שיפוץ חיצוני לבית

שיפוץ חיצוני לבית פרטי או לבניין משותף, כל האפשרויות ניתנות דרך הפורטל של "טופ שיפוצים", תוכלו לשוחח עם נציג כעת או להשאיר פרטים ולקבל עוד היום הצעות מחיר בעבור השירות המבוקש.

כמה עולה שיפוץ חיצוני?

כאשר מדובר על שיפוץ חיצוני לבית פרטי המחיר שונה מאשר שיפוץ חיצוני לבניין וזאת מפאת סוג השירות המתבקש האומנם מדובר על שירות חיצוני למבנים אך גודלו של הבניין אל מול בית הפרטי שונים בפרמטרים רבים, כאשר מדובר על בניין, יש לבנות פיגומים לכל הגובה, לבצע עבודות גובה באמצעות סנפלינג ושימוש גדול יותר בחומרי גלם השונים כמו: טיח, חיפוים, קרמיקות וכדומה. ומכאן נובע כי המחיר גם הוא יהיה גבוה יותר. לעומת זאת בית פרטי מצריך פיגום נייד בלבד ואין צורך להשתמש בסנפלינג ועוד שירותים נוספים הכרוכים בעלות נוספות, כמו כן עלויות החומרים זולות יותר בשל כמות החומר הקטנה (באופן יחסי) מאשר בניין.
 מחיר שיפוץ חיצוני לבית פרטי על פי מטר: 80 - 160 ש"ח.
✓ עלות שיפוץ חיצוני לבניין משותף על פי מטר: 150 - 200 ש"ח
מדובר אך ורק על עבודה וחומרים, ללא תוספת פיגומים ועבודות גובה נוספות.

מה חשוב לבדוק כאשר מבצעים שיפוץ חיצוני לבניין משותף?

ראשית כאשר מדובר על בניינים משותפים על מנת לבצע חידוש כלשהו יש לקבל הסכמה של כ-80% מכלל הדיירים המתגוררים בבניין, מרבית האנשים דואגים לזה בשלב מאוחר יותר של התהליך דבר אשר מעקב את כל תהליך השיפוץ. על מנת לעשות זאת בדרך הנכונה והמהירה ביותר יש ראשית לקבל כמה הצעות מחיר של קבלני שיפוצים המבצעים עבודות מהסוג הזה, אפילו לא הצעה אלא הערכת מחיר כללית וזאת על מנת להציגה מול כלל הדיירים ולקבל את אישורם לביצוע עבודה מסוג זה, לאחר שיש בידכם אישור ממרבית הדיירים תוכלו להמשיך ולפעול להשגת מחיר זול יותר ולחסוך לכולם כסף רב יותר וזאת באמצעות השוואת מחירים.

שיפוץ חיצוני לבית פרטי - מה כדאי שנדע?

כמובן שהשוני הגדול בין בניין לבית פרטי ידוע לכולם, יש כלכך הרבה דברים שונים ובאופן כללי לשפץ בית פרטי באופן חיצוני לו הוא פשוט יותר ומהיר יותר, אין צורך בהסכמת הדיירים (הרי אתם הדיירים!), לא צריך אישורי עבודה לגובה ואישור העבודה תלוי אך ורק בכם. ובכל זאת כדאי שתדעו כמה דברים חשובים בנוגע לנושא. ראשית כאשר אתם רוצים לעשות עבודה שכזו בבתים מסוג קרקע, רצוי לבדוק האם כדאי לבצע הרחבה לבית בתוך תהליך החידוש הנוכחי. כמו כן בדקו מהם ההוצאות הכלליות שלכם בכל הפרויקט כולל הוצאות היקפיות (מעבר בית זמני, שירותי ניקיון וכו') והוסיפו להם לפחות 5% חריגה, בכך תוכלו להיות בטוחים כי אתם עומדים בתקציב שהגדרתם.

עוד כמה מילים על "טופ שיפוצים".

השירות שניתן לכם על ידי "טופ שיפוצים", הוא הפניות אל בעלי מקצוע, חברות וקבלנים העוסקים בתחום אותו אתם מחפשים וזאת באמצעות התאמה "לוקאלית" (על פי אזורים) בהם אתם נמצאים, מגבלת הצעות המחיר שאתם מקבלים היא עד שלושה הצעות בעבור כל פנייה אלינו, מעבר לכך תוכלו למצוא בפורטל מידע על מחירים, מדריכים ומאמרים, טיפים, פורומים ועוד.
 
שיפוץ חיצוני למבנים
צרו קשר עם טופ שיפוצים
השאר פרטים בטופס או פשוט חייג אל ​077-6052900 וקבל במהירות עד שלוש הצעות מחיר, מבטיחים לחזור אליכם במהירות.
בשיחה אלינו או השארת פרטים בטופס הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.
פרסם באתר טופ שיפוצים
קבלנים או שיפוצניקים? יודעים לספק עבודה מקצועית ומכל הלב? מקומכם איתנו! הצטרפו לטופ שיפוצים, ויחד נעניק את השירות החכם והטוב ביותר לגולשינו. מלאו פרטים ליצירת קשר בטופס כאן למטה, או חייגו אלינו 077-6052900.
 
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתקנון ותנאי השימוש באתר.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה