משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

חיפוי פרקטים לקירות

רוצים לעשות חיפוי פרקט לקיר בסלון? בחדר השינה? בחלל אחר בבית? - בעזרת טופ שיפוצים תוכלו גם להזמין מתקין פרקטים להתקנה ואספקת החומרים, גם לערוך השוואת מחירים וגם לקבל ידע ומידע חשוב טרם תזמינו חיפוי קיר בפרקט.

הכי חושב - השוואת מחירים לפרקטים לקירות

השוואת מחירים מסייעת לכם להוזיל עלויות מבלי לגרוע באיכות השירות או המוצר אותו אתם רוכשים, לכן השוואת מחירים היא דבר חשוב ובלתי נמנע בתחום השיפוצים ובעלי המקצוע. אנו בטופ שיפוצים נדאג שתקבלו (לאחר השארת פרטים או חיוג אלינו) עד כ-3 הצעות של מתקיני פרקטים העוסקים בחיפוי פרקטים לקירות וכמובן שנמצאים באזורכם. בצעו בינהם השוואת מחירים וקבלו מחיר זול יותר.
 

פרקטים לקירות

כמה צריך לעלות חיפוי קיר בפרקט?

סוג הפרקט יקבע את עלות חומר הגרם, בין אם זה פרקט עץ, לימנציה או פולימרי. לכן - נדגיש כאן כי מדובר על מחיר התקנה / חיפוי בלבד. והמחיר נע בין 70 - 100 ש"ח בעבור מטר מרובע לחיפוי קיר בפרקט כולל הדבקה.

מחיר ממוצע לחיפוי פרקט לקיר (מ"ר)

מחיר ממוצע לחיפוי פרקט לקיר (מ"ר): 85 ₪

טווח מחיר גבוה 100 ₪

טווח מחיר נמוך 70 ₪

מידע חיוני נוסף בנוגע למחירים

 • התקנת פרקט תלת מימד לקיר יעלה בין 100 - 150 ש"ח למ"ר.
 • חומרי ההדבקה כלולים במחיר.
 • המחיר אינו כולל את הפרקט ואינו כולל מע"מ.

איזה סוגים פרקטים לקיר יש?

סוגי התקנות וסוגי חומרים נפוצים בעבור פרקטים לקירות הנם:

 1. פרקט לקיר תלת מימד: למעשה ניתן גם באמצעות העץ וגם עם חומר פולימרי / למינציה לבצע חיפוי פרקט לקיר תלת מימד. התוצאה פשוט שונה מבחינה ויזואלית כאשר חלק מן הפרקטים נראים כ"מרחפים" או "בולטים" מן הקיר. מתאים בעיקר לסלון הבית או לובי / כניסה למשרד ובניין. ניתן לראות מידע נוסף על חיפוי תלת מימד לקירות כאן.
   
 2. חיפוי דמוי פרקט לקיר: שימוש בלימנציה בקיר הוא דווקא חכם, הרי אין שחיקה על גבי הקיר וניתן להוזיל באופן משמעותי את העלות. כאשר לימנציה הנו חומר זול יותר מאשר עץ. אך המראה מעט פחות יפה.
   
 3. פרקט עץ לקיר: הקלאסי והידוע, ניתן לבחור מגוון רחב של צבעים וגוונים של פרקטים לקיר, החל מבהיר ועד כהה. במידה והפרויקט חיצוני ולא בתוך המבנה, מומלץ לבדוק על חיפוי עץ לקירות ולא פרקט.
   

סוגי פרקטים

פרקט לקיר בסלון - בעד או נגד?

האם כדאי לעשות פרקט לקיר בסלון? הנה החסרונות והיתרונות שצוות טופ שיפוצים כתב בעבורכם:

 

יתרונות  חסרונות

בעל מראה עיצובי ייחודי
 

לא פשוט לניקוי וצובר אבק

מחיר משתלם ביחס לתוצר
 

לאחר הסרה מצריך תיקונים בקיר

ניתן לשילוב עם תאורה
 

לא ניתן להניח דברים או לתלות

משמש להסתרת סדקים וקיר עקום
 

-

מחזיק מעמד לאורך זמן
 

-

הצעת מחיר פרקט לקיר - מה היא תכלול?

אז מה בעצם צריכה להכיל הצעת מחיר לפרקט לקיר? הנה הפרמטרים החשובים:

 • סוג התקנה: סוג התקנת פרקט לקירות עשוי לייקר או להוזיל את העבודה, לכן חשוב לציין מראש כיצד תרצו שיבוצע חיפוי הפרקט בקיר, בין אם זה לרוחב או לאורך, תלת מימד או בצורת "פישבון".
   
 • זמן ביצוע: כמה זמן ייקח לביצוע הפרויקט מא' ועד ת'.
   
 • חומרים כלולים: אם אתם רוכשים מאותו מתקין פרקטים את הפרקט וודאו שהסוג שסוכם אכן מצויין בהצעת המחיר כולל מטר אורך ועם רזרבות. כמו כן וודאו שהדבקים והחומרים הלווים כלולים בהצעה.
   
 • גודל העבודה: לאחר ביצוע מדידות והסמכה בין הצדדים, רצוי שיופיע בכתב בהצעת המחיר מהו המ"ר בעבור חיפוי פרקט לקיר למניעת אי הבנות בהמשך.
   
 • מסגרת אחריות: אם נופל חלילה אחד מן החיפוים? מתקלף? נהרס? בדקו האם קיימת אחריות על העבודה ובמידה וכן - מה היא כוללת.
   
 • מחיר ואופן תשלום: באיזה שלב משלמים? האם יש מקדמה? בדרך כלל בפרויקטים מסוג זה קיימת מקדמה של 20% ולאחר מכן בסיום העבודה את היתרה (80%).

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

התקנת פרקט על קיר, מה כדאי שנבדוק?

הדברים החשובים שכדאי לבדוק בעת התקנת פרקט על קיר הנם סוג הדבק שעימו מדביקים, האם יש חיזוקים מעבר לכך? לרבות במקרים של התקנת פרקט על קיר בתלת מימד. האם סוג הפרקט רחיץ? ומהן שיטות הניקוי המומלצות. וכפי שציינו בפסקה הקודמת - האם יש לכם אחריות על העבודה שביצע מתקין הפרקטים.