שיפוץ מרפסת

שיפוץ מרפסת שמש או שירות יכול להיות אסתטי בלבד ויכול להיות מורכב מאוד הכולל בנייה של חדר במקום מרפסת ובעצם כולל סגירה, לנו ב"טופ שיפוצים" יש את היכולת לספק לכם את הפתרון והשירות ובמחירים הכי זולים בתחום.

סוגי שיפוצים למרפסות

בניית חדר במקום מרפסת שירות - סגירה מלאה כולל דלת
שיפוץ מרפסת שמש קיימת הכולל חידוש ריצוף, מעקה ואינסטלציה
הקמת מרפסות תלויות - עם היתר בנייה בלבד.
שדרוג קוסמטי ואסתטי עמיד בתנאי חוץ

החלל השימושי והנוח ביותר בביתנו

מרפסת בבייתנו היא מעבר לעוד חלל (בין אם עיקרי או לא). היא חלל שימושי ויעודי אם מדובר במרפסת שירות או שמש ותפקידן לשדרג לנו את הנוחות בביתנו הן פונקציונלית והן חוויתית.  היום מרפסת הפכה להיות לסטנדרט בבנייה חדשה ולסטנדרט בעת שיפוץ כללי כזה או אחר, של הבניין ואו של הבית באופן פרטי, יתרה מזו, שיפוץ מרפסת הפך להיות פופולרי ופרטני אף בלי קשר לשיפוצים אחרים הקשורים לביתנו.

הפיכת מרפסת שירות לחדר נוסף

כולנו זוכרים את המרפסות שירות בביתם של הסבים והסבתות שלנו, המרפסות היו עמוסות לעייפה, מכונת כביסה, ארון רעועה, ארגזים וכו..לא עוד. כיום אנו מודעים לאיכות חיים מהי ולכן שיפוץ מרפסת שירות הפך להיות רלוונטי יותר ויותר, למה שלא נהפוך את המרפסת, לחדר שינה נוסף. במקרה של מבנים ישנים צריך לשים דגש בעיקר על לבלאי שנוצר בה במשך השנים, כמו רטיבות מתמשכת עקב מכשירים כמו מכונת כבישה, עובש, צבע נכון וכמובן יעילות, נסו לתלות מדפים מתאימים, ארון אחסון, השתמשו אפילו בפתרון דקורטיבי כמו למשל חיפוי ייעודי לקיר בתוך החדר עצמו להסתרת הרטיבות.
חידוש מרפסת ישנה

שיפוץ ושדרוג מרפסת שמש כולל מעקה

מרפסות שמש הן מרפסות של ״החיים הטובים״ היום לא בונים בניין בלי אחת כזו ואם יש אז הדירה תעלה בערכה. מרפסות שמש בדרך כלל לא נחשבות כחלק העיקרי מהבית, כלומר לא ניתן לעשות מהן עוד חדר. הגדלת מרפסת שמש אפשרית רק בהסכמתם של 75 אחוז מהדיירים, אבל אם אתם מעוניינים בחידוש ושדרוג המרפסת הפרטית שלכם יש לכם לא מעט אפשרוית כמו למשל: החליפו רצפות לקרמיקה, או אולי דק מעץ, עשו חיפוי יפה, שדרגו את המעקה ודאגו לנקודת גז, חשמל ומים לנוחות מירבית. עם האדריכל הנכון יעזור לכם בתכנון ושיפוץ מרפסת ישנה לחדשה, תוכלו כמובן מצאו אותו את אצלנו בטופ שיפוצים.

היתרונות בסגירת מרפסות 

שני יתרונות עיקריים בסגירת מרפסת, היתרון החזותי, תוכלו ליהנות גם בחורף, כוס תה, או כוס שוקו לילדים, פשוט חוויה. ניתן לסגור את המרפסת ע״ זכוכית, או חלון בלגי המסוגנן והעדין ועוד חומרים כמו אלומיניום למשל. היתרון השני בעת סגירת מרפסת, הוא שיהיה ניתן להשתמש בה לצרכים שונים ואף לאחסן בה דברים שלא היה אפשר לעשות לפני כן, ובנוסף היא יכולה להוות כחדר שינה נוסף או אפילו כהרחבה לסלון.
סגירת מרפסת
צרו קשר עם טופ שיפוצים
השאר פרטים בטופס או פשוט חייג אל ​077-6052900 וקבל במהירות עד שלוש הצעות מחיר, מבטיחים לחזור אליכם במהירות.
בשיחה אלינו או השארת פרטים בטופס הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.
פרסם באתר טופ שיפוצים
קבלנים או שיפוצניקים? יודעים לספק עבודה מקצועית ומכל הלב? מקומכם איתנו! הצטרפו לטופ שיפוצים, ויחד נעניק את השירות החכם והטוב ביותר לגולשינו. מלאו פרטים ליצירת קשר בטופס כאן למטה, או חייגו אלינו 077-6052900.
 
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתקנון ותנאי השימוש באתר.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה