לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות: 055-966-2236

שיפוץ חיצוני לבתים ובניינים

אם הגעתם לפה ייתכן שאתם מחפשים אחר שיפוץ חיצוני לבניין משותף, או שאולי אתם מעוניינים בשירותי שיפוץ חיצוני לבית שלכם, כך או כך, הגעתם למקום הנכון - אצלנו ניתן לקבל שירותי שיפוץ חיצוני לבניין או לבית פרטי, ולא די בכך אלא שתוכלו באמצעות השוואת מחירים פשוטה לקבל שירותים אלה במחיר משתלם וזול.
 
מחפשים קבלן לשיפוץ חיצוני של הבית? מצאתם! אתם מוזמנים לגלוש כאן אל הצעות המחיר הטובות והמשתלמות של מיטב הקבלנים. צרו קשר ו.. תתחדשו!
 
חייג לקבלת הצעת מחיר לשיפוץ חיצוני:
אותה גברת בשינוי אדרת היא למרות הכול גברת אחרת... שיפוץ חיצוני עשוי לחולל שינוי ממשי לא רק בחזות הבית - שינוי שנראה בעין - אלא לשדרג אותו ולהאמיר את ערכו.
 
לא שקר היופי ולא הבל החן, שאם לא כן- מי היה משקיע בייפוי החזות החיצונית של הבית? נשמח להציע לכם מגוון הצעות של קבלנים לביצוע שיפוץ חיצוני בביתכם או במשרדכם!
 
סוג השיפוץ החיצוני ואופיו תלויים גם ואולי בעיקר בתקציב שעומד לרשותכם. קיימות מגוון שיטות לשיפוץ חיצוני ובהן: צבע (עלות השיפוץ היותר זולה), טיח, שפריץ, חיפוי אבן ושליכטה (מעין טיח) צבעונית, אשר עלותה גבוהה יחסית. כאשר לצורך שיפוץ חיצוני נדרש לבנות פיגום – הדבר מייקר את עלות השיפוץ בכ - 35 ₪ לכל מטר רבוע.

שיפוץ במו ידיכם? חשבו היטב!

חשוב לציין, כי ניתן לשלב בין השיטות. בכל מקרה של שימוש בצבע מומלץ ביותר לבחור צבעים שעמידים בפני מים. בבתים ישנים נדרש, תחילה, גירוד הצבע שמתקלף, מה שעשוי להאריך את משך השיפוץ ולייקר אותו. גם מי מכם שרוצים לחסוך כסף ולבצע את השיפוץ החיצוני בכוחות עצמם - מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע כדי למנוע נזקים ובזבוז כסף כתוצאה משימוש לא מושכל בחומרים.
 
כשם שברור כי שיפוץ (פנימי) של בית הוא מלאכה שיש למסור אותה לביצועם של אנשי מקצוע, כך גפם השיפוץ החיצוני לא יכול להיעשות לאחר יד, קל וחומר כשמדובר ביד של אדם לא מקצועי. לפני תחילת השיפוץ חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע ולקבל הצעות מחיר אחדות, להשוות, לנסות להוזיל ולבחור את הטובה שבהן.
 
שיפוץ חיצוני למבנים