי שנאמר קודם, גם במקרים של הרחבת מרפסת תלויה קיימת ניתן לבצע תוספות והרחבה. אם כי במקרים כאלה מטבע הדברים תהיינה הגבלות על גודל ההרחבה האפשרי. ובמקרים מסוימים יהיה צורך גם בהוספת עמודי תמיכה או פתרונות חיזוק אחרים. חשוב להבין שבכל מקרה של הרחבת מרפסות או במקרה של בניית מרפסת חדשה (או נוספת), יש לקבל היתר ואישורים מאנשי המקצוע המתאימים.

הרחבת מרפסת

הרחבת מרפסת שירות למסתור כביסה

ומה אם אתם מעוניינים לערוך שיפוץ מרפסת ולהרחיב את שטחה אך לא לשימוש אסתטי אלא יותר פונקציונלי? אם בשל חוסר מקום ואם בשל הרצון להשמיש את הדירה ולהפוך אותה לפונקציונלית יותר (לצרכי השקעה או מגורים), ניתן בהחלט לבצע עבודה קטנה הרבה יותר, בדמות הרחבת מרפסת שירות למסתור כביסה. סוג כזה של הרחבה יהיה על פי רוב קטן ממדים הרבה יותר, ייעודי וממוקד מטרה ספציפית שאינה "מתפזרת" להרבה כיוונים, ובשל כך לרוב גם כרוכה בעלויות נמוכות באופן משמעותי ממקרים אחרים של הגדלת מרפסות. כך, בין אם אתם מתעניינים להרחיב מרפסת בבית פרטי ובין אם אתם רוצים להרחיב אותה בבית משותף, למטרות הנאה או למטרות פונקציונליות - המומחים שלנו באתר "טופ שיפוצים" עומדים לרשותכם, ונשמח למצוא עבורכם את ההתאמה המושלמת, בתוך שניות ועם רמת דיוק מרבית!