משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

קבלן שיפוצים ברחובות

מחפש קבלן שיפוצים ברחובות ולא מוצא? מזל שהגעת לטופ שיפוצים אנו מאגדים מגוון רחב של קבלנים אשר מספקים עבודות שיפוצים לבתים ולעסקים, בנוסף תמצא אצלנו שיפוצניק המבצע עבודות קטנות יותר. כל בעלי המקצוע המומלצים בין אם הם מבצעים עבודות קטנות או גדולות, נמצאים אצלנו!

הזמנת קבלן שיפוצים ברחובות במחיר משתלם

העיר רחובות, מהגדולה שבערי ישראל וממוקמת בין מרכז הארץ לשפלה, מתאפיינת בתנופת בניה ונהירה של משפחות צעירות לשטחה, ומציע חינוך מעולה ומגוון שירותים לתושב. יחד עם זאת מדובר בוותיקות מערי המדינה ושכונות שלמות בעיר מתאפיינות במבנים ישנים הזקוקים לחידוש ושיפוץ. בין אם מדובר בביצוע שיפוץ חיצוני לבית פרטי לצורך העלאת ערך הנכס, או בחידוש פנימי כדי ליהנות מדירת מגורים ברמה גבוהה יותר, נדרשים שירותיו של קבלן שיפוצים ברחובות.

כמה עולה שירות של שיפוצניק ברחובות?

מחיר עבודות שיפוץ שונות ברחובות

שיפוץ חדר אמבטיה קטן קומפלט

המחיר כולל את החומרים.


6,300 - 9,000 ש"ח
הדבקת קרמיקה על קיר

עבור חיפוי קיר במטבח הבית.


130 - 300 ש"ח
צביעת דירת 4 חדרים

עבור דירת 100 מטר כולל תיקונים.


3,700 - 5,000 ש"ח
מחיר איטום קיור ושיש

האיטום מתבצע באמצעות סיליקון.


250 - 350 ש"ח
שיפוץ של חדר שירותים

כולל את כיור השירותים.


2,200 - 3,400 ש"ח

הדפס מחירון

צריכים מידע נוסף אודות המחירים של שירותי שיפוצים שונים? בקרו במחירון השיפוצים של 'טופ שיפוצים'

קבלני שיפוצים ברחובות רק עם טופ שיפוצים

קבלני שיפוצים ברחובות מציעים מגוון אפשרויות וחבילות שיפוץ הכוללים צבע ותיקונים, חידוש חדר אמבטיה ועוד. מומלץ להגדיר לעצמכם מראש את המטרה, הצרכים והתקציב לפני שתשתלבו בתוכנית שיפוצים ברחובות אותה לא תכננתם כלל.  
 
חלק מבעלי המקצוע, שיפוצניק ברחובות למשל, יאגדו תחת אותה קורת גג את כל סוגי השירותים: ריצוף, צבע, אינסטלציה, חשמל וכדומה. זה לכשעצמו אינו דבר רע ויש נוחות בקבלת כל השירותים תחת קורת גג אחת, אולם הקפידו וודאו שהקבלן מעסיק אנשי מקצוע מתמחים לכל תחום ואינו כולבויניקטופ שיפוצים מעניקה שירותים קבלניים ברמה גבוהה ובפריסה ארצית.

דירה לאחר חידוש

חברת שיפוצים ברחובות לשיפוצים קטנים

אנו מעניקים כל סוג של עבודת שיפוצים בעיר רחובות והסביבה, בין אם מדובר על פרויקטים קטנים ופשוטים ובין אם זה פרויקטים גדולים של דירות ומבנים שלמים, אצלנו תמצאו מאגר גדול של קבלנים המעניקים שירות בכל רחבי הארץ ובעמוד זה בפרט בעיר רחובות, מוזמנים ליצור כבר עכשיו קשר עם החברה על מנת לקבל הצעות מחיר משתלמות של קבלני שיפוצים מאזור רחובות.

קראו על הפרויקטים והשירותים השונים:

 • שיפוץ דירות ברחובות - באופן חלקי או מלא (הכל כלול) אחד מן השירותים הנפוצים ביותר, קבלו עד שלוש הצעות של קבלנים מוסמכים לכך באזורכם.
   
 • עבודות גבס - עיצובים, הקמת קירות, בניית נישות והנמכה של תקלות עבודות אלו נעשות בדרך כלל על ידי שיפוצניקים או קבלני גבס.
   
 • חידוש או שיפוץ אמבטיה וחדרי שירותים - החל מצנרת ועד להחלפת קרמיקות, כלים סניטרים ועוד.
   
 • שדרוג וגם שיפוץ מטבחים - כולל ארונות המטבח, החלפה של שיש וחיפוי קירות בחלל המטבחים.
   
 • בניית בית פרטי עד מפתח - מחפשים שירותי בנייה של בתים פרטיים? אנחנו נשמח לסייע לכם במציאת בעלי המקצוע המתאימים ביותר.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה