משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

צביעת חדרי מדרגות

דרך אתר 'טופ שיפוצים' ניתן להזמין שירות מקצועי של צביעת מדרגות עבור בניינים משותפים וגם לבתים פרטיים, משרדים או מפעלים. דרך האתר ניתן לבצע השוואת מחירים בצורה קלה ונוחה ולמצוא צבעי מעולה מאזור המגורים שלכם.

כמה עולה לצבוע חדר מדרגות? 

מחיר צביעת חדר מדרגות נע בין 350 - 550 ש"ח לקומה אחת. הוא נקבע בהתאם לכמות הקומות שיש בבניין שלכם ולכן תמחור של צביעת חדר מדרגות בבניין עם 3 קומות לא יהיה דומה לתמחור צביעת חדר מדרגות עם 4 או 5 קומות. בנוסף, המחיר מושפע כמובן ממורכבות העבודה ונוחות הגישה בעת הצביעה עצמה וגם בכמות התיקונים שנדרש לבצע בקיר לפני שמתחילים לצבוע אותו. בנוסף ישנם שירותים נלווים שמייקרים את המחיר כמו למשל מצב בו מזמין העבודה מעוניין לצבוע גם את המעקות או לבצע חיפוי מסוים בקיר.

 

מחיר צביעת חדר מדרגות בממוצע לקומה

מחיר צביעת חדר מדרגות בממוצע לקומה: 450 ₪

טווח מחיר גבוה 550 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

מחירון צביעת חדר מדרגות

להלן מחירון שמפרט כמה עולה לצבוע חדר מדרגות ומספק טווח מחירים עבור השירות. המחיר עשוי להשתנות מבעל מקצוע אחד למשנהו ולכן ההמלצה שלנו היא לוודא את העלות לפני הזמנת העבודה. במידה ותרצו להעמיק את הידע בנוגע לעלויות של עבודות צביעה שונות, אתם מוזמנים לבקר במחירון הצבעים המלא שלנו.

מחירון צביעת חדרי מדרגות

כמה עולה צביעת חדר מדרגות 3 קומות?

תמחור לצביעה של שלושת הקומות במחיר פיקס.


1,050 - 1,500 ש"ח
מחיר צביעת חדר מדרגות 4 קומות

מחיר קומפלט לארבעת הקומות.


1,400 - 2,000 ש"ח
מהו המחיר לצביעת חדר מדרגות לפי קומה?

תמחור פר קומה לצביעת חדרי מדרגות קטנים


350 - 500 ש"ח
מהו המחיר לצבע בחדר מדרגות בבית פרטי?

צביעת חדר מדרגות בבית פרטי בערך קומה וחצי


600 - 800 ש"ח
כמה יעלה לצבוע חדר מדרגות כולל מעקה?

תמחור לקומה כולל מעקה.


400 - 550 ש"ח
מחיר סיוד חדרי מדרגות

מחיר קומפלט לבניין עם 6 קומות.


1,800 - 3,000 ש"ח

הדפס מחירון

צביעת חדר מדרגות במחירים מעולים

בבניינים רבים ניתן לראות שחדרי המדרגות נמצאים במצב מוזנח למדי. לאורך השנים חדר המדרגות צובר לכלוך וכתמים רבים בעקבות מגע של אנשים שתוך כדי עלייה או ירידה נגעו בקיר ונעזרו בו. עבודת צבע של צבעי מקצועי, יכולה לשדרג משמעותית את נראות חדר המדרגות בבניין שלכם ולספק מראה חדש ועדכני יותר.

צביעת חדר מדרגות לא חייבת לעלות כסף רב וניתן למצוא גם מחירים אטרקטיביים למדי עבור השירות. השאירו פנייה בטופס באתר שלנו ונחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים, כולל הצעות מחיר מבעלי מקצוע מצוינים שמתמחים בצביעה של חדר המדרגות.

 

צביעת חדר מדרגות

הזמינו סיוד חדרי מדרגות במחיר מעולה!

צבע הסיד נחשב לצבע זול יחסית ולכן במידה ועובדים בתקציב מוגבל, מדובר באופציה נהדרת ופתרון שחוסך ומקטין את העלויות. בחדרי מדרגות לא פעם נעדיף להשתמש בסיד שמספק תוצאה מצוינת.

 

ברוב הגדול של המקרים צביעת חדר המדרגות מתבצעת בצבע לבן ולא בצבעים אחרים ולכן נבחר בסיד שמתאים למטרה זו. צרו איתנו קשר עוד היום ואנחנו נקשר אתכם אל הצבעים המומלצים באזורכם לצורך סיוד חדרי מדרגות מכל גודל.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

שאלות ותשובות על צביעה וסיוד של חדרי מדרגות

מה היתרונות של צביעה עם צבע אקרילי על פני שימוש בסיד?

לרוב, צבע אקרילי מספק מראה יפה ונקי יותר. בנוסף הוא עמיד למים ולכן ניתן לנקות את הקיר במידה והוא מתלכלך. 


כמה זמן לוקח לצבוע חדר מדרגות?

בדרך כלל, בבניין בעל 4 קומות, העבודה לוקחת יומיים-שלושה. יחד עם זאת, משך הזמן עשוי להשתנות בהתאם למצב הקיר ולקילופים הקיימים בו.


האם נהוג לספק הערכת מחיר בטלפון או שבעל המקצוע נדרש להגיע פיזית למקום?

בדרך כלל, בעל המקצוע מספק הערכת מחיר ראשונית בשיחת הטלפון איתו. יחד עם זאת, על מנת לתמחר בצורה טובה יותר, רוב בעלי המקצוע מעדיפים להגיע פיזית ולראות את חדרי המדרגות בשביל להבין את עבודת הצביעה והסיוד של חדר המדרגות מאחר וכל מקרה לגופו.


מה חשוב לזכור בעת צביעה של חדר מדרגות?

חשוב לזכור שגם בעת צביעת חדר המדרגות חשוב להכין את השטח מראש ולדאוג לפריסת עיתונים או ניילונים על גבי הרצפה בשביל למנוע כתמי צבע. בנוסף, במידה ונדרש לבצע תיקונים בקירות ולמלא חורים, יש לעשות זאת לפני תהליך הצביעה ובסיומו של התהליך מומלץ לבדוק ביחד עם הצבעי שביצוע את העבודה בצורה מקיפה את חדר המדרגות ולוודא שאין צורך בביצוע תיקוני צבע נוספים, כך תבטיחו שהתוצאה תהיה לשביעות רצונכם המלאה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה