משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

שיפוצים בבאר שבע

תושב העיר באר שבע? מחפש קבלן שיפוצים או שיפוצניק? דרך פורטל "טופ שיפוצים" תוכל לקבל באופן מהיר ונוח, עד שלוש הצעות מחיר שונות ולבחור מתוכם קבלן שיפוצים בבאר שבע לביצוע עבודות השיפוצים השונות. ניתן להיעזר בפורטל עבור מגוון רחב של עבודות החל מחדרים מסוימים בבית ועד לשיפוץ דירה בבאר שבע באופן מלא - קומפלט.

מה כוללת הצעת מחיר של שיפוץ בבאר שבע?

כמו כל הצעת מחיר אחרת, גם במקרה של שיפוצים בבאר שבע ההצעה עשויה להכיל קודם כל פרטים ראשוניים על הפרויקט כמו היקף העבודה בימים ובשעות, כוח האדם, חומרי הגלם ועוד. מעבר לכך, לכל משימה ולכל עבודה צריך להיות סעיף משלה, ורצוי שהוא יהיה מפורט ככל האפשר - בכדי למנוע אי הבנות בהמשך.

יש לציין כי במיוחד במקרים כמו עבודות שיפוצים ובניה, בהם יכולים תמיד לצוץ שינויים של הרגע האחרון, יש לקחת זאת בחשבון מראש בחוזה העבודה החתום בין הצדדים, ומומלץ לא להיבהל כאשר אתם רואים שלוח הזמנים מתחיל להשתנות, אלא פשוט להיערך לכך מראש בהתאם. 
 

שיפוצים בבאר שבע

מציאת קבלן שיפוצים מומלץ בבאר שבע

לפני כל עבודת שיפוצים בבאר שבע באשר היא, מתעורר החשש שלנו, שמא השיפוצניק בבאר או הקבלן שאותו נבחר, לא יבצע את העבודה בצורה טובה או ייסודית. גם סוגיית המחיר היא גורם שמלחיץ לא מעט אנשים וזאת מאחר ותהליך שיפוץ עשוי להתחיל בעלויות נמוכות ולהסתיים בעלויות גבוהות למדי, הרבה יותר ממה שתוכנן בהתחלה.

דרכנו תוכלו למצוא קבלן שיפוצים מומלץ בבאר שבע, בצורה פשוטה וקלה. השאירו את הפרטים ויחזרו אליכם עד 3 בעלי מקצוע עם אופציות והצעות מחיר. השוו וחסכו בזמן וכסף מיותר.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

שיפוצים בבאר שבע - מחירון 

כאשר אנו מדברים על שיפוצים בדרום, חשוב לזכור שמדובר בתהליך שמאוד משתנה מפרויקט לפרויקט. אין שיפוץ אחד אשר דומה למשנהו וזאת בשל העובדה שבכל דירה נדרש לבצע פעולות אחרות, מה שמשפיע באופן ישיר על המחירים.

גם עלות חומרי הגלם משפיעה על המחיר המתקבל וחשוב לזכור זאת. יחד עם זאת, במטרה לספק לכם מידע שיסייע בהשוואת המחירים, הכנו מחירון קצר שמשקף דוגמאות להצעות מחיר וטווחי עלויות עבור עבודות של שיפוצניק בבאר שבע.

מחירון עבודות שיפוצים בעיר באר שבע

כמה עולה להחליף שיש במטבח?

עבור החלפת שיש באורך של מטר.


1,500 - 3,000 ש"ח
עלות התקנת מקלחון חדש בחדר המקלחת

ללא מחיר התקנת מקלחון עצמו.


400 - 700 ש"ח
עלות הדבקה של קרמיקה על קיר

התמחור לפי מטר, לעוד מידע על מחיר חיפוי קיר מטבח.


150 - 300 ש"ח
עלות הנמכת תקרת גבס

מחיר למ"ר עבור הנמכת תקרה דקורטיבית.


160 - 280 ש"ח
עלות שיפוץ חדר שירותים

משתנה בהתאם לסוג הפעולות המתבצעות במהלך השיפוץ.


10,000 - 15,000 ש"ח
עלות של צביעת דירה 4 חדרים בבאר שבע

תוכלו לראות מחירון צביעת דירה 4 חדרים ומידע נוסף


3800 - 4500 ש"ח
כמה תעלה הלבשת אמבטיה?

מחיר הלבשת אמבטיה עם ציפוי אקרילי.


1300 - 1700 ש"ח

הדפס מחירון

שיפוץ דירה בבאר שבע

קבלן שיפוצים בבאר שבע יידע לספק עבורכם את כל עבודות השיפוצים הקיימות, וכמובן שגם שיפוץ דירה. שיפוץ דירה יהיה בין העבודות הגדולות והמורכבות בתחום השיפוצים כיוון שהוא כולל ומאגד בתוכו תחומים שונים כמו: חשמל, אינסטלציה, ריצוף דירה, צבע, עבודות איטום וטיח, שיפוץ חדר אמבטיה וכו'. משך זמן  עבודה עבור שיפוץ דירה בבאר שבע מהיסוד, ייקח בממוצע בין חודשיים לשלושה חודשים.
 

זמן ממוצע לשיפוץ דירה בבאר שבע
2.5 חודשים
3 חודשים משך זמן חודשיים

ההבדלים בין שיפוץ דירה קומפלט לקוסמטי

שיפוץ דירה בבאר שבע מתחלק ל-2 אופציות:

  • שיפוץ דירה קומפלט - שיפוץ של הדירה מהיסוד במטרה לשנות ולתקן את נראות הדירה והתשתיות הקיימות גם מבחינה אסתטית וגם מבחינה בטיחותית.
     
  • שיפוץ דירה קוסמטי - שיפוץ דירה מתוך מטרה לשינוי הנראות, לחידוש המעטפת הנראת לעין.

קיימים הבדלים רבים בין שיפוץ דירה קומפלט לשיפוץ דירה קוסמטי הן מבחינת שיטות העבודה ובהתאם גם העלויות. לפניכם טבלה הסוקרת את מפרט העבודה בכל אחת מהן:
 

תחום עבודה שיפוץ דירה קומפלט שיפוץ דירה קוסמטי
ריצוף פירוק הריצוף והתקנת ריצוף חדש הדבקת ריצוף חדש על הקיים ללא פירוק
קירות שבירה ובניית קירות, שינוי מיקום בניית קירות גבס
צבע וטיח קילוף הקיר מהייסוד, טיח שפכטל וצבע מחדש תיקוני טיח נקודתיים וצביעת הדירה
חדר אמבטיה אינסטלציה, ריצוף וחיפוי, החלפת כלים סניטריים הלבשת אמבטיה, הדבקת ריצוף, חידוש כלים סניטריים קטנים
עבודות גבס כלל עבודות הגבס כולל הנמכת תקרה כלל עבודות הגבס כולל הנמכת תקרה
תשתיות החלפת תשתית חשמל ומים X

שיפוץ חדר אמבטיה בבאר שבע

בין אם החלטתם לשפץ את חדר האמבטיה מכל סיבה שהיא, כמו: חידוש, הנגשה או אולי צורך בהחלפת צנרת, קבלני שיפוצים בבאר שבע יידעו לבצע גם עבודה זו. עבודה שלשיפוץ חדר אמבטיה יכולה לכלול בתוכה: החלפת צנרת ואינסטלציה, החלפת אמבטיה למקלחון, החלפת כלים סניטריים, ריצוף, חיפוי קירות ועוד. דרכנו תוכלו למצוא קבלן לשיפוץ חדר אמבטיה בבאר שבע מומלץ שיידע לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.

שיפוץ חדר אמבטיה בבאר שבע - מלא או חלקי?

ניתן לבצע שיפוץ חדר אמבטיה באופן מלא או חלקי, וגם כאן נראה הבדלים באופן ומפרט העבודה:
 

  שיפוץ חדר אמבטיה מלא שיפוץ חדר אמבטיה חלקי
תשתית אינסטלציה החלפה X
ריצוף פירוק והחלפה הדבקה
כלים סניטריים החלפה חידוש
אמבטיה החלפה כולל שבירה ופירוק הלבשת אמבטיה / ציפוי
חיפוי קירות פירוק והחלפה הדבקה / תיקון

עבודות גבס בבאר שבע

דרכנו תוכלו למצוא גם שיפוצניק בבאר שבע אשר מתמחה בתחום של עבודות גבס ויכול לספק פתרונות כמו: הנמכת תקרה למזגן מיני מרכזי, חלוקה או פיצול דירה ע"י בניית קירות גבס, יצירת נישות מגבס , מזנונים, ספריות קודש מגבס וכו'. לפירוט העבודות המלא והמחירים כנסו לדף עבודות גבס שלנו. 

עבודות ריצוף בבאר שבע

בין השיפוצניקים השונים בבאר שבע ניתן למצוא גם רצפים העוסקים במתן פתרונות לעבודות ריצוף או התקנת פרקטים. רצף בבאר שבע מספק שירות עבור כל סוגי הריצוף השונים: החלפת ריצוף קיים, הדבקת ריצוף, ריצוף דירה או ריצוף חדר אמבטיה, החלפת חיפוי קיר, מילוי רובה, התקנת פרקטים וכו'. מחיר עבודת ריצוף בבאר שבע יהיה תלוי בגודל שטח הריצוף, שיטת העבודה (הדבקה או ריצוף מלא), סוג הריצוף הנבחר וכו'. לקבלת הצעות מחיר מרצפים בבאר שבע השאירו את הפרטים ויחזרו אליכם עם עד 3 הצעות מחיר שונות. 

עבודות צבע בבאר שבע

צריכים לצבוע את הדירה? מחפשים צבעי בבאר שבע? דרכנו תוכלו למצוא גם צבעים שיספקו עבורכם את כל עבודות הצבע השונות, החל מצביעת דירה שלמה כולל תקרה ועד תיקוני צבע וטיח או צביעת חדר ספציפי. מחיר עבור צביעת דירה יושפע מכמות החדרים או השטח הרצוי לצביעה, אך עם זאת נדע להגיד כי מחיר ממוצע עבור צביעת דירה בבאר שבע ינוע בין 30 - 40 ש"ח עבור מ"ר. 

מחיר ממוצע למ"ר עבור צביעת דירה בבאר שבע

מחיר ממוצע למ"ר עבור צביעת דירה בבאר שבע: 35 ₪

טווח מחיר גבוה 40 ₪

טווח מחיר נמוך 30 ₪

עבודות שיפוצים נוספות בבאר שבע 

יש לא מעט עבודות שתוכלו להזמין עבורם קבלן שיפוצים או שיפוצניק בבאר שבע כפי שפירטנו למעלה, גם במצב בו תרצו לשדרג את חלקים מסויימים בבית כמו שיפוץ מטבח או שיפוץ ועיצוב קירות הבית באמצעות עבודות טייח שונות, תוכלו לפנות אלינו ונמצא עבורכם את בעל המקצוע שמתאים ביותר למלאכה זו.
 
בנוסף לעבודות השיפוצים בדירות ובתים קיימים, תוכלו למצוא דרך האתר בעלי מקצוע בעבור בניית בית קרקע בכל גודל ובכל עיצוב רצוי וגם כמובן שיפוץ בית ישן. ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות בצורה קלה, מהירה ונוחה - מה שיאפשר לכם להשוות ולחסוך.

איך תדעו שקיבלתם הצעה אטרקטיבית?

על פניו, נדמה כי כל הצעת מחיר שנקוב בה סכום נמוך תהיה טובה וחסכונית עבורכם, אך חשוב מאד לבדוק מיהו השיפוצניק או הקבלן המציע לכם את השיפוץ, בנוסף, הקפידו לשאול אותו את כל השאלות הרלוונטיות שעולות בדעתכם; בהקשר זה, רצוי אף לערוך מבעוד מועד סקר שוק קצר ואף להתייעץ עם מומחים (גם באינטרנט), בנוגע למשא ומתן הנוכחי המתנהל כרגע מולו.

אל תתפתו לסגור עסקה עם קבלן שיפוצים בבאר שבע המציע לכם מחיר נמוך מדי באופן מחשיד, וחפשו את שמו במאגרים נוספים ברחבי הרשת כדי לברר מהו טיב העבודה שלו, מפי לקוחות עבר.

שאלות נפוצות על שיפוצים בבאר שבע

ריכזנו מספר שאלות של גולשים באשר לתהליכי שיפוצים בבאר שבע ובסביבתה בתוספת תשובות מקצועיות של צוות המומחים של פורטל טופ שיפוצים. קראו את השאלות על מנת לקבל מידע נוסף לפני תהליך השיפוץ.

האם אתם מעניקים שירותי שיפוצים גם לבתים פרטיים בעיר?

בהחלט. ניתן למצוא קבלן שיפוצים בבאר שבע גם עבור עבודות בבתים פרטיים או וילות ולא רק בדירות בבניינים.


כמה הצעות שונות של קבלני שיפוצים בבאר שבע כדאי לבדוק?

על מנת לא להתבלבל יותר מידי, אנו ממליצים לבדוק עד שלוש הצעות מחיר שונות ולקבל החלטה לאחר מכן באשר לגורם שיבצע את העבודה.


יש לי תקציב מוגבל עבור השיפוץ, איך אפשר לחסוך עלויות?

ראשית, חשוב שתדעו שניתן בהחלט למצוא שיפוצניק זול בבאר שבע שיסכים לעבוד בהתאם למסגרת התקציב שלכם. שנית, נסו להוזיל עלויות על ידי רכישת חומרי הגלם השונים בעצמכם. גם הזמנת העבודה בעונת החורף במקום בקיץ, עשויה להוזיל את העלויות


האם מותר לבצע שיפוצים בבאר שבע ביום שישי?

לפי חוק מניעת רעש שיפוצים, מותר לשפץ מ7:00 בבוקר ועד לשעה 17:00 בצהריים. 


איך מאתרים שיפוצניק מומלץ בבאר שבע?

מקבלים הצעות מחיר דרך האתר, מחפשים את שם בעל המקצוע ברחבי האינטרנט ובודקים עליו המלצות של לקוחות קודמים. חשוב לציין שכל הספקים שעובדים איתנו באתר, נבדקו ונמצאו בעלי המלצות טובות.