משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

שיפוצים ברחובות

מחפש קבלן שיפוצים ברחובות ולא מוצא? מזל שהגעת לטופ שיפוצים אנו מאגדים מגוון רחב של קבלנים אשר מספקים עבודות שיפוצים כמו שיפוץ דירה ברחובות וכן, עבודות לבתים ולעסקים, בנוסף תמצא אצלנו שיפוצניק המבצע עבודות קטנות יותר. כל בעלי המקצוע המומלצים בין אם הם מבצעים עבודות קטנות או גדולות, נמצאים אצלנו!

מחירון שיפוצים ברחובות 

מתעניינים לדעת כמה צפוי לעלות לכם שיפוץ דירה ברחובות? מתחת צירפנו מספר הצעות מחיר לדוגמה, שתוכלו לקבל סדר גודל כללי למחירים שאתם עשויים לקבל.

מחירון עבודות שיפוצים ברחובות

שיפוץ חדר אמבטיה קטן קומפלט

המחיר כולל את החומרים.


6,300 - 9,000 ש"ח
הדבקת קרמיקה על קיר

עבור חיפוי קיר במטבח הבית.


130 - 300 ש"ח
צביעת דירת 4 חדרים

עבור דירת 100 מטר כולל תיקונים.


3,700 - 5,000 ש"ח
מחיר איטום כיור ושיש

האיטום מתבצע באמצעות סיליקון.


250 - 350 ש"ח
שיפוץ של חדר שירותים

כולל את כיור השירותים.


2,200 - 3,400 ש"ח
שיפוץ דירה ברחובות עד 70 מ"ר

 המחיר הינו עבור שיפוץ מקיף, כולל צנרת חדשה וריצוף.


72,000 - 120,000 ש"ח
הנמכת תקרת גבס

המחיר עבור הנמכה של תקרת גבס, לפי מ"ר.


160 - 280 ש"ח
שיפוץ מרפסת מקיף

המחיר כולל את עלות החומרים והעבודה (לא כולל שימוש בזכוכית).


8,000 - 22,000 ש"ח
בניית קיר מגבס

המחיר הינו למ"ר וכולל את העבודה בלבד.


65 - 85 ש"ח
בניית קיר לבנים

המחיר הוא למטר רבוע וכולל בנייה של קיר מהיסוד ע"י קבלן שיפוצים ברחובות.


400 - 550 ש"ח

הדפס מחירון

קבלן שיפוצים ברחובות

כמה עולה שיפוץ דירה ברחובות?

שיפוץ דירה ברחובות נע לרוב בין 1,200 - 2,000 ש"ח למ"ר של דירה. לרוב המחיר הנ"ל לא יכלול בתוכו את שווי החומרים השונים (כגון: ריצוף, צבע, כלים סניטריים וכד'). קחו בחשבון שככל שמימדי השיפוץ יהיו מורכבים יותר ומקיפים יותר - כך המחיר למ"ר עשוי להתייקר לכן מומלץ יהיה לברר זאת מול קבלן שיפוצים ברחובות עוד בשיחת טלפון ע"מ לקבל הצעת מחיר מדוייקת ככל הניתן.
 

מחיר ממוצע לשיפוץ דירה ברחובות

מחיר ממוצע לשיפוץ דירה ברחובות: 1600 ₪

טווח מחיר גבוה 2000 ₪

טווח מחיר נמוך 1200 ₪

כמה זמן לוקח שיפוץ דירה ברחובות?

שיפוץ דירה ברחובות עשוי לקחת בין חודשיים ועד שלושה חודשים. זמני העבודה נגזרים מהיקף העבודות ובמידה ושטח העבודה פנוי מריהוט או דיירים.

רוצים לקצר משמעותית את זמני העבודה? דעו שמומלץ שתעברו למיקום זמני למשך זמן השיפוץ כדי לאפשר זמני עבודה קצרים יותר משמעותית ובנוסף אתם גם עשויים לקבל פטור זמני מתשלום ארנונה בזמן השיפוץ.
 

זמן ממוצע לשיפוץ דירה ברחובות:
חודשיים וחצי
שלושה חודשים משך זמן חודשיים

האם מקבלים אחריות על שיפוץ דירה ברחובות?

החלק הכי חשוב שעליכם לבדוק לפני שאתם מבצעים שיפוץ דירה ע"י קבלן שיפוצים ברחובות הוא חלק האחריות. דעו כי במרבית המקרים - קבלני שיפוצים באזורכם מעניקים אחריות הנעה בין שנה עד שנתיים. היא מכסה לרוב - קילופי צבע (במידה ובוצע הליך צביעה בקירות) וגם עבודות אינסטלציה שונות, במידה ובוצעו כאלו. שוקלים לבצע שיפוץ דירה ברחובות הנחשב לחלקי וקוסמטי? קחו בחשבון שבמקרים כאלו לרוב לא תינתן אחריות כלל.
 

משך תקופת האחריות הממוצעות לשיפוץ דירה ברחובות:
3 שנות אחריות שנתיים אחריות שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️קבלני שיפוצים ברחובות אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

שיפוץ דירה ברחובות - קומפלט או קוסמטי?

שיפוץ דירה ברחובות הנחשב ל'קומפלט' הוא שיפוץ מקיף, הכוונה מ - 0, בעוד ששיפוץ קוסמטי לדירה יכלול לרוב חידוש או תיקון של ליקויים קיימים. הכוונה ברמה הקוסמטית בלבד. נסביר על כך בטבלה מתחת:
 

שיפוץ דירה קומפלט שיפוץ דירה קוסמטי (חלקי)
פירוק ריצוף קיים והרכבה של חדש הדבקה על הריצוף הקיים/ החלפה מרצפת שבורה
החלפת דלת הדבקת טפט על דלת, החלפת ידיות
שבירת קירות התקנה של קיר גבס
החלפת לוח חשמל לא כולל
החלפת צנרת בבית לא כולל
שיפוץ אמבטיה - ריצוף, חשמל, צנרת, בסיס רחצה הדבקת אריחים על הקיימים, הלבשת אמבטיה על הבסיס הקיים

מה כולל שיפוץ חדר אמבטיה ברחובות?

שיפוץ אמבטיה בדומה להליך שיפוץ של דירה ברחובות, עשוי להתבצע בצורה מקיפה או בצורה חלקית (קוסמטית). שיפוץ חדר אמבטיה מקיף יכלול בתוכו - פירוק הריצוף והאריחים הקיימים, החלפתם בחדשים, פירוק בסיס המאבטיה או המקלחון והתקנה של בסיס רחצה חדש, החלפה של הצנרת כולה וגם עשוי לכלול התקנה של שקעי חשמל חדשים והסרה של כאלו הקיימים.


כמו כן, זמני שיפוץ חדרי אמבטיה ינועו לרוב בין 4 - 10 ימי עבודה עבור שיפוץ קומפלט של חדר אמבטיה גדול, בעוד שהם עשויים להתקצר במידה ומדובר בחדר רחצה קטן יותר או לחילופין - במידה ומדובר בשיפוץ קוסמטי בלבד. 
 

זמן ממוצע לשיפוץ חדר אמבטיה ברחובות:
7 ימים
10 ימים משך זמן 4 ימים

האם קבלן נותן אחריות לשיפוץ אמבטיה?

בהחלט, בדומה לשיפוץ דירה קומפלט - גם כאן קבלני שיפוצים רבים מקנים במרבית המקרים אחריות הנעה בין שנה עד שנתיים של אחריות, הכוללת: ריצוף, חיפוי, אינסטלציה וקילופי צבע מהקירות.
 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
3 שנות אחריות שנתיים אחריות שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ קבלני שיפוצים ברחובות אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

שיפוץ אמבטיה ברחובות - קוסמטי או קומפלט?

אם אינכם בטוחים איזה סוג שיפוץ יותר מתאים לחדר הרחצה שלכם ובמידה ואין לכם סכומים גבוהים להוציא, כדאי שתשאלו את עצמכם אם מדובר בנושא בל יעבור או שניתן לחיות איתו בתוספת תיקון קל? במידה ומדובר בחדר אמבטיה מתפקד, אך נשברו בו מספר אריחים או מרצפות והצבע בקיר מתקלף - נמליץ לכם ללכת על שיפוץ קוסמטי שיתקן את הליקויים ויחזיר את חדר האמבטיה לתקין בצורה מלאה.

במידה ומדובר בחדר אמבטיה ישן עם דליפות חוזרות מהאמבטיה, רצפה וקירות עם עובש וכיור עם ברז שתם זמנו - ייתכן שתזדקקו לשיפוץ אמבטיה קומפלט.
 

פרמטרים מנחים מתי צריך לבצע שיפוץ אמבטיה קומפלט? מתי צריך לבצע שיפוץ אמבטיה קוסמטי?
רצפה שבורה, מלאה בעובש, שכבת איטום נשחקה אחת מהמרצפות/ אריחים שבורים
אמבטיה דליפות חוזרות, בעיה בצנרת שמצריכה פתיחה של קיר לא מחייב טיפול מיידי
צבע קירות מתפוררים ומלאי עובש וקילופים קילופי צבע בקיר
כיור ברז החליד לחלוטין, כיור סדוק/ שבור לא מחייב טיפול מיידי

עבודות גבס - אילו נחשבות לנפוצות בחיותר?

דעו כי דרך פורטל טופ שיפוצים תוכלו להשיג קבלן גבס מוסמך באזור רחובות, שביכולתו לבצע עבורכם מגוון רחב של עבודות גבס. נציג מתחת את הנפוצות בהן:

 • קיר טלוויזיה - מדובר באחת העבודות הנפוצות ביותר כיום בתחומי הגבס. מדובר על התקנה של קיר גבס על קיר הבטון הקיים, לאחר מכן ניתן לעצר את הקיר בצורות שונות ולאחר מכן ניתן להתקין את מסך הטלוויזיה שלכם בבסיס הגבס שהותקן. עבודה זו מאפשרת לנראות מראה עיצובי ומיוחד המבצבץ מאחורי המסך.
   
 • תקרת גבס - כאן, בדומה לקיר גבס לטלוויזיה מדובר על תקרת גבס, שמאפשרת להתקין מעליה מזגנן מיני מרכזי, לעתים לקוחות שונים בוחרים לעצב אותה במראה ייחודי המקנה לה אפקט תלת מימדי. ניתן לבקש מקבלן הגבס לבצע חיתוך של בסיס הגבס במגוון צורות. בנוסף - ניתן להתקין תאורה נסתרת כזו שתדגיש את העיצוב של התקרה.
   
 • קיר גבס - התקנת קירות גבס נחשבת לאחת העבודות הנפוצות והמוכרות ביותר שיש לחומר הגבס להציע. רוצים לבנות חדר נוסף בבית בצורה זריזה? שימוש בגבס יסייע לכם להשיג את המטרה הזאת תוך זמן קצר ובאפס מאמץ (הריי אלו קבלני הגבס שיבצעו זאת למענכם, לא כך?).
   

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

מידע בנושא ריצוף ע"י רצף ברחובות

מעוניינים לחדש את הרצפה שלכם? דעו שדרך טופ שיפוצים תוכלו להשיג רצפים להתקנת רצפת פרקט, רצפת שיש, גרניט פורצלן ועוד. מעוניינים לחסוך בעלות העבודה, מבלי לרדת מהאיכות והתוצר הסופי? נמליץ לכם לבחור בשיטת ההדבקה על הריצוף הקיים וזאת מכיוון שהיא לוקחת פחות זמן מאשר הליך פירוק של ריצוף קיים ויישום ריצוף חדש במקום.

חשוב שתקחו בחשבון שלאחר הליך הדבקת ריצוף על רצפה קיימת - עלול להיווצר חוסר התאמה עם גובה הדלתות ובמקרה כזה, תיצטרכו לקצר את הדלתות ע"מ שלא ישתפשפו על גבי הריצוף החדש.


רצף ברחובות

אילו עבודות שיפוצים נוספות ניתן להשיג דרככם?

אם חשבתם שאלו כל השירותים שטופ שיפוצים מציעה, טעות בידכם - מתחת תוכלו לקרוא מידע על עבודות שיפוצים נוספות שביכולתו של קבלן שיפוצים ברחובות לבצע עבורכם:

 • טיפול ברטיבות - גיליתם סימני רטיבות חדשים בביתכם? דעו כי זה עשוי להעיד על נזילה נסתרת בצנרת שבין הקירות של דירתכם. במידה וטרם הזמנתם אינסטלטור - דעו שדרך טופ שיפוצים תוכלו לאתר הן קבלני אינסטלציה שיתקנו את הנזילה שנוצרה והן קבלני איטום שיאטמו מחדש את אזורי הקיר שנפגעו. בררו עוד בשיחת טלפון עם קבלן שיפוצים ברחובות אם הוא מתמחה בשני התחומים וזאת ע"מ לחסוך בדמי ביקור נפרדים של קבלנים מסוגים שונים.
   
 • איטום סדקים - נחשפתם לסדקים מדאיגים בקירות הבית? דעו שניתן להיעזר בקבלני איטום באזורכם ע"מ לתקן את הסדקים ולאטום בצורה תקינה את האזורים שנפגעו.
   
 • חציבה בקיר - עבודות חציבה בקיר לרוב יהיו חלק בלתי נפרד מהליך של חיבור חדרים שונים לכבלי חשמל או תקשורת. גם במידה ותרצו להעביר נקודת תאורה לאזור סמוך - יהיה צורך בחציבה בקיר, רוצים להתקין מזגן? דעו שחציבת בקיר הוא חלק בלתי נפרד מכך היות וצריך לחבר את המזגן עצמו למנוע שמפעיל אותו מחוץ לדירה (הקופסה האפורה עם המאוורר).

השיגו קבלן שיפוצים מומלץ דרך טופ שיפוצים

קבלני שיפוצים ברחובות מציעים מגוון אפשרויות וחבילות שיפוץ הכוללות צבע ותיקונים, חידוש חדר אמבטיה ועוד. מומלץ להגדיר לעצמכם מראש את המטרה, הצרכים והתקציב לפני שתשתלבו בתוכנית שיפוצים ברחובות אותה לא תכננתם כלל.  
 
חלק מבעלי המקצוע, שיפוצניק ברחובות למשל, יאגדו תחת אותה קורת גג את כל סוגי השירותים: ריצוף, צבע, אינסטלציה, חשמל וכדומה. זה לכשעצמו אינו דבר רע ויש נוחות בקבלת כל השירותים תחת קורת גג אחת, אולם הקפידו וודאו שהקבלן מעסיק אנשי מקצוע מתמחים לכל תחום ואינו כולבויניק.טופ שיפוצים מעניקה שירותים קבלניים ברמה גבוהה ובפריסה ארצית.

השאירו פרטים בטופס מתחת וקבלו בחינם מאיתנו עד 3 קבלני שיפוצים ברחובות, ביניהם תוכלו להשוות במחיר ולברר מידע עוד בטלפון ולבחור בהצעה המשתלמת ביותר עבורכם.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

שיפוצניק ברחובות לצביעת חדרים ודירה

מעוניינים לבצע צביעת דירה ברחובות? דעו שסוג הצביעה משתנה בהתאם לחדר אותו תרצו שצבעי יצבע עבורכם, נציג את סוגי החדרים הנפוצים מתחת:

 • צביעת חדר ילדים - צביעת חדרי ילדים מתאפיינת הן בצביעה בצבעים הנחשבים לבטיחותיים בקרב ילדים והן ע"י שימוש באלמנטים עיצוביים שונים ע"מ לרצות ולאפשר לילד להרגיש נעים יותר בחדרו.
   
 • צביעת חדרי שינה - חדר השינה שלנו נחשב לחדר האינטימי ביותר בביתנו ועל כן, יש לבצע שילוב בין יישום של צבע המתאים לריהוט המצוי בחדר והן ע"מ להשרות אווירה נעימה. תוכלו להתייעץ עם צבעי לגבי בקשות מיוחדות שיש לכם, זכרו שמדובר בחדר בו הנכם עושים את השימוש הרב ביותר והוא חייב להיצבע לפי הרגשתכם האישית.
   
 • צביעת חדר אמבטיה - במסגרת צביעת חדר אמבטיה, יבצע בעל המקצוע קילוף של שאריות הצבע הקיימות, לאחר מכן ישייף את הקירות ולאחר מכן יוכל להתחיל ביישום הצבע. מרבית הצבעים יעשו שימוש בצבע אקריליק הנחשב ל"נושם" וכזה שדוחה מעליו עובש ופטריות שונות.
   

צביעת דירה ברחובות

חברת שיפוצים ברחובות לשיפוצים קטנים

אנו מעניקים כל סוג של עבודת שיפוצים בעיר רחובות והסביבה, בין אם מדובר על פרויקטים קטנים ופשוטים ובין אם זה פרויקטים גדולים של דירות ומבנים שלמים, אצלנו תמצאו מאגר גדול של קבלנים המעניקים שירות בכל רחבי הארץ ובעמוד זה בפרט בעיר רחובות, מוזמנים ליצור כבר עכשיו קשר עם החברה על מנת לקבל הצעות מחיר משתלמות של קבלני שיפוצים מאזור רחובות.

קראו על הפרויקטים והשירותים השונים:

 • שיפוץ דירות ברחובות - באופן חלקי או מלא (הכל כלול) אחד מן השירותים הנפוצים ביותר, קבלו עד שלוש הצעות של קבלנים מוסמכים לכך באזורכם.
   
 • עבודות גבס - עיצובים, הקמת קירות, בניית נישות והנמכה של תקלות עבודות אלו נעשות בדרך כלל על ידי שיפוצניקים או קבלני גבס.
   
 • חידוש או שיפוץ אמבטיה וחדרי שירותים - החל מצנרת ועד להחלפת קרמיקות, כלים סניטרים ועוד.
   
 • שדרוג וגם שיפוץ מטבחים - כולל ארונות המטבח, החלפה של שיש וחיפוי קירות בחלל המטבחים.
   
 • בניית בית פרטי עד מפתח - מחפשים שירותי בנייה של בתים פרטיים? אנחנו נשמח לסייע לכם במציאת בעלי המקצוע המתאימים ביותר.

שאלות ותשובות בנושא עבודות שיפוצים ברחובות

איך למצוא קבלן שיפוצים מומלץ ברחובות?

השאירו פרטים בטופס המצורף וקבלו בחינם מפורטל טופ שיפוצים 3 קבלני שיפוץ באזורכם, ביניהם תוכלו לברר מחירים עוד בטלפון ואף לחפש חוות דעת עליהם באינטרנט - דבר שיאפשר לכם להבין את טיב השירות שהם מעניקים.


האם צריך לשלם מקדמה עבור עבודות שיפוצים ברחובות?

בהחלט, ברוב המקרים קבלן שיפוצים ברחובות יבקש עד 10% מסכום השיפוץ הכולל ולפני שיחל בעבודה.


איך אוכל לברר אם שיפוצניק ברחובות שקיבלתי הוא מורשה?

בקשו מהשיפוצניק את מספר ההיתר שלו לעסוק בתחום, רשמו בגוגל "רשם קבלנים", אתר שמאגד בתוכו את כל הקבלנים המורשים בארץ והזינו את מספר ההיתר אותו קיבלתם. 


האם מומלץ לעבוד עם קבלן או חברת שיפוצים ברחובות?

זה תלוי, לרוב חברת שיפוצים ברחובות תחזיק במספר רב יותר של בעלי מקצוע שיוכלו לסייע בהליך השיפוץ שלכם, כגון: גגנים, אנשי גבס, אינסטלציה, איטום ועוד, אך דעו שלעתים גם קבלני שיפוץ עצמאיים מחזיקים מספר בעלי מקצוע כמו שציינו. בררו זאת עוד בשיחת הטלפון איתם.