משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

תיקון חור בקרמיקה ובגרניט פורצלן

רוצה לדעת איך מתקנים חור בקרמיקה או חור בגרניט פורצלן? איזה חומר מתאים לאריח במקלחת וכיצד ניתן לקדוח חור באריחים כאלו? המשך לקרוא וקבל תשובה לכלל השאלות!
 

שאלת גולש

איך מתקנים חור בגרניט פורצלן?

 

תשובה: באמצעות פורזלן נוזלי

     
 

אם מדובר על פינה של אריח, ניתן לעשות השמה עם חיתוך נכון של פינה מאריח אחר ודבק קרמיקה. אם מדובר על חור באמצע אריח גרניט הפורצלן. ניתן למצוא חומר אשר נקרא "פורצלן נוזלי", מגיע במספר גוונים שונים ומאפשר ערבוב על מנת להגיע לגוון המתאים. זאת לא יראה מושלם אף פעם - אבל אכן יעלים את החור. כמו כן, הפתרון האידאלי הוא לבצע החלפת ריצוף נקודתי.

 
     

 


 

שאלת גולש

איך לבצע סתימת חורים בקרמיקה במקלחת?

 

תשובה: רובה או דבק שיש

     
 

מילוי סדקים בקרמיקה - במידה ויש חור בקרמיקה במקלחת מומלץ לתקן באמצעות מילוי של רובה אפוקסית או דבק שיש (פחות אידאלי). זה לא יראה מושלם אך כן יכול לתת מענה לחור עצמו ובמידה והוא קטן זה יהיה זניח. כמו כן, מומלץ לבצע החלפת קרמיקה - זהו הפתרון האידאלי.

 
     

 

שאלת גולש

איך עושים קידוח חור בקרמיקה בצורה נכונה?

 

תשובה: לאט ובאמצעות מקדח מתאים

     
 

הסכנה בקידוח אריח קרמיקה הוא התפוצצות של האריח. ראשית אם ניתן לעשות את החור לא במרכז אריח הקרמיקה אלא בין האריחים - מומלץ, הסיכון פחות ונוח יותר לעבודה. אם לא - ישנם מקדחים מתאימים לאריחי קרמיקה (מקדח זכוכית או מקדח וידיה). חשוב לעבוד באופן מדוייק ללא מצב "רטט" במקדחה וכמובן לקדוח לאט על מנת לא לגרום לאריח נזק. רשמנו על כך מדריך מלא ומפורט, ראו כאן: איך קודחים בקרמיקה (כולל סרטון וידאו).