משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

בניית קיר בלוקים

ישנם שלבים לבניית קיר בלוקים על פי התקן, הוא צריך להיות ישר ויציב, מחוזק עם דבק וחומרים מותאמים ולהיות בעובי הנכון, אצלנו ב"טופ שיפוצים" הפורטל הגדול והמקיף ביותר בתחום תוכלו להזמין בעלי מקצוע, שיפוצניקים וקבלנים לצורך הקמת קיר מבלוקים חיצוני או פנימי במחירים לפי מטר רץ או בעבור כל העבודה (קומפלט).

בונים קירות בלוקים עם "טופ שיפוצים"

אתר טופ שיפוצים מאפשר לכם לקבל עד שלוש הצעות מחיר של שיפוצניקים / קבלני שיפוצים העוסקים בבניית קירות בלוקים. כמובן שבעל המקצוע שתקבלו יהיה על פי היקף העבודה אותה אתם מזמינים. השיטה שלנו עובדת בצורה פשוטה ונוחה: השאירו פרטים -> אמתו נתונים (עיר, גודל עבודה) -> קבלו הצעות מחיר (עד 3) -> ערכו השוואת מחירים. חסכו עד 37% בממוצע בשיטת השוואת המחירים שלנו והכל בחינם וללא התחייבות.
 

בניית קיר בלוקים

מחיר בניית קירות בלוקים, ראו מחירון:

מנסים להבין כמה עולה לבנות קיר בלוקים? ישנם משתנים רבים, החל מאם הקיר תומך או לא, על ריצוף, עובי הקיר, חיצוני / פנימי וכן הלאה. לפניכם מחירון המציג טווח מחירים או מחיר התחלתי ממוצע לבניית קירות בלוקים.

מחירון קירות בלוקים

מחיר בניית קיר בלוקים פנימי

לקיר חשוף ללא שפכטל או טיח.


החל מ-200 ש"ח
הקמת קיר מבלוקים חיצוני כולל אטימה

קיר חיצוני עמיד כולל איטום


החל מ-320 ש"ח
עלות שבירת קיר בלוקים (כולל פינוי פסולת)

לא כולל החלפת ריצוף או של חיבורים


החל מ-120 שקל למטר
מחיר ניסור קיר בלוקים לפתח לחלון

עלות קומפלט בעבור ניסור קיר כולל פינוי פסולת (ללא חלון)


500 - 700 שקלים
כמה עולה לבנות קיר בלוקים לטלוויזיה

כולל מחבוא לרמקולים והעברת תשתיות.


900 - 1,600 ש"ח
עלות בניית קיר תומך מבלוקים

כולל חגורת בטון וחיזוקים על פי התקן


1,800 - 2,500 ש"ח
מה המחיר לתיקון חור בקיר?

החלפת הבלוק במידת הצורך או אטימה מלאה.


בין 70 - 200 ש"ח
מחיר חציבת פתח בקיר בלוקים

להעברת חוטים, צנרות וכדומה


100 - 300 ש"ח
עלות הריסה והורדה לחלוטין

הריסת קיר - כולל תיקוני צבע, שפכטל וטיח.


400 - 700 ש"ח
מחיר צביעת קיר בלוקים

כולל מריחת שפכטל, שיוף וצבע יסוד


120 - 150 למ"ר

הדפס מחירון

מהו מחיר למטר לקירות בלוקים?

בין קיר אחד למשנהו יכולים להיות הבדלים רבים, בין השאר בחומרי הגלם ובסוג הבנייה עצמה, אך הטווח המקובל לבניית קירות בלוקים הוא 200 ש"ח עד כה 600 ש"ח למטר, כאשר ההבדלים העיקריים ינועו בין סוג השלד וחומרי הגלם המרכיבים את אותו. במקרים יוצאי דופן עשויות להיות חריגות לכאן או לכאן, במשתנים כמו אזור מגורים נידח הדורש נסיעה רחוקה במיוחד, בתנאי חוץ למשל, הדורשים הרכבה מיוחדת בשל תנאים פיזיים מיוחדים כמו מזג אויר או מיקום רגיש, הוספת עיצוב על גבי הבנייה ועוד ועוד. לכן אם יש לכם תנאים מיוחדים כאלה, חשוב לקחת בחשבון שבמקרה שלכם, מחיר קיר בלוקים סטנדרטי עשוי אולי להשתנות.

טווח ממוצע לבניית קיר בלוקים

טווח ממוצע לבניית קיר בלוקים: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מהו התקן לבניית קיר בלוקים פנימי?

באשר לבניית הקירות עצמם, ראשית חשוב לדעת כי קיימים עבור בניית קיר בלוקים תקנים רשמיים הקבועים בחוק, הנוגעים בעיקר לנושאי בטיחות ועמידות - מהם תקן בניית קיר בלוקים מפורט מאד המתייחס ל"חגורה". כלומר, למרכיב הפנימי שבקיר המבסס אותו ומעניק לו יציבות. מעבר לכך, קיימות תקנות הנוגעות לזווית הסטייה המקסימלית המותרת בחוק ביצירת הקיר לעומת התקרה והרצפה, מטעמי בטיחות גם כן, ישנם מקרים בהם צריך לחזק את הקיר במידה והוא מוגר כ"קיר תומך".

בניית קיר בלוקים כחלק דקורטיבי

מעוניינים בשיפוץ נקודתי, בהוספה של אלמנט בודד בבית, או בשינוי זעיר כמו בניית קיר בלוקים? הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו לקבל שלל רעיונות, טיפים ומידע חיוני אודות התהליך, ולקחת החלטה מושכלת וטובה יותר לקראת היציאה לדרך, מבין האפשרויות שיהיו לפניכם הם בניית קיר בלוקים תומך או כהפרדה של חדרים, אפילו אופציה לקיר חיצוני בגינה, אך זה לא הכל ישנם גם אפשרויות דקורטיביות כמו קיר בלוקים לטלוויזיה, רמקולים שקועים בקיר ועוד.


קיר בלוקים

שלבי בניית קיר בלוקים חיצוני

בניית קיר בלוקים חיצוני אינה שונה במהותה משלבי בניית קיר בלוקים פנימי, אלא שמטבע הדברים יש להתייחס בה לדגשים מעט שונים - בין היתר לשים פחות דגש על הזווית שבין הרצפה לקיר כאשר אין תקרה המחפה את החלל למשל, והרבה מאד פעמים דגש רב יותר על עמידותו של הקיר בפני עצמו - מבחינת יציקת בטון לפנים הבלוקים בשכבות התחתונות שלו, למיצוב הקיר והגברת חוזקו.

בשלב ראשון, יונחו על גבי הקרקע הבלוקים הראשונים, כאשר תערובת מלט מיוחדת תוכן עבורן ובהתאמה ספציפית לתנאי חוץ. לאחר הנחת השורה הראשונה יונחו על גביה השורות הבאות, כאשר כל בלוק יעבור "משיכה" של מלט מכל צדדיו, כדי להבטיח יציבות מרבית ועמידות אחידה. בשלבי בניית קיר בלוקים לסביבת הבית מבחוץ, יש דגש רב על חוזקו של הקיר, ובהרבה מהמקרים יהיה צורך בחיזוק השורות התחתונות על ידי מוטות ברזל שישמשו לתמך.

האם ניתן לבנות קיר בלוקים 10 על ריצוף?

בחללים פנימיים, בנייה של קיר בלוקים על ריצוף עשויה להיות מורכבת יותר, מפני שיש להתחשב בסוג הריצוף הקיים בחדר ולהיזהר מאד שלא לפגוע בו. לכן לפני שתתחילו בעבודה ועדיף כבר בשלב הבירור, מומלץ לחפש קבלנים או אנשי מקצוע שתוכלו להתייעץ איתם - ולבחור בחומרי הגלם ובסוג הבנייה האידיאלי עבורכם. על פי רוב ניתן לבנות קיר בלוקים 10 על גבי ריצוף, אם כי אין בכך קביעה גורפת, ואנו ממליצים לפנות למגוון המומחים שבאתר "טופ שיפוצים" בכדי לקבל את התשובה הטובה, המדויקת והמתאימה ביותר למקרה שלכם.