משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

צביעת מדרגות שיש

צביעת מדרגות שיש היא פעולה שלא כל אחד מכיר ויודע שהיא בכלל אפשרית. במידה ויש לכם מדרגות שיש הזקוקות לחידוש וצביעה, הגעתם למקום הנכון. טופ שיפוצים הוא פורטל המספק מידע רב וחשוב, אודות עבודות שיפוצים שונות לרבות, צביעת מדרגות שיש. כאן, אתם יכולים לבצע השוואת מחירים מהירה ולבחור בספק השירות המועדף עליכם, בזמן קצר ובמקסימום יעילות. 

האם מותר לצבוע מדרגות שיש?

התשובה היא כן, ניתן לצבוע מדרגות שיש ואף, לבצע שינוי של הגוון הישן. אולם, חשוב מאוד להקפיד על מספר דברים המשפיעים על מרקם התוצאה, על הצבע וכן הלאה. צביעת מדרגה משיש היא פעולה לצבעי מקצועי, המתמחה בשיש וצביעתו. בטופ שיפוצים אתם יכולים לאתר את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום.

 

צביעת מדרגות שיש

כמה עולה לבצע צביעת מדרגות שיש?

צביעת מדרגות שיש תעלה לכם בין 1,000 ל- 1,500 שקלים לקומה אחת. בדרך כלל, מספר המדרגות בקומה אחת, נע בין 16 ל- 20 מדרגות. במידה ויש מעקה וגם אותו אתם מבקשים לצבוע, המחיר יעלה לסך של 2,000 עד 2,500 שקלים לקומה. מחירים אלה מתייחסים למדרגות הנמצאות בתוך הבית, מתוחזקות וללא בעיות מיוחדות, הדורשות טיפול נפרד לפני עבודת הצביעה או החיפוי. 

 

מחיר צביעת מדרגות שיש (לקומה אחת)

מחיר צביעת מדרגות שיש (לקומה אחת): 1250 ₪

טווח מחיר גבוה 1500 ₪

טווח מחיר נמוך 1000 ₪


 

כיצד ניתן לשנות את גוון צבע מדרגות השיש?

לשיש ישנם עורקים ונימים דקים ביותר, המרכיבים את המרקם שלו ויוצרים את המראה יוצא הדופן האופייני לו. לכן, אם אתם מעוניינים לבצע צביעה של מדרגות שיש, תוך שמירה על המראה הטבעי של החומר, אין להשתמש בצבעים אטומים כגון: צבעי אמייל או צבעי שמן.

 

במידה ואתם מעוניינים לבצע שינוי בגוון האבן או המשטח, ניתן להשתמש בצבע המיועד דווקא לעץ. לוקחים אבקת צבע בייץ, ממיסים אותה במים ומייצרים צבע עץ. מנקים בצורה יסודית את השיש בעזרת תמיסה של חומץ במים וכך, מסירים לכלוכי שומן ואבק. חל איסור שימוש במברשות פלסטיק, מברשות ברזל או מברשות צמר פלדה מכיוון שהן יגרמו לשריטות ויפגמו בתוצאה הסופית של הצביעה. 

כיצד לבחור ציפוי למדרגות שיש?

ציפוי מדרגות שיש הוא אפשרי בהחלט וישנם אנשי מקצוע רבים המתמחים בכך. אולם, ציפוי שיש אינו רק פעולה טכנית של איש מקצוע ויש לקחת בחשבון את העניין העיצובי.

 

דבר ראשון, מומלץ להבין את השפה העיצובית אותה אתם מבקשים להשיג לעצמכם. בדקו אלו גוונים יתאימו לבית שלכם. בדקו עם עצמכם האם אתם בעניין של סגנון קלאסי, מודרני, או אולי בכלל סגנון כפרי.

 

ברמת המחיר, מדובר בבחירה חשובה, הן כשמבצעים ציפוי שיש והן, כשמבצעים צביעה של שיש, בחירת השפה העיצובית תשפיע על מחיר צביעת מדרגות שיש וגם על ציפוי שיש ולכן כדאי להקדיש לכך מחשבה, גם כאשר מדובר על צביעת מדרגות בלבד וגם כאשר מדובר על שיפוץ יסודי של חדר מדרגות.

אילו שיקולים טכניים משפיעים על בחירת הסגנון העיצובי?

בסופו של דבר, מה אתם בצעם רוצים להשיג אם לא, עיצוב המתאים לאופי שלכם ומייצר לכם תחושה נעימה, מחיר סביר, תחזוקה שלא תשעבד אתכם לאורך השנים ומראה שתאהבו לאורך זמן רב. חשוב להתייעץ עם איש המקצוע, בטרם תחל העבודה, בכל הקשור להתאמת סוג השיש של המדרגות והציפוי או הצבע בהם אתם מעוניינים. לא כל שיש מתאים לכל ציפוי או צבע. 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

מה עוד חשוב לדעת על צביעת מדרגות שיש?

בתחום צביעת מדרגות השיש קיימים סוגים שונים של צבעים, היכולים להתאים לביצוע צביעה של משטחי שיש. ניתן להשתמש בצבעים אלה במטרה להחליף באופן מוחלט את צבעו של המשטח הקיים אולם, במקרה כזה, מאבדים מעט את המראה הייחודי של השיש והאבן ממנו הוא עשוי. לעומת זאת, ישנם צבעים בהם משולבים חלקיקי אבן ובעזרתם ניתן לבצע צביעת מדרגות שיש ברמה גבוהה, מבלי לפגוע בייחודיות של האבן.