משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

ניסור קירות בטון

ניסור קירות בטון, בלוקים, טרומי, תומך, ממ"ד ועוד - דרך 'טופ שיפוצים' ניתן לנסר כל קיר ולקבל מחיר זול ומשתלם לאחר ביצוע השוואת מחירים, השאירו פרטים והתחילו לחסוך במהירות!

מנסרים את הקירות עם טופ שיפוצים

חיתוך של בטון מעולם לא היה קל יותר, במיוחד בהתחשב בעובדה שאתם מאתרים בעל מקצוע מומלץ העוסק בניסור וחיתוך קירות בטון דרך טופ שיפוצים – פורטל השיפוצים הכי גדול בארץ עבור השוואת מחירים בין קבלנים ושיפוצניקים. לאחר שאתם מעדכנים את הפורטל בפרטי העבודה הנדרשת, אתם מקבלים עד 3 הצעות מחיר מקבלני חיתוך וניסור בטון מקצועיים. אז מה יהיה חשוב לדעת על קבלן הבטון שלכם? באילו כלים הוא עתיד להשתמש, וכמה זה יעלה לכם? המשיכו לקרוא והבינו הכל.

ניסור קיר בטון

מהו המחיר לניסור קירות?

בין אם אתם צריכים לנסר בטון למטרת שיפוצים או למטרה אחרת, קבלני חיתוך בטון בדרך כלל יגבו ממכם מחירים מומלצים וידועים בענף. לידיעתכם, מחיר ניסור קיר בטון נע בין 200 - 250 ש"ח למטר. כאשר אם עושים פרויקט ספציפי כמו פתיחת חלון המחיר יהיה כ-1,300 ש"ח בממוצע ואילו פתיחת דלת בסביבות 1,600 ש"ח בממוצע.

מחיר ממוצע למטר ניסור

מחיר ממוצע למטר ניסור: 225 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

ניסור קיר בטון, מה צריך לדעת?

ניסור קיר בלוקים יצריך מהקבלן או מהשיפוצניק שימוש בכלי עבודה ייעודיים, כמו למשל מסור בעל להב יהלום. לפעמים יש צורך בעבודת ניסור קיר תומך או קיר ממד, מה שכמובן גם יצריך הסתכלות ובדיקה של תוכניות הבנייה של המבנה. מעבר לכך, חשוב לזכור כי סוגי עבודות אלו מאוד מלכלכות, מה שאפשר לצמצם בעזרת העבודה הנכונה. כיצד נכון לעבוד? בעל מקצוע העוסק בשירות ניסור וחיתוך בטון בדרך כלל ישתמש במים, אותם הוא ישפוך על מסור היהלום בכדי לצמצם את האבק המתפזר. כמובן שבמידה ומדובר על שבירת קיר - לכלוך יהיה כך או כך.

ניסור קירות בלוקים, טרומים, תומכים ועוד

מעבר לניסור קיר מבטון, ניתן גם לנסר קירות אחרים ולעיתים - זה פשוט יותר. אז איזה קירות ניתן לנסר דרך 'טופ שיפוצים'  הנה הפירוט:


  • ניסור קיר בלוקים:  יכולים להיות קלים כמו בלוק איטונג, או רגילים כמו בלוק בטון (הכירו את את סוגי הבלוקים השונים) - בכל אופן אף פעם לא הייתה בעיה לנסר קיר מבלוקים, זה לא חומר קשה לניסור או חיתוך ולכן מבוצע בקלות יתרה.

  • ניסור קיר טרומי: אלו קירות שנבנים מראש והדבר החשוב ביותר לבדוק שלא מדובר על קיר תומך, ומיד נסביר עליו עוד, כמו כן - קראו על בניה טרומית הסברנו כאן.

  • ניסור קיר תומך: קירות תומכים הם קירות שלא נוגעים בהם והם תומכים בקונסטרוקציה של המבנה. במידה ואכן קיבלתם אישור ממהנדס לנסר קיר תומך יש להציגו לבעל המקצוע. ככל הנראה שיבוצעו חיזוקים למבנה טרם יתבצע ניסור וקידוח בבטון.

  • ניסור קיר ממ"ד: קיר מאוד עבה אשר רק לאחר קבלת אישור (שלא בהכרח שתקבלו) ניתן לבצע עבודה זו.

האם ניתן לנסר קיר ממ"ד?

קודם כל, אולי הדבר שהכי חשוב לדעת, בכדי לנסר קיר ממ"ד, לעיתים יהיה את הצורך להתייעץ עם מהנדס אזרחי. חשוב להבין, ניסור קיר ממ"ד עלול לא רק לפגוע באפקטיביות של חדר הביטחון הזה, אלא אפילו לגרום לנזקים נרחבים בשלד הבית. זכרו, קירות ממד יהיו בעובי של לפחות 20 סנטימטרים, מה שמחייב קידוח ממוקד וגם עבודה עם מסורי יהלום מאוד איכותיים. רק בעזרת קבלנים מאוד מנוסים, תוכלו לערוך שינויים חוקיים בחד הממד שלכם. אחד השינויים הכי נפוצים בחדר הממ"ד הוא השינוי של קיצור דלת החדר. לרוב, ניתן לעשות זאת תוך זמן מאוד קצר.

עשוי לעניין אותכם גם: