משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

פירוק פרקטים

צריכים הסרת פרקט מודבק? בעזרת טופ שיפוצים ניתן להזמין פירוק פרקט למינציה או מעץ ולקבל מחיר זול ומשתלם לאחר השוואת מחירים בפורטל, נסו - זה מהיר, פשוט ובחינם.

פירוק פרקטים – כל מה שצריך לדעת

פרקטים נחשבים אחד מפתרונות הריצוף הפופולאריים ביותר בישראל, כאלו שמקנים תחושה כפרית של ממש בבית. במקרים רבים יהיה עליכם גם לפרק פרקט ישן, למשל במקרים בהם אתם נכנסים לדירה חדשה. אז כמה יעלה פירוק פרקט ועד כמה המלאכה מצריכה אנשי מקצוע? המשיכו לקרוא וגלו הכל אודות הסרה ופירוק פרקטים.

הסרת פרקטים

מהו המחיר לפירוק פרקט?

הממוצע בעבור מחיר פירוק פרקט נע בין 60 - 80 ש"ח, זה לא משנה אם זה פרקט למינציה או פרקט מעץ. במחיר זהה לשניהם וכולל הסרה (כולל הסרת פנלים), ניקוי דבק ופינוי פסולת.

מחיר ממוצע למטר לפירוק פרקט

מחיר ממוצע למטר לפירוק פרקט: 70 ₪

טווח מחיר גבוה 80 ₪

טווח מחיר נמוך 60 ₪

  • המחיר אינו כולל מע"מ.
  • אולי יעניין אתכם גם חידוש פרקט

האם ניתן להסיר פרקטים בקלות לבד?

בעוד שההסרה של פרקט עשויה להיראות מאוד פשוטה, במציאות התמונה היא אחרת לגמרי. אפשרי לפרק פרקטים בשיטות שונות, כולל בשיטות אשר כוללות שימוש בממיסי דבקים מסוגים שונים. וכשמדברים על ממיסי דבקים, חשוב להבין כי ממיסים אלו עשויים להיות מאוד רעילים לבני אדם, לחיות מחמד ולכל מה שבא במגע איתם. גם אם אתם מצטיידים במסכות מקצועיות ובציוד מגן, בכל מקרה יהיה מומלץ לבצע הסרת פרקטים בסיוע מקצועי בלבד. במקרים בהם אנשים מעוניינים להסיר פרקט, לפעמים הם ירצו לחשוף את הצרפה המקורית ולנקות אותה, להחליף מרצפות וכדומה. אם כך, ההסרה של הפרקט חייבת להתבצע תוך כדי מינימום נזקים למרצפות שמתחתיו.

שאלות ותשובות נפוצות:

הנה השאלות המובילות שגולשים באתר 'טופ שיפוצים' שאלו בנוגע לפירוק פרקטים, כמובן שדאגנו גם לענות אליהם:

האם ניתן להתקין פרקט מפורק?

אם מדובר על פרקט מונח ולא מודבק - ככל הנראה יהיה ניתן להתקין את הפרקט פעם נוספת, במידה ולא התעקם.


איך מתחילים פירוק פרקט?

ראשית לפרק את הפאנלים מסביב ולאחר מכן את סף הדלת. כעת התחילו להוציא את הלוחות.


איך יודעים אם הפרקט מודבק או לא?

לרוב פרקט לא יהיה מודבק אלא מונח. הדרך לזהות היא באמצעות ניסיון הזזה של לוחות הפרקט באמצעות הרגלים, אם יש תזוזות (קטנות) בין המרווחים ברצפה, הפרקט אינו מודבק.


הזמינו פירוק פרקטים דרך 'טופ שפוצים'

כמובן שאנשי המקצוע ישתמשו בכלים שונים, אך נכון להיום לא קיימת איזושהי מכונה משוכללת עבור פירוק פרקט מודבק או פרקט מסוג אחר. בעוד שנדמה כאילו זו עבודה סיזיפית מאוד, אין ספק שבעזרת שיטת העבודה הנכונה ניתן לעשות זאת יחסית בזריזות. מחפשים אחר אנשי מקצוע עבור פירוק פרקט ישן בבית? טופ שיפוצים מתווך ביניכם ובין אנשי המקצוע הכי מומלצים – ללא עלות. השירות ניתן בצורה חינמית לגמרי ועובד כך:

  1. משאירים פרטים או מחייגים אל מוקד הטלפוני.
  2. מהמוקדן ממלא פרטים אחרונים איתכם ומאמת נתונים.
  3. מקבלים לטלפון הנייד עד 3 הצעות מחיר מאנשי מקצוע מאזורכם.


בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

ומה אם נגרם נזק למרצפות תחת הפרקט?

בדרך כלל בפרקט מונח לא צריכה להיות שום בעיה למעט לכלוך. אם זה פרקט מודבק (מדובר על עבודה מורכבת כמעט כמו פירוק ריצוף) - אכן יהיה צורך בהסרת דבק ובשימוש בחומרים חזקים ובציוד המתאים לכך. אותם בעלי מקצוע העוסקים בפירוק פרקטים יודעים כיצד לעשות זאת באופן מקצועי ונכון.