שירותים נלווים לתחום השיפוצים

אז התוכנית שלכם היא לשפץ את הבית או הדירה וחסר לכם כלים שיסיעו לכם לשם כך, טופ שיפוצים מציע בעלי מקצוע נוספים הקשורים אל תחום השיפוצים ואכן יכולים לסייע לכם כמוצר משלים לתחום, לפניכם נמצאת רשימת השירותים הנוספים שאנו מספקים:

לחץ להרחבה והזמנת שירות נלווה

ניסור בטון
ניסור וקידוח בבטון
השכרת פיגומים
פיגומים להשכרה
סיוד והלבנת גגות
סיוד גגות
עבודות שיש
עבודות שיש
הריסת מבנים
עבודות הריסה
בנייה טרומית
בנייה טרומית
חגורת בטון
חגורות מבטון
חידוש צנרת
החלפת צנרות
בניית חצר אנגלית
חצר אנגלית
יציקת בטון
יציקת בטון
בניית מדרגות
בניית מדרגות
בניה קלה
בניה קלה
בניית חומה וגדר
בניית חומה
בניית ממד
בניית ממ"ד
בניית מחסן
בניית  מחסן
התקנת חלונות
התקנת חלונות
     

מהם השירותים הנלווים?

בתהליך של שיפוץ או חידוש בית, עסק או משרד רצוי לדעת היטב מהן העלויות בעבור כל דבר שתצטרכו, כאשר צריך לתכנן תקציב מלא לכל הפרויקט שלכם ולדעת מה כל דבר עולה אין מקום טוב יותר לבדוק מאשר במחירון אשר נותן מידע על כל העלויות בעבור כל השירותים הישירים והנלווים אל שיפוץ, כמו כן, דרך טופ שיפוצים ניתן להשיג הצעות מחיר בעבור שירותים נלווים רבים כמו פיגומים, קידוח וניסור בטון, סיוד לגגות, לדירות ואפילו שיש למטבחים או מדרגות, עוד מגוון שירותים כאלו ואחרים תוכל לראות בעמוד הקבלנים אשר מתמחים בעוד מקצועות שונים הקשורים לתחום וסובבים אותו.
תוכנית עבודה

הנה עוד קצת על "טופ שיפוצים"

הפורטל הוקם במטרה לתת הצעות מחיר לגולשים ולקוחות המגיעים אליו, בכך שהוא נותן יותר מהצעת מחיר בודדת הוא בעצם מעודד ביצוע של השוואת מחירים וגורם לתחום להיות זול יותר וכן, באופן משמעותי! כיום ניתן לקבל מידע נרחב על כל התחומים הנלווים לשיפוצים, עבודות השיפוצים למינהם, קבלנים רבים ואפילו עזרים, חוזה לשיפוץ, מחירון עדכני ועוד, נציין כי הפורטל אינו גובה תשלום על השימוש בו אלא ניתן לשימוש חופשי בחינם, ברגע שאתם משאירים פרטים בפורטל אחד מן הנציגים ישוחח עימכם וידאג לתת לכם הצעות מחיר, הסבר קצת על התחום וישדך אתכם עם כמה בעלי מקצוע אמינים וטובים הנמצאים באזור הגאורפי שלכם ויודעים כיצד לבצע את העבודה לה אתם זקוקים, כדאי לכם לנסות - זה בחינם!
צרו קשר עם טופ שיפוצים
השאר פרטים בטופס או פשוט חייג אל ​077-6052900 וקבל במהירות עד שלוש הצעות מחיר, מבטיחים לחזור אליכם במהירות.
בשיחה אלינו או השארת פרטים בטופס הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.
פרסם באתר טופ שיפוצים
קבלנים או שיפוצניקים? יודעים לספק עבודה מקצועית ומכל הלב? מקומכם איתנו! הצטרפו לטופ שיפוצים, ויחד נעניק את השירות החכם והטוב ביותר לגולשינו. מלאו פרטים ליצירת קשר בטופס כאן למטה, או חייגו אלינו 077-6052900.
 
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתקנון ותנאי השימוש באתר.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה