משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

גגן בפתח תקווה

בין אם אתם צריכים תיקון נקודתי של הגג או עבודה גדולה יותר כמו החלפה של המרזב או בנייה של גג רעפים תוכלו למצוא דרכנו בטופ שיפוצים. תוכלו לראות גם מחיר של גגן בפתח תקווה ולהזמין גגן בעיר בזול.

כמה עולה גגן בפתח תקווה?

המחיר של גגן בפתח תקווה יהיה תלוי בעבודה שתצטרכו שיעשה. תיקון נקודתי של הגג יכול להסתכם בכמה מאות שקלים בודדים, אך  איטום או התקנה של רעפים יעלו יותר ויתומחרו לפי מ"ר. לצורך העניין התקנה של רעפי חרס תעלה בין 25 - 35 ש"ח למ"ר כשהמחיר לא כולל את עלות הרעפים - רק את ההתקנה עצמה.

 

מחיר ממוצע למ"ר של בניית רעפים מחרס

מחיר ממוצע למ"ר של בניית רעפים מחרס: 30 ₪

טווח מחיר גבוה 35 ₪

טווח מחיר נמוך 25 ₪

אילו תפקידים יש לגגן?

לגגן יש כמה תפקידים, חלקם קטנים יותר וחלקם גדולים יותר. הנה העיקריים:

  • התקנה של גג חדש: תוכלו להזמין בניית גגות בפתח תקווה ע"י גגן מוסמך. תוכלו לקרוא עוד על בניית גגות רעפים אם תרצו ללמוד עוד.
     
  • איטום גגות: במקרים של עבודה גדול יותר יכול להיות שתצטרכו להזמין קבלן איטום גגות.
     
  • תיקון גגות: אם יש לכם שבר בגג זה הזמן להזמין גגן מקצועי שמתחמה בתיקון גגות בפתח תקווה.

 

גגן בפתח תקווה

כך תמצאו גגן בפתח תקווה בזול

עבודה גדולה של גגן יכולה להיות עסק יקר, במיוחד אם לא עושים עבודה מקדימה לפני זה. כשאנחנו מדברים על עבודה מקדימה אנחנו מתכוונים להשוואת מחירים בין גגנים שונים בפתח תקווה. מחיר העבודות שתצטרכו הוא לא קבוע והוא נע בטווח מחירים.

 

אנחנו ממליצים לקבל מספר הצעות מחיר שונות כדי שתוכלו להשוות ביניהם ולחסוך. בין תצטרכו תיקון נקודתי ובין אם תצטרכו תיקון גגות רעפים בפתח תקווה אנחנו ממליצים לכם דבר עם מספר גגנים שונים.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

הזמינו גגן רעפים מומלץ

בשביל למצוא גגן רעפים בפתח תקווה מומלץ קודם כל תוודאו שמדובר בגגן מוסמך. גגן מוסמך עבר הכשרה ובחינות כדי שיוכל להיקרא כגגן. בנוסף, לאחר שיש לכם את השם שלו, ערכו חיפוש קצר באינטרנט כדי לראות אם יש לו המלצות או חוות דעת שיעזרו לכם להבין מי נמצא מולכם.