משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

שיפוצים ברמת גן

דרך טופ שיפוצים תוכל להזמין שיפוץ דירה ברמת גן וכן, שירות מסוג שיפוצים בעיר רמת גן והסביבה, באמצעות שיטת השוואת המחירים שלנו אתה גם יכול לחסוך כסף רב ולהגיע אל מחיר אופטימלי המתאים לכיסך מבלי לוותר על טיב ואיכות השירות.

השוואת מחירי שיפוצים ברמת גן עושים כאן

המחירים של שיפוצים ברמת גן הם לא קבועים והם ישתנו בהתאם לסוג השיפוץ שתצטרכו, ובהתאם לקבלן השיפוצים איתו תקבעו את העבודה. כלומר אם תקבלו מספר הצעות מחיר מקבלני שיפוצים ברמת גן תוכלו להשוות ביניהם ולחסוך במחיר הסופי.
 
דרך פורטל טופ שיפוצים תוכלו לבצע השוואת מחירים מהירה בין קבלני שיפוצים ברמת גן. אז איך מתחילים? משאירים פרטים או מחייגים ומקבלים בחזרה עד שלוש פניות מתאימות לאופי העבודה וכמובן האזור. כעת השוו בינהם ובחרו בהצעה המשתלמת ביותר. השירות ללא התחייבות וללא תוספת תשלום.
 
קבלן שיפוצים ברמת גן

מחירי שיפוצים ברמת גן

הוספנו לכם מחירון שיעזור לכם לראות מחירי שיפוצים ברמת גן לעבודות נפוצות:

מחירון שיפוצים ברמת גן

מחיר שיפוץ דירה 4 חדרים ברמת גן

המחיר הוא לשיפוץ דירה קומפלט.


120,000 - 200,000 ש"ח
מחיר צביעת דירה ברמת גן 4 חדרים

המחיר כולל 2 שכבות צבע ותיקונים במידה וצריך.


3,800 - 5,000 ש"ח
מחיר שיפוץ חדר אמבטיה ברמת גן

המחיר הוא למ"ר והוא לשיפוץ קומפלט.


2,400 - 4,600 ש"ח
מחיר בניית קיר גבס כולל חומרים

המחיר הוא למטר רץ.


125 - 150 ש"ח
מחיר ריצוף מדרגות בקרמיקה

מחיר בעבור ריצוף מדרגה אחת. המחיר לא כולל את המחיר של האריח אלא אך ורק את העבודה.


80 - 120 ש''ח

הדפס מחירון

מחפשים קבלן שיפוצים מומלץ ברמת גן? חשוב לדעת

כאשר אתם מחפשים קבלני שיפוצים ברמת גן ובפרט באזורי המרכז שם קיימת צפיפות גדולה של בעלי המקצוע במדינה חשוב לבדוק כמה דברים עיקריים ובינהם את רישמו בפנקס הקבלנים כקבלן רשום הפועל על פי חוק, חשיפתכם אל קבלן שאינו רשום יכולה לגרור אי נעימויות רבות ועבודה לא מקצועית.

 

בין היתר זה לא מספיק וכדאי לבדוק המלצות ולראות עבודות קודמות של אותו אדם המציע לכם שירותים, דרכנו אתם מקבלים רק בעלי מקצוע אמינים, מומלצים ומקצועניים אמיתיים הפועלים למען שיפור איכות החיים שלכם וכל זאת במחיר שפוי על פי מדדי השוק.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

טיפים לבחירת שיפוצניק ברמת גן

על מנת למצוא בעל מקצוע איכותי, ריכזנו עבורכם מספר טיפים לבחירה נכונה של שיפוצניק ברמת גן או לחילופין של קבלני שיפוצים הפועלים בעיר. אנו ממליצים לבדוק את הזמינות שלהם לעבודה מיידית, את המחירים שהם מציעים במסגרת הצעת המחיר, לקרוא חוות דעת מלקוחות קודמים וגם לבדוק כמה זמן הם בתחום.

 

השאיפה היא למצוא קבלן שיפוצים ברמת גן שפועל כבר מספר שנים בתחום השיפוצים ויש לו ניסיון בעבודות השונות וזה כלל לא משנה אם ברצונכם לטפל ברטיבות בקיר או לבצע ריצוף מרפסת שמש.

שיפוץ וצביעת דירה

שיפוץ דירה ברמת גן לפי תכנון תקציב

לפני שיפוץ דירה ברמת גן חשוב לתכנן את התקציב שלכם. שיפוץ דירה יכול להתחיל ב- 1,200 ש"ח למ"ר ולהסתיים גם ב- 2,000 ש"ח למ"ר. תוכלו לעשות שיפוץ דירה קוסמטי בלבד של צביעת קירות, תיקוני גבס והדבקות ריצוף וזה יעלה הרבה פחות מאשר שיפוץ דירה קומפלט שיכול לכלול החלפת של הצנרת, פירוק הריצוף, קילוף קירות עד היסוד ואז יישום של טיח, שפכטל וצבע מחדש.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

דגשים לשיפוץ חדר אמבטיה קטן ברמת גן

כשאתם עושים שיפוץ חדר אמבטיה ברמת גן הגודל משפיע על אילו דברים תוכלו לעשות ואילו לא. כשאתם משפצים חדר אמבטיה קטן מומלץ קודם כל לתכנן אותו ואז לעשות עבודות נגרות מדוייקות שיוודאו שיש מקום לדלת, לכלים הסניטריים וכמובן למקלחת.

 

בנוסף לרוב בחדרי אמבטיה קטנים נהוג להתקין אסלה סמויה מרחפת כדי לחסוך במקום וגם כדי שיהיה יותר קל לנקות. בנוסף מומלץ לחשוב על התקנת מקלחון במקום אמבטיה, מה שיעזור בחיסון בשטח החדר.

פתרונות ייחודים במחירים שפויים

לכל בעיה יש פתרון ולכל תקציב יש הצעה, כיום הקבלנים, החברות והשיפוצניקים הפועלים עם הפורטל שלנו יודעים להתאים את עצמם על פי התקציב שלכם ולתת מענה מלא לכל בעיה ושדרוג שאתם רוצים, אתם יכולים פשוט לקבל הצעות מחיר על פי רצונכם ומצד שני יכולים להציב תקרת תקציב ולבדוק מה תוכלו לקבל במכסה שלכם.

 

לעיתים, לא ניתן מבחינת עלויות שיפוץ דירה לבצע הכל בתקציב הנוכחי שלכם ורק חלק ממנה אולי כדאי לוותר על מטבח או לבצע שיפוץ אמבטיה בזול. דרכנו תוכלו למצוא קבלן שיפוצים לכל סוג עבודה שתצטרכו בין אם קטנה יותר ובין אם גדולה יותר.