משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

מתקין פרקטים בירושלים

הזמינו מתקין פרקטים מומלץ במחיר זול עם טופ שיפוצים. בעמוד תוכלו לראות איך למצוא מתקין פרקטים מומלץ, כמה הוא אמור לעלות לכם, ומה צריך לבדוק לפני שקוראים למתקין פרקטים.

השוואת מחירים בין מתקיני פרקטים בירושלים

כשאתם מסתכלים על המחיר של מתקין פרקטים בירושלים חשוב לומר שהוא לא מחיר קבוע והוא ישתנה בהתאם לסוג הפרקט/ההתקנה שתצטרכו וגם בהתאם למחיר שתקבלו ממתקין הפרקטים. כל מתקין פרקטים יכול לתת לכם מחיר שונה, ולכן בשביל למצוא מתקין פרקטים בזול אנחנו ממליצים לערוך השוואת מחירים.

 

בשביל לערוך השוואת מחירים אתם כמובן צריכים לקבל מספר הצעות מחיר שונות. בגלל זה כשאתם משאירים פרטים אצלנו באתר אנחנו דואגים לקשר ביניכם לבין עד 3 מתקיני פרקטים בירושלים. כך תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר, להשוות ולחסוך.

 

התקנת פרקט בירושלים

מה המחיר של התקנת פרקטים בירושלים

כאמור מחיר התקנת פרקטים בירושלים ישתנה בהתאם לסוג ההתקנה והפרקט שתבחרו. נוכל להגיד לכם שהתקנה של פרקט עץ בהדבקה לרוב יעלה בין 70 - 100 ש"ח למ"ר לא כולל החומרים. תוכלו להסתכל על מחירון התקנת הפרקטים בשביל לראות מחירים נוספים.

 

מחיר ממוצע להתקנת פרקט עץ בירושלים (ללא חומרים)

מחיר ממוצע להתקנת פרקט עץ בירושלים (ללא חומרים): 85 ₪

טווח מחיר גבוה 100 ₪

טווח מחיר נמוך 70 ₪

  • מחיר אינו כולל מע"מ וללא חומרים.

הזמינו מתקין פרקטים מומלץ

בשביל להזמין מתקין פרקטים מומלץ היינו ממליצים להסתכל על כמה דברים שיעזרו לכם למצוא את מתקין הפרקטים הנכון. זכרו שמדובר ברצפה שלכם לשנים הקרובות, ללא ספק שווה לעשות את המחקר הקטן כדי לוודא שאתם בוחרים במתקין פרקטים מקצועי. אז מה לבדוק?

  • עבודות קודמות: בקשו לראות עבודות קודמות של מתקין הפרקטים. אם יש לו אתר אז בכלל יותר טוב ומראה על רצינות ומקצועיות של העסק. במיוחד שימו לב במידה ויש לכם רצפה ואתם מתלבטים בין התקנה או הדבקה, מפני שבמקרה של הדבקה יהיה יותר קשה לפרק את הפרקט.
     
  • בדקו המלצות: כבר חיפשתם את השם שלו באינטרנט, תשקיעו עוד קצת כדי לנסות למצוא המלצות וביקורות עליו ברשתות החברתיות או בגוגל. לרוב אם יש לו אתר גם תוכלו לראות ביקורות עליו שם.
     
  • מחיר: כשאתם יודעים עכשיו בערך כמה אמורה לעלות לכם התקנת פרקט בירושלים, ודאו שמתקין הפרקטים לא לוקח לכם מחיר מוגזם על התקנת הפרקטים.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

לפני שאתם מתקינים פרקט

יש כמה דברים שחשוב לבדוק לפני שאתם מזמינים מתקין פרקטים בירושלים לעבוד. קודם כל בדקו שיש לכם רצפה ישרה. תוכלו לעשות את זה באמצעות פלס (אין צורך לקנות תוכלו להוריד אפליקציה בטלפון). את הפלס שימו על הרצפה בשלושה חדרים שונים. אם הרצפה לא ישרה תצטרכו לעשות יישור רצפה לפני שתתקינו את הפרקט.

 

מעבר לבדיקה אם הרצפה ישרה כמובן תצטרכו לבדוק אם תרצו לעשות התקנה או למינציה. התקנה תעלה לכם יותר אבל תשמור לאורך זמן רב יותר מבחינת המראה והעמידות לעומת למינציה שתחזיק פחות זמן מעמד אבל תהיה משמעותית זולה יותר. בנוסף למינציה יהיה יותר