משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

סגירת פתחים בבלוקים

רוצים לסגור פתח בחלון? פתח של דלת? או של חדר מדרגות? דרך טופ שיפוצים תוכלו לבצע השוואת מחירים בעבור סגירת פתחים בין אם זה למזגן, לחדר המדרגות או ביטול של דלת או חלון קיימים. גלו מהם המחירים, הזמינו בעלי מקצוע וקראו על מידע חשוב נוסף.

סגירת חלון ודלת בבלוקים

מבטלים חלון? רוצים לסגור דלת? ביטול חלונות ודלתות מתבצע כמובן לאחר אישור (אלא אם כן מדובר על משהו בתוך הדירה שאינו נראה לעין השכן). ביטול של דלת פנים מצריכה פירוק משקוף והדלת והסרת הדבקים, לאחר מכן באמצעות בטון, טיט ובלוקים מבצעים סגירה של פתח הדלת. לאחר מכן מורחים טיח ומבצעים צביעה. על מנת לסגור את החלון שאתם רוצים לבטל, הפעולה דומה מאוד, רק שכאן יש את החלק החיצוני, שבמידה ומדובר על דירה - התהליך קשה יותר ומצריך עבודה בגובה, בבתים פרטים הנושא פשוט ומצריך סולם בלבד.

מה כולל סגירת פתח מזגן חלון?

היה לכם מזגן חלון ישן ואתם רוצים לפרק אותו ולסגור את הפתח הקיים? לאחר פירוק המזגן והוצאתו יש לפרק את המסגרת ובמידת הצורך לנקות שאריות של דבקים וחומרים ישנים אשר יפריעו על הנחת בלוקים באופן יציב וישר, את המרווחים כמובן יש למלא בבטון ואת הבלוקים להדביק אחד לשני. לאחר ביצוע הסגירה יש לבצע את כלל פעילות הקוסמטיקה כמו מריחת שפכטל אמריקאי, חומרים מקשרים, צביעה ואיטום הפתח. כמובן שיש לבדוק אם הצטברו נוזלים עקב פירוק המזגן ולייבש היטב את הבלוקים על מנת לא לפתח עובש ורטיבות במקום.

סגירה עם בלוקים

איך סוגרים פתח מדרגות לעליית גג?

פתח מדרגות לעליית גג אשר פתוח ובעל גישה מחייב תשלום בארנונה, אם אתם לא משתמשים בעליית הגג תוכלו לסגור את הפתח, להזמין פקח עירוני לביתכם ולקבל אישור על כך שעליית הגג אינה בשימוש. את הפתח עצמו ניתן לסגור באמצעות לוחות גבס. שימוש בבלוקים כאן מסוכן ואינו מתאים מהסיבה הפשוטה שאין יכולת הדבקה באופן תלוי וקיימת סכנה של נפילתם. שימוש בגבס יאפשר לכם גם לעשות פתח נסתר שניתן לפרק ולפתוח בקלות, ממש כמו זה של מסתור המזגן המרכזי המאפשר גישה אל המנוע.

מהם המחירים לסגירת פתח בקיר בלוקים?

מחירי סגירת הפתחים משתנים על פי סוג החומר ואופי העבודה, כאשר אלו המחירים העיקריים:

  • מחיר פירוק מזגן חלון וסגירת הפתח עם בלוקים כולל "פינישים" נע בין 1,000 - 1,200 שקלים.
  • מחיר סגירת פתח דלת באמצעות בלוקים ינוע בין 650 - 800 ש"ח.
  • סגירת פתח מדרגות לעליית גג בגבס ינוע בין 400 - 600 שקלים.
  • סגירת פתח בוידם באמצעות בלוקים יהיה במחיר של 400 - 600 ש"ח.

- ניתן לראות כאן מחירי בלוקים (חומר בלבד).

מתי נסגור פתח עם גבס?

סגירת פתחים בגבס ולא באמצעות בלוקים יתבצעו בעיקר בתוך הבית, כאשר אין חשיפה כלפי חוץ ולהלן דוגמאות:

סגירת פתח מדרגות - בין אם מדובר על מדרגות לעליית גג או למרתף למטה (כאשר רוצים להפוך אותו ליחידת דיור נפרדת, ללא גישה מתוך הבית). ניתן לסגור את הפתח באמצעות לוחות גבס באופן פשוט וזול.

סגירת פתח מזגן בתקרה - הנמכת תקרה למזגן נפגעה? רטיבות? בוצע תיקון נקודתי אשר הצריך שבירה של תקרת הגבס? ניתן לסגור כל פתח באמצעות תיקון בגבס לתקרה. גם אם תרצו רק להסתיר את המזגן באופן חלקי ללא ביצוע הנמכה.

סגירת פתח חדר ארונות - חדר הארונות הפך כעת לחדר בפני עצמו ותרצו לתחום אותו באמצעות גבס? ניתן לעשות פתח לדלת פנים ולבצע סגירה של פתח אחר, כך החדר יהפוך ליישות בפני עצמו.

סגירה פתח לאחר ביטול דלת פנים - איחוד בין שני חדרים, ביטול חדר עם שני יציאות ועוד מגוון מקרים מצריכים אותנו לסגור את פתח הדלת באמצעות גבס, במקרה הנ"ל ניתן לעשות גם סגירה עם בלוקים - התייעצו עם בעל המקצוע.