משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

בידוד גגות

בידוד גגות יכול לעזור משמעותית בחיסכון בצריכת החשמל וכמובן יתן תחשוה יותר נעימה בבית. אז איך הוא מתבצע מה המחיר, ואיזה חומר הכי מומלץ? הכל בהמשך. תוכלו גם לקבל מספר הצעות מחיר מגגנים כדי להוריד במחיר הסופי של בידוד הגג שלכם.

מה זה בידוד תרמי לגגות רעפים ומה הוא נותן?

אם אתם מרגישים שקר אצלכם בחורף או חם אצלכם בקיץ יתר על המידה ואין שום בעיה "ברורה" כמו חלונות גדולים או קירות דקים הגג בהחלט יכול להיות מקור הבעיה שלכם.

 

בידוד תרמי לגגות רעפים הוא בעצם התקנה של משטחים מחומרים אטומים וחזקים, לרוב BTI 450, שמבודדים מפני הטמפרטורה שבחוץ. בידוד תרמי לגגות נועד לצורך ויסות הטמפרטורה בבית ובגג, עם זאת בידוד גגות שמבוצע בצורה טובה נותן גם בידוד מפני לחות ורעש שעלולים לחדור לבית.

 

חימום יתר של הגג יכול לגרום לנזק לצינורות שהרבה פעמים נמצאים שם וגם עוזר בהורדה של עד 5 מעלות בקיץ ובעלייה של עד 4 מעלות בחורף, כך שהמחיר שתשלמו על בידוד הגג בסוף ישתלם לכם באמצעות החיסכון בחשמל.

 

בידוד תרמי לגג

מחיר בידוד גגות רעפים

מחיר בידוד גגות רעפים עם 450 BTI כחלק מעבודה גדולה יותר כמו בניית הבית או החלפה כוללת של הגג לרוב יעלה בין 50 - 100 ש"ח למ"ר. במידה ויש צורך בהוספה של בידוד בצורה נפרדת בתור עבודה לשיפור הבידוד הקיים ולא כחלק מעבודה גדולה יותר תוכלו לקבל הצעת מחיר רק רק ברגע שאותו גגן יבוא לראות את הגג. זאת כי יש הרבה גורמים שיכולים להשפיע כמו מחיר פירוק הגג הקודם, יצירת הגבהות או כל עבודות אחרות שהגגן יחליט שיש צורך לעשות לאחר שיראה את הגג עצמו.

 

מחיר ממוצע למ"ר בידוד גג רעפים עם BTI 450

מחיר ממוצע למ"ר בידוד גג רעפים עם BTI 450: 75 ₪

טווח מחיר גבוה 100 ₪

טווח מחיר נמוך 50 ₪

כך תורידו במחיר של בידוד גגות

בשביל להוריד במחיר של בידוד גגות חשוב להבין שהמפתח נמצא בקבלת מספר הצעות מחיר מגגנים שונים. זה חשוב גם כדי לקבל מספר חוות דעת מקצועיות לגבי בידוד הגג שלכם ולראות מי נראה לכם הכי מקצועי.

 

אחרי שאתם מקבלים מספר הצעות מחיר מגגנים שונים תוכלו להשוות ביניהם ולחסוך עד 37% מהמחיר הסופי של בידוד הגג שלכם. השאירו פרטים או התקשרו ואנחנו נקשר ביניכם לבין עד 3 גגנים כדי שתוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר לבידוד גג הרעפים שלכם.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

כיצד מתבצע בידוד גגות?

בידוד גגות לרוב מותקן בעת בניית הבית, אז במידה וזה השלב בו אתם נמצאים שימו לב שבין כל המשימות של הקבלן הוא דואג לבצע גם בידוד גגות איכותי. במידה ולא, ויש לכם כרגע בידוד לא טוב, אל תדאגו כי ניתן להוסיף בידוד נוסף.

 

במקרה כזה הבידוד יותקן בצמוד לרעפים הקיימים באמצעות אקדח סיכות ללאטות. אם יש לכם בידוד קיים מתחת לרעפים ויש לכם בעיה בבידוד הגג, ייתכן שהבידוד המותקן הוא מפני קרינה בלבד, ולכן יהיה צורך להסיר את הבידוד הקיים ולהניח את הבידוד החדש.

 

ייתכן מצב שבו תהיה בעיית נגישות שלא מאפשרת את הנחת משטחי הבידוד באופן שצמוד לגג עצמו ובמקרה כזה יהיה צורך להתקין את הבידוד על התקרה של הגג. חשוב לדעת שבידוד המונח על תקרת הגג יעזור בויסות הטמפרטורה בבית שלכם, אך לא יימנע את הצטברות החום על הגג, והחום הוא מה שעלול לגרום לנזק לצינורות.

 

בידוד גגות

בידוד גגות שטוחים עם שיטת 'גג הפוך'

במקרה של בידוד גגות שטוחים השיטה הנפוצה נקראית 'בידוד גג הפוך'. למה היא נקראית ככה? מפני שהסדר שבו היא מתבצעת הוא הנחת האיטום (לרוב יריעות ביטומניות), אז הנחת לוחות הקלקר, לאחר מכן כיסוי הלוחות עם יריעות גיאוטכניות ובסוף מכסים את הכל בשכבה של אבני חצץ.

 

בידוד גגות שטוחים עם גג הפוך לא רק נותן את כל היתרונות של בידוד הגג, אלא גם מאריך את תכולת החיים של האיטום כי הוא חוסם את השמש מלהגיע אל שכבת האיטום. איטום עם יריעות ביטומניות לרוב נשאר בין 8 - 10 שנים ללא בידוד גג הפוך, ועם גג הפוך הוא יכול להחזיק לכם 15 או אפילו 20 שנה.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

מה עוד צריך לדעת על בידוד גגות?

הוספנו לכם שאלות נפוצות לגבי בידוד גגות:

מאילו חומרים ניתן לבצע בידוד גגות?

BTI 450 הוא החומר הנפוץ והעמיד ביותר לבידוד גגות רעפים, אך ישנם גם חומרים אחרי כמו פולונים (עשוי מאלומיניום), פוליאטרון מוקצף (עשוי מקלקר) וצמר סלעים.


האם דרככם אוכל למצוא בידוד גג רעפים לתקרת רביץ?

גם כשמדובר בתקרת רביץ תוכלו להזמין דרכנו גגן לבידוד הגג שלכם.


תחזוקה של בידוד גגות - מה לעשות?

בשביל לתחזק את שכבות בידוד הגג שלכם כדאי לוודא שהגג לא מאפשר כניסה של יונים או עכברים שאוהבים לרבוץ על הגגות שלנו. מעבר לכך במידה ואתם מזמינים בעל מקצוע אחר לעבוד על הגג ודאו שהוא לא מזיז את שכבות הבידוד.


כמה זמן אחריות נהוג לקבל על בידוד גגות?

לרוב נהוג לקבלן אחריות של שנתיים על עבודת בידוד הגג שלכם. שימו לב שאתם מקבלים גם אחריות עם תו תקן על החומרים של הבידוד.