משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

רצף בתל אביב

צריכים להחליף את הריצוף שלכם? באמצעות פורטל טופ שיפוצים תוכלו למצוא רצף בתל אביב לכל סוגי הבלטות שמתמחה בסוג הריצוף שתצטרכו. המשיכו לקרוא כדי לראות כמה עולה רצף ולערוך השוואת מחירים.

השוואת מחירים בין רצפים בתל אביב

כשאתם צריכים רצף בתל אביב חשוב להגיד שהמחיר שתקבלו הוא לא קבוע . קודם כל הוא ישתנה בהתאם לסוג העבודה שתצטרכו - אם תצטרכו לפרק את הריצוף לפני ההדבקה זה יעלה במחיר (נרחיב על זה בהמשך). בנוסף המחיר יהיה תלוי בסוג המרצפות (פורצלן, קרמיקה וכו') ובהתאם לרצף עצמו.

 

בגלל העבודה שהמחיר תלוי גם ברצף עצמו מומלץ לערוך השוואת מחירים בין רצפים בתל אביב - ככה תוכלו לקבל מחיר יותר טוב. בשביל זה תוכלו להתקשר אלינו ואנחנו ניתן לכם פרטים של 3 רצפים בתל אביב. ככה תוכלו לדבר עם שלושתם ולקבל 3 הצעות מחיר שונות. הצעת המחיר יכולה להגיע בתור מחיר לשעה עם הערכת שעות שיבצע הרצף, היא יכולה להגיע בתור תמחור למטר רץ או בתור מחיר סופי לאחר עבודה שכולל את השעות והחומרים.

 

רצף בתל אביב

כמה עולה רצף בתל אביב?

המחיר של רצף בתל אביב לא קבוע, אבל כן נוכל לתת לכם מחירון קטן לדוגמה כדי שתוכלו לקבל הערכה לגבי העבודה שתצטרכו לעשות. תוכלו לראות מחירים נוספים במחירון הריצוף שלנו.

מחירון עבודות ריצוף נפוצות בתל אביב

הדבקת ריצוף לבית

המחיר הוא לפי מ"ר והוא כולל חומרי הדבקה, אריחים ועוד.


100 - 150 ש"ח
מחיר הדבקת קרמיקה על הקיר

המחיר הוא למ"ר והוא כולל את החומרים.


150 - 300 ש"ח
פירוק ריצוף והדבקת ריצוף חדש

המחיר הוא למ"ר והוא כולל פינוי פסולת של הריצוף הישן.


150 - 210 ש"ח

הדפס מחירון

>>> אולי יעניין אותך גם: צביעת דירה בתל אביב.

כך תבחרו רצף מומלץ

בשביל למצוא רצף מומלץ בתל אביב אנחנו מציעים לבדוק את הדברים הבאים:

  1. התמחות: אמנם רוב הרצפים יעשו את כל סוגי הריצוף המקובלים, אך כדאי לדעת שגם בתוך תחום הרצפות יש רצפים שיותר מומחים לעבודות שונות כמו רצף על חול, רצף למקלחת רצף למחסנים ועוד.
     
  2. אחריות: בהנחה שמדובר בשיפוץ דירה שאתם יזמתם ולא דירה שקיבלתם מקבלן נהוג לקבל אחריות של שנה לעבודת ריצוף גדולה (לא בהכרח לתיקון נקודתי). עם זאת חשוב לוודא את זה, כמו גם מה כוללת האחריות עם הרצף לפני שאתם סוגרים את העסקה.
     
  3. המלצות: נסו לשאול אנשים שאתם מכירים אם הם שמעו משהו על הרצף הזה. בנוסף תוכלו לערוך חיפוש באינטרנט ולראות אם את מוצאים מה לקוחות קודמים חושבים על הרצפים שקיבלתם מאיתנו.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

מתי צריך לפרק את הריצוף ומתי אפשר לעשות הדבקה?

פירוק ריצוף יוסיף עבודה נוספת ויעלה את המחיר משמעותית מאשר הדבקת ריצוף, אך לפעמים אין ברירה. הבעיה העיקרית שנוצרת כשקיים ריצוף היא שבמידה ותעשו עליו הדבקה של הריצוף זה עלול לגרור הרבה בעיות נוספות כמו שינוי הגובה של הדלתות, בעיות אינסטלציה שונות וזה בלי להזכיר את העובדה שבמידה ותרצו לעשות שיפוץ לאחר מכן זה יקשה על העבודה. כן חשוב להבחין בין הדבקת ריצוף על ריצוף קיים לעומת הדבקת ריצוף על בטון, כשבמקרה השני פירוק של הבטון נדרש לרוב רק במקרים שיש בעיה בתשתית ולא בגלל בעיות גובה.