משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

רצף בירושלים

מחפשים רצף בירושלים, מומלץ, איכותי והכי חשוב שייתן לכם מחיר זול? בעזרת פורטל טופ שיפוצים תוכלו לערוך השוואת מחירים בין רצפים בירושלים והסביבה במהירות! צרו עימנו קשר ובצעו השוואה מהירה כבר עכשיו.

השוואת מחירים בין רצפים בירושלים

שיטת השוואת המחירים של פורטל טופ שיפוצים יכולה באופן משמעותי להוזיל את העלויות ומבלי לגרוע כלל מאיכות השירות או העבודה שקיבלתם. זה פועל בשיטה פשוטה ומהירה. משאירים פרטים באתר, מקבלים פניות חוזרות, אוספים את הצעות המחיר ומתחילים בביצוע השוואה. בסיום, תבינו שחסכתם בעשרות אחוזים כאשר עשיתם השוואת מחירים בין רצפים בירושלים.
 

הדבקת ריצוף בירושלים

מהו מחיר רצף בירושלים בעבודה לפי מטר?

מחיר הדבקת ריצוף בירושלים נע בין 100 - 150 ש"ח למ"ר. אנו נותנים את הנתון הזה כי זה השירות הנפוץ כיום - ביצוע הדבקה. כמו כן, ישנה אפשרות של פירוק הריצוף ויישום מחדש של ריצוף, אבל המחיר למטר יקר באופן משמעותי ונע בין 150 - 210 ש"ח. בעבור העבודה בלבד. כאשר החומרים הנלווים (כמו חול, דבק, רובה) גם הם מייקרים את העבודה. תוכלו לראות מידע נוסף על מחירי עבודות ריצוף כאן.


מחיר הדבקת ריצוף בירושלים למטר

מחיר הדבקת ריצוף בירושלים למטר: 125 ₪

טווח מחיר גבוה 150 ₪

טווח מחיר נמוך 100 ₪

איזה שיטת תמחור עדיפה?

כאשר תפנו אל רצף בירושלים ותבקשו הצעת מחיר לביצוע ריצוף מחדש או הדבקת ריצוף ככל הנראה תתקלו בשאלה "האם אתה רוצה הצעת מחיר קומפלט, או תמחור לפי מ"ר" אז בואו נעשה סדר בשני שיטות התמחור השונות:
 

פרמטר תמחור לפי מטר תמחור קומפלט
פינוי פסולת לא כלול כלול
תוספת לעבודה גמיש ואפשרי אפשרי, יוצא יקר יותר
חומרים לא כלול כלול
הקטנת העבודה אפשרי אפשרי, לעיתים המחיר יישאר

כיצד נבחר רצף מומלץ בירושלים?

הפרמטרים הבאים ייסעו לכם במציאת רצף מומלץ בירושלים והסביבה:

 • וותק וניסיון: כמובן שלעבוד עם רצף מנוסה, עתיר שנים ללא ספק יכול לסייע לכם באופן משמעותי בתהליך העבודה, אשר יעבור חלק ויהיו פתרונות לכל סוגי הבעיות שלכם.
   
 • ביקורות והמלצות קודמות: אם אתם לא בטוחים ברצף, תוכלו לבקש המלצות קודמות של לקוחות שהוא עבד אצלם לאחרונה. כמו כן, ניתן לחפש אחר ביקורות באינטרנט ולראות מה כותבים על אותו איש מקצוע.
   
 • הצעת המחיר: יתרון נוסף של השוואת המחיריםש לנו, היא שאתם מקבלים כמה הצעות מחיר. אם הבחנתם בהצעת מחיר גבוה באופן משמעותי - כאשר מקבלים את אותו השירות בדיוק, רצוי לברר מדוע המחיר יקר. אם אין סיבה מוצדקת - לא רצוי לעבוד עם אותו הרצף.
   
 • שיחת הכירות: אין כמו שיחה ראשונית להכיר את הרצף ובכלל את בעל המקצוע שיעבוד אצלכם, התקשרו אליו וערכו שיחה של כמה דקות, להבין את אופי האיש, הסבלנות והמקצועיות שלו.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

מהן עבודות הריצוף הנפוצות בירושלים?

מבין הפניות לחיפוש אחר רצפים בירושלים, אלו העבודות הכי נפוצות בפורטל טופ שיפוצים:

 • הדבקת ריצוף: אפשר לומר שבפער זה השירות הנפוץ ביותר כאשר מחפשים רצפים בירושלים אצלנו, כיום פחות אנשים עושים פירוק והרכבה של ריצוף מחדש (בגלל הבלאגן וכן, גם בגלל העלויות).
   
 • ביצוע חיפוי קיר בירושלים: אותם רצפים בירושלים שמבצעים הדבקת ריצוף, מבצעים גם עבודות חיפוי קירות בירושלים, בין אם זה בקרמיקה, אריחי שיש ואבנים שונות.
   
 • תיקון נקודתי לריצוף: אם צריך להחליף רק מרצפת אחת, לרוב יקראו להנדימן לצורך פתרון בעיה כזו. אם זה מקטע של כמה, אפשר כבר להזמין רצף בירושלים לביצוע העבודה.
   
 • חידוש רובה: רובה מתכלה ומתפוררת, לרוב זה פוגע באיטום ופחות אסתטי. ביצוע חריצה של רובה ויישום רובה חדשה הוא הפתרון.