משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

צביעת קיר גבס

צריכים לצבוע קיר גבס? בעמוד תראו איך לצבוע אותו בצורה נכונה לבד וכמה תעלה צביעה מקצועית. בנוסף תוכלו להזמין צבעי לבית ואפילו לערך השוואת מחירים כדי לחסוך.

איך לצבוע קיר גבס בצורה נכונה?

צביעת קיר גבס מתבצעת עם צבע אקרילי או צבע משי במידה והקיר עבר הכנה מיוחדת. לא צריך להשתמש בחומר מקשר אלא אם כן זה שטח גדול מאוד שעבר שפכטל מלא. את הצביעה עצמה צריך לעשות ב-3 שכבות בהפרשים של 3 שעות אחת מהשנייה. מעבר לכך אם לא נעשה שפכטל בין החיבורים חשוב לעשות אותו לפני הצביעה.

 

צביעת קיר גבס

צביעת קיר גבס שלב אחר שלב

בשביל לצבוע קיר גבס תצטרכו את הדברים הבאים:

איך לצבוע קיר גבס?

 1. כסו את הרצפה: הדבר הרשון שצריך לעשות הוא לכסות את הרצפה כך שהצבע שישפך ישפך על העיתון ולא על הרצפה שלכם.
   
 2. תקנו סדקים: אם יש לכם סדקים בקיר תצטרכו קודם להרחיב אותם בשביל להגיע למקור הבעיה. לאחר מכן צריך למלא את הסדק בפוליפיליה ואז למרוח שכפטל אמריקאי. תוכלו לראות מדריך מלא לתיקון סדקים בקירות.
   
 3. סמנו גבולות: אם יש גבולות או שקעים חשוב לסמן אותם כדי שלא תצאו מהקווים ובטעות תצבעו אותם.
   
 4. צבעו בשכבה ראשונה: קחו את הרולר טבלו במעט צבע ועברו על הקיר. מומלץ לחזור על אותה נקודה כמה פעמים במטרה לנסות להגיע לשכבה כמה שיותר אחידה. זו רק שכבה ראשונה אז אל תדאגו אם אתם רואים שהצבע לא אחיד. לאחר מכן המתינו שיתייבש. תוכלו לראות כמה זמן לוקח לצבע קיר להתייבש בהתאם לעונה וסוג החדר.
   
 5. צבעו בשכבה שנייה: עכשיו תצטרכו למרוח את הצבע בשכבה שנייה. אם אתם רואים חוסר אחידות זה הזמן לנסות לתקן אותה. עכשיו שוב תצטרכו להמתין שהצבע יתייבש.
   
 6. צבעו בשכבה שלישית: צביעת קיר גבס שונה מאשר צביעת קיר בטון או בלוקים וכדאי לצבוע אותו בשלוש שכבות. זו השכבה הסופית אז אם אתם צריכים לעשות תיקונים בשביל שהכל יצא יפה זה הזמן.
 • השימוש בסמרטוט לח הוא למקרה וצבעתם את המשקוף או דבר אחר שלא רציתם לצבוע. תוכלו לנקות אותו מהר לפני שיתייבש.

כמה עולה צביעת קיר גבס מקצועית?

רוצים להזמין איש מקצוע? מחיר צביעת קיר גבס בצורה מקצועית תעלה לכם בין 60 - 85 ש"ח למטר. המחיר כולל את הצבע, שפכטל ואת החומרים.

 

מחיר צביעת קיר גבס בממוצע למטר

מחיר צביעת קיר גבס בממוצע למטר: 72 ₪

טווח מחיר גבוה 85 ₪

טווח מחיר נמוך 60 ₪

מצאו צבעי מומלץ לצביעת קיר גבס

תוכלו למצוא צבעי לצורך צביעת קיר גבס ממש כאן ועכשיו. התקשרו או השאירו פרטים בטופס המצורף וקבלו עד 3 הצעות מחיר מצבעים (אנשי צבע) בעיר שלכם. הסיבה לכך היא כדי שתוכלו לערוך השוואת מחירים ולחסוך. השוואת מחירים יכולה לחסוך עד 37% ממחיר צבעי לבית.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

צביעת קיר גבס רטוב

לא ניתן לצבוע קיר גבס רטוב, תצטרכו לחכות שיתייבש קודם כל. את הצביעה מומלץ לעשות בצבע שמן ברולר ולחכות שיתייבש. מומלץ לצבוע את התקרה אחרי שאתם מחכים יום אחד לאחר הייבוש. בשביל לעזור לקיר הגבס להתייבש אוווררו את החדר ומומלץ להפעיל מאוורר. אם הוא ספג הרבה מים ניתן לקדוח בשביל לאפשר סירקולציית אוויר טובה יותר שתעזור לו להתייבש. עם זאת חשוב לומר שלפעמים עדיף לבנות קיר גבס חדש כי הישן יכול להרקיב.

 

קיר גבס רטוב

שאלות נפוצות על צביעת קיר גבס

איך לצבוע קיר גבס ירוק?

אין הבדל בין צביעת קיר גבס ירוק לבין צביעת קיר גבס אחר. 


האם ניתן לצבוע קיר גבס חדש?

צביעת קיר גבס חדש היא לא בעייתית, רק ודאו שאם הוא גדול אז הוא עבר שפכטל מלא.