משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

עבודות שיפוצים וגמר

טופ שיפוצים מבצעת עבודות שיפוצים ברחבי הארץ מזה זמן רב. צוות העובדים שלנו הינו בעל ניסיון רב בתחום ומביאים תמיד לסיום עבודה איכותי ומהיר. בעזרת השירות שתקבלו אצלנו תוכלו לשנות את כל המראה של ביתכם, בחרו באחת מן עבודות השיפוצים והגמר שניתן למצוא אצלנו ב"טופ שיפוצים".

מהם השעות המותרות לביצוע שיפוץ?

השעות המותרות לעבודות שיפוצים הן בין: 7:00 בבוקר ועד 20:00 בערב בימי חול, כאשר כמובן אסור לעשות רעש בין השעות 14:00 - 16:00.
בימי מנוחה (חג או שבת) מותר לבצע עבודות בין השעה 7:00 ועד השעה 17:00.
שבתות וחגים של כלל העדות כולל: יהודים, דרוזים, מוסלמים ונוצרים.

את עבודות השיפוצים השונות תמצאו כאן

שאלות ותשובות בנושא עבודות שיפוצים

איך לבדוק קבלן שיפוצים רשום?

ניתן לחפש בגוגל את רשם הקבלנים ושם לבצע חיפוש.


האם צריך לשלם מקדמה לפני עבודת שיפוצים?

נהוג לשלם מקדמה לכל עבודת שיפוץ טרם החלה. גובה המקדמה בממוצע כעשרה אחוזים.


האם מותר לשפץ ביום שבת?

לא, החוק אינו מתר לבצע שיפוצים ביום שבת ובאופן כללי בחגים ומועדים של כלל העדות.


האם עבודת שיפוצים מצריכה היתר?

לא כל עבודת שיפוצים מצריכה היתר, לרבות עבודות פנימיות. עבודות של הגדלת הנכס כמו תוספות בניה או חיצוניות, אכן מצריכות היתר.


האם יש פטור מארנונה בעת עבודות שיפוצים?

כן, יש לבקש זאת מהרשות המקומית שאחראית, כמובן במידה ועבודת השיפוצים גדולה והנכס אינו ראוי למגורים.


האם צריך לעשות הסכם על כל עבודת שיפוץ?

אנו ממליצים ובאמת מאמינים שנכון לעשות הסכם חוזה גם אם הוא הקטן והזניח ביותר אפילו ברמה עקרונית לכל גודל של עבודה, כמובן שאם מדובר על עבודה גדולה עדיף להתייעץ עם עורך דין, אך אם מדובר על שבירה של קיר, ריצוף או אפילו צביעה. רק על מנת שהדברים בין הצדדים יהיו ברורים ולא יהיו אי הבנות באמצע התהליך. [ תוכלו להוריד מכאן חוזה שיפוצים לדוגמא ]
 

עבודת שיפוץ

כיצד מתמחרים עבודת שיפוץ?

ישנם המון סוגים של עבודות שיפוצים וגמר, בינהם ניתן להכליל מטבחים, חדרי אמבטיה, חדרי שינה, דירות שלמות. שבירה ובנייה של קירות, ריצוף וכדומה. לא ניתן לומר באופן ישיר מהו מחיר בעבור כל עבודה ואין לכך אומדן כללי. אנו יכולים לומר לכם כי שיפוץ של דירה שלמה לפי מ"ר מתחיל במחיר של 5,000 ש"ח למטר וזה כולל את כלל הדירה. אם נפרט לכמה חלקים, אז חדר אמבטיה מתחיל ב15,000 ש"ח, מטבח בין 30 - 50 אלף, לצפייה בדוגמאות ובמחירים נוספים - לחצו כאן ועברו לעמוד המתאים.

עבודות שיפוצים איכותיות ומיוחדות

לאחר הקמת הפורטל, הצוות שלנו יידע להעניק לך את הפתרונות הטובים ביותר וידע לתת לך את התוצר הטוב ביותר שיש בצורה המהירה ביותר, בין אם מדובר על שיפוץ שמתבצע בביתכם הפרטי או אם מדובר בהזמנה של בניין שלם לעבודה בחדר המדרגות או בלובי הבניין, וגם אם מדובר בככל בהזמנה של שיפוץ דירה אנו בפורטל "טופ שיפוצים" מבטיחים לך עבודה מקצועית, במלווה באחריות, יחד עם אמינות מצדנו, הרבה כנות ויושר ללא פשרות.

מוניטין של שנים בתחום

במשך זמן רב פיתחנו שיטה בה אנו עובדים בצורה טובה יותר אל מול בעיות בנייה והנדסת מבנה. במהלך השנים השתנו טכניקות הבנייה בטכניקות אחרות וחדישות יותר ואלו מייושמות גם בתחום כיום. הצעד הראשון עוד לפני שהזמנתם בכלל קבלן איכותי לשיפוצים הוא להעריך מהן הבעיות בבית, היכן הן קיימות, וכיצד עליך להתייחס אליהן. חשוב מאוד כי עוד לפני שתחשוב על איפה לשמור מה, שתרים איזשהו ספר העוסק בתחום על מנת לבחון את כל האפשרויות העומדות לפניך.

 

כך תוכל ללמוד על השיפוץ שעומד לפניך. תהילך של ביצוע עבודות בביתך אינו פשוט ומהשלב הראשון של הרעיונות ועד לגימור יש הרבה מה לתכנן באמצע. בעזרת כמה צעדים שנציג לכם פה תוכלו להימנע מטעויות שהרוב עושה, תוכלו לענות כבר עכשיו על שאלות שיצוצו לכם אחרכך ובכך תוכלו להיות מוכנים עם תוכנית פעולה מפורטת לעבודות שיפוצים שלכם. כך תוכלו לבצע את הפרוייקט על הצד הטוב ביותר ללא טעויות מיותרות שעולות כסף.

התכוננו היטב לקראת השיפוץ

בין אם זה שיפוץ קטן רק לשבור קיר או גדול כמו שיפוץ חדר אמבטיה ואף דירה, חשוב להיות מוכנים ולדעת את הדברים החושבים באמת, צפו בסרטון קצר (באמת, רק דקה וחצי) ותהיו מוכנים לקראת השיפוץ הבא.
 

פתרונות רבים באמצעות מאגר הקבלנים

באמצעות מאגר הקבלנים שלנו (ראה מאגר קבלנים), אנחנו יכולים לסייע לכם באיתור כל קבלן, החל משלד, מפתח ועד לבדיקת מחיר קבלן גמר לעבודה מלאה ולתת פתרון לכל שיפוץ ומתחייבים לתת מחירים סבירים ונוחים לכל כיס! טופ שיפוצים פועלת בשיטה של צור קשר וקבל עד 3 הצעות מחיר שונות, בכל אזור בארץ, על מנת להתעדכן במחירי השוק הנכם מוזמנים לעיין בעמוד המחירון שלנו ולקבל פרספקטיבה על מחירי השיפוצים כיום. מקווים שתמצאו את השירות המתאים באתרנו ותקבלו את השירות הטוב ביותר.