משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

טיח חוץ

מתעניינים בביצוע עבודות טיח חיצוניות? בין אם זה טיח חוץ לבית פרטי או לבניין דרך "טופ שיפוצים" תוכלו לקבל הצעות מחיר מרובות בעבור עבודה דקורטיבית, עיצובית וצבעונית בתמחור קומפלט או על פי מטר רץ.

הכירו את סוגי טיח החוץ הפופולארים ביותר

טיח חוץ נחשב לא רק לפעולה אסתטית למרות שבמרבית המקרים אכן מדובר רק בכך. אך כדאי לדעת שלפעולת הטיוח יכולות להיות גם השלכות המשפיעות על הבידוד בבית, ולכן אנו ממליצים לקחת בחשבון גם את המשתנים הללו, בבחירת סוג הטיוח שלכם. אז אילו סוגי טיח חוץ יש? הנה כמה מהפופולארים ביותר:
 
שליכט אקרילי - אשר נקרא גם טיח אקרילי חומר זה הוא הפופולרי והאהוב ביותר לטיוח הקירות החיצוניים של הבית, אם כי חשוב להבין שישנם הבדלים בין חומר גמיש ללא-גמיש, ומומלץ להתאימם למקרה הספציפי שלכם (בעיקר בתחשב בשאלה האם יש או אין אצלכם סדקים בקירות הבית).
 
טיח גבס חוץ - הגבס נחשב לידידותי מאד ואף זול יחסית, והוא מתאים מאד למשטחים שחשוב שיישארו נקיים וחלקים. עם זאת, יש לזכור כי הוא אינו תמיד מתאים לתנאי חוץ.
 
טיח צבעוני – למעוניינים לגוון, בהחלט ניתן לשלב את חומר הטיוח עם צבעים שונים וכך להוסיף שכבת צבע דקורטיבית וייחודית לחזית ולקירות הבית.

מהם המחירים לביצוע טיח חיצוני?

מחיר טיח חיצוני יכול לנוע בין 70 ל- 120 ש"ח למ"ר, בהתאם לחומרי הגלם, לשטח הטיוח הרצוי ואף למורכבות העבודה - אם מדובר במקרים של תנאי גובה חריגים למשל, של בניינים בעלי צורה מיוחדת וכיוצא באלה. כדי למצוא את המחיר המשתלם תמורת השירות הטוב ביותר, היכנסו למחירון של טופ שיפוצים ותמצאו בתוך שניות בודדות את כלל המידע הדרוש לכם על מחירים ועלויות.

מחיר טיח חוץ למטר בממוצע

מחיר טיח חוץ למטר בממוצע: 95 ₪

טווח מחיר גבוה 120 ₪

טווח מחיר נמוך 70 ₪

עבודת טיח לקירות חוץ דקורטיבי ועיצובי

חשוב להבין כי לא בכל הבתים ניתן לעשות טיח חוץ דקורטיבי, או לכל הפחות לא ניתן להגשים את כל החלומות העיצוביים שרציתם לעצמכם, בהתחשב בתנאים המיוחדים של הבנין שבו אתם מתגוררים ושל סביבת המגורים שלכם. במרביתם המוחלטת של המקרים, עם זאת, ניתן לכל הפחות לעשות טיח חוץ צבעוני לבית, אם לא להוסיף עיטורים או ציורים של ממש בחזית הבנין.
 
עבודות טיח חיצוניות 

האם ניתן לעשות טיח לגבס מחוץ למבנה?

כפי שנאמר קודם, טיח גבס חיצוני הוא אפשרי, אך היות וחומר הגלם אינו נחשב למתאים בבסיסו לסוג כזה של טיח, יש להתאים אותו באופן מיוחד למקרה: בפרט בעת התקנת הטיח עצמו, אך גם בכל הנוגע לתחזוקה ולשמירה מרבית עליו לאורך זמן. חשוב להבין כי טיח גבס הוא אמנם אסתטי וגם נחשב לעמיד מאד, אך אם בכל זאת אתם מאד מעוניינים לעשות בו שימוש, מומלץ לעשות זאת באזורים חבויים יותר של הבית, או במקומות שמורים שבהם הנזק האפשרי יהיה מינימלי.

כמה שכבות צריך לעשות ובאיזה עובי?

לכל שכבת טיח ולכל בנין תנאים ייחודיים משלו, אך על פי רוב עובי השכבה הדרושה יהיה תלוי ברצון ובצורך שלכם, כאשר כל עוד יהיה מדובר בשכבה דקורטיבית בלבד אין חובה לעשותה עבה במיוחד, אך במקרים שבהם היא נועדה לכסות סדקים וחורים קיימים מן הסתם יהיה צורך בעובי גדול יותר.

מעבר לכך, יש להתחשב בצורך של הטיח כפי שנאמר קודם - מכיוון שאם מדובר בשכבת ביניים שנועדה לחבר בין קירות הבית ובין שכבת הצבע החיצונית, ישנן תקנות מומלצות לעובי הספציפי בהתאם לכל סוג מבנה וחומר גלם באופן ספציפי. לכן, אנו יותר ממליצים להתייעץ עם מומחי השירות שבאתר "טופ שיפוצים", כדי להבטיח עבודה איכותית ומושלמת של טיח חוץ, שתחזיק מעמד לאורך שנים - ולא רק מבחינת מראה אלא בראש ובראשונה מבחינת עמידות ושמירה על פונקציונליות רבה ככל הניתן.