משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

תיקון תקרה

התקרה שלכם מתפוררת? יש רטיבות והיא התחילה להתקלף? דרך הפורטל תוכלו להזמין שיפוצניקים המבצעים תיקון לתקרות מכל סוג בין אם זה לאחר רטיבות או סתם על מנת לחדש ולשפץ אותה למראה חדיש יותר, פנו כעת אל המומחים שנמצאים באתרנו והתחילו לקבל את הצעות המחיר האטרקטיביות ביותר.

שיפוץ תקרה לתחזוקה או לשדרוג הנראות

הסיבה המרכזית שבגללה אנשים מחליטים לערוך שיפוצים בבית היא אסתטית, אך קורה לא פעם שיש צורך בשיפוץ פונקציונלי, או אפילו בטיחותי - למשל במקרים של שיפוץ תקרה, שהוא יכול להיות מורכב מכמה תהליכים שונים, ביניהם הנמכת תקרה, חיזוק או אפילו צביעה, ואנו ב"טופ שיפוצים" גאים להביא לכם את אנשי המקצוע הראשונים בתחומם מעולם השיפוצים והתחדשות הבית.

שיפוץ תקרה

מהו מחיר שיפוץ תקרה למטר?

כמו הרבה תחומי שירות אחרים, כך ניתן למצוא גם עבור שיפוץ תקרה מחיר שונה ממקרה למקרה, כאשר ישנו כמובן טווח מקובל של מחירים, אך לרוב, כאשר מדובר בשיפוץ "רציני" יותר מצביעה בלבד, טווח המחירים למטר יהיה בערך 600 - 800 ₪ למטרוישנם שלל משתנים יכולים להטות את הכף לכאן או לכאן, ואף לסטות מהטווח במקרים ספציפיים הדורשים טיפול מיוחד, כמו למשל תיקון רטיבות ואפילו ביצוע אטימה.


מחיר תיקון תקרה בממוצע למטר

מחיר תיקון תקרה בממוצע למטר: 700 ₪

טווח מחיר גבוה 800 ₪

טווח מחיר נמוך 600 ₪

מה ההבדל בין תקרה אקוסטית לרגילה?

תקרה אקוסטית תהיה תמיד שונה מתקרה רגילה, אם כי סוג השוני אינו זהה בכל המקרים; ישנן תקרות אקוסטיות המבודדות את הרעש בזכות בחירת חומרי גלם ולקיחה בחשבון של צפיפות חומרים, ולעומתן ישנם פיתוחים אחרים השמים דגש דוקא על מבנה התקרה והפיכתו למבודד רעש בזכות נוסחאות גיאומטריות מותאמות. לכן בכל מקרה של שיפוץ תקרה אקוסטית חשוב להבין מהם מאפייניה הייחודיים של התקרה שלכם, כדי להתאים לה את סוג השיפוץ האולטימטיבי, וחשוב לא פחות מכך הבטיחותי ביותר.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

כיצד משפצים תקרת רביץ?

אם אתם מעוניינים לשפץ תקרת רביץ ישנה, חשוב לקחת בחשבון בעיקר שני מרכיבים: בראש ובראשונה הפן הבטיחותי, ומעבר לכך בחירת חומרי הגלם ואופן העבודה כך שאלה ישתלבו בצורה מיטבית בסוג זה, תקרת רביץ במהותה אינה נחשבת ליציבה במיוחד ועלותה זולה יחסית, ולכן כאשר מבצעים חיזוק תקרת רביץ או כאשר משפצים אותה יש לקחת בחשבון שאלות כמו 'האם השילוב החדש יהיה יציב מספיק', 'האם הוא יהיה בטיחותי' וכיוצא באלה.

תיקון תקרה אשר מתפוררת

איך ניתן לגשת אל תיקון תקרה לאחר רטיבות? ובכן, תקרות אשר מתפוררות ולא בחדר האמבטיה ניזקו ממים ותיקון שלהן הוא לא דבר כלכך פשוט, צריך קודם כל לאתר את התקלה ומאיפה הנזילה, לאחר מכן מתקנים את האזור ורק אחרי ייבוש מלא של התקרה מבצעים שפכטל ואז צביעת תקרה באמבטיה באותו גוון הצבע של הקודמת, אותו תוכלו לקבל מהקבלן שבנה לכם את הדירה או הבית, או מהשיפוצניק האחרון שהיה בביתכם וצבע את תקרתכם.

לשפץ תקרות גבס עם המומחים שלנו

אם אתם מחפשים שיפוץ תקרה מגבס (כמו ברוב המקרים בארץ), וגם אם אתם מחפשים שיפוץ תקרת עץ וכל סוג מיוחד הדורש טיפול ספציפי, תוכלו למצוא את מבוקשכם באתר "טופ שיפוצים". כאן באתר תוכלו ליהנות ממבחר ענק ואיכותי של נותני שירות מעולים הפועלים בתחום הבנייה, גמר, צבע וכמו כן, שיפוצים. לאתר פעולות ספציפיות שאתם זקוקים להם ולבסוף לקבל גם הצעות מחיר אטרקטיביות ממבחר החברות המקצועיות שבאתר. 

תיקון רטיבות בתקרה

תיקון רטיבות בתקרה בחדר אמבטיה

תיקון תקרה לאחר רטיבות בחדר האמבטיה, בדרך כלל האדים הם אלו אשר גורמים לתקרה לקבל צבעים שונים וסוג של רטיבות, אם יש צבע שאינו מתאים התקרה תתחיל להתקלף ולהתפורר, לכן יש לצבוע חדרי אמבטיה עם צבע המתאים לכך אשר עמיד ברטיבות ובאדים, בנוסף לאחר תיקון וטיפול בבעיית הרטיבות יש להתקין וונטה ולפתוח חלון לאחר השימוש במקלחת על מנת להוציא את האדים החוצה ושהנזק לא יחזור בשנית.


>>>אולי יעניין אתכם גם הנמכת תקרה במקלחת

שיפוץ תקרות כולל אטימה מקצועית

גם במקרים מורכבים יותר של שיפוץ, או במצבים בהם יש צורך בפעולה נוספת מלבד השיפוץ עצמו, אנו נתאים לכם את נותן השירות הטוב המקצועי והזול ביותר - בשילוב איטום, צביעה, חיזוק או כל פעולה אחרת שתידרש במצבכם. אתם מוזמנים לעיין באתר, לקרוא את הטיפים מהמומחים שלנו ולקבל מגוון הצעות מחיר אטרקטיביות שיגיעו ישירות אליכם ובאופן מיידי, והכל תוך התאמה מלאה לצרכים ולרצונות שלכם.