מתכננים לשפץ את הדירה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

שיפוץ מרפסת

מתכננים שיפוץ מרפסת שמש או מרפסת שירות? לא משנה באיזו גודל המרפסת שלכם, או מה סוג השיפוץ הנדרש בה, דרכנו תוכלו לבצע השוואת מחירים ולמצוא בעל מקצוע מעולה אשר מתמחה בשדרוג מרפסות.

שיפוץ מרפסת במחירים זולים ונוחים

המרפסת היא חלק משמעותי ביותר בבתים רבים. אך במקרים רבים נרצה לבצע שיפוץ מרפסת במטרה לנצל את השטח באופן מקסימאלי או אפילו לצורך שדרוג הנראות ויצירת מראה חדש ורענן למרפסת ישנה. חשוב שתדעו, שיפוץ מרפסת לא תמיד חייב לעלות לכם הרבה כסף וככל שתבחנו הצעות מחיר שונות, תוכלו להבין את טווח המחירים הקיים בתחום ולחסוך בעלויות.

עם 'טופ שיפוצים' תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר עבור שיפוץ מרפסת ולהמשיך עם בעל המקצוע שסיפק את ההצעה הטובה ביותר. חשוב לדעת, השירות שלנו הוא ללא התחייבות וגם ללא כל עלות מצדכם על כן, אתם מוזמנים להתקשר אלינו עוד היום ונשמח לסייע במציאת בעל המקצוע הטוב ביותר למטרת שיפוץ המרפסת.

סגירת מרפסת

סוגי השיפוצים הנפוצים במרפסת:

ריכזנו חלק מהשיפוצים הנפוצים אשר מתבצעים כיום במרפסות ברחבי הארץ. חשוב לציין שניתן להזמין כל סוג של שיפוץ העולה על דעתכם ולקבל הצעת מחיר בהתאם לדרישות.

  • בניית דק או פרקט: דק באזור המרפסת יכול לשדרג אותה בצורה משמעותית וזאת מאחר והוא מונע החלקה וגם משמש כאלמנט עיצובי אשר מוסיף חום ומשתלב נהדר עם ריהוט שנוסיף במרפסת. ניתן להתקין פרקט שמתמודד היטב עם רטיבות ועמיד בפני מים מה שמאפשר את הוספתו מבלי דאגות.

  • סגירת מרפסת: יצירת מצב בו המרפסת מקורה על ידי הוספת סגירה מזכוכית, אלומיניום וחומרים אחרים. הסגירה מאפשרת להגדיל את חלל הבית ולהשתמש במרפסת כחדר נוסף לצורך אחסון או כל שימוש אחר. בנוסף הסגירה מאפשרת ישיבה גם בעונת החורף מה שמאפשר ניצול מקסימאלי של השטח.

  • הפיכת מרפסת לחדר נוסף: בעת שיפוץ מרפסת שירות או מרפסת רגילה, אנו רואים לא פעם מצב בו דיירי הבית הופכים את המרפסת לחדר נוסף בבית. הסגירה כוללת ברוב המקרים גם הוספה של דלת.

  • תיקונים ושיפוצים שוטפים במרפסת: התקנה של מעקה, צביעת קירות, החלפת ריצוף מרפסת וגם עבודות חשמל ואיטום.

הוסיפו נקודות מים, גז או חשמל בעת שיפוץ מרפסות

לעיתים אנו מעוניינים לבצע במסגרת שיפוץ מרפסות הוספה של נקודות חדשות באזור המרפסת. לעיתים מדובר בהוספה של נקודת מים לצורך חיבור צינור או השקייה של צמחייה ובמצבים אחרים נרצה להוסיף נקודת חשמל על מנת לאפשר התקנה של גוף תאורה או מאוורר תקרה. גם אם ברצונכם להוסיף נקודת גז באזור המרפסת לצורך חיבור של מנגל או כל שימוש אחר, זה בהחלט אפשרי ומאפשר לכם להינות מהמרפסת ובהחלט משדרג אותה.

שיפוץ מרפסת ישנה

מספר רעיונות לשיפוץ מרפסת שמש:

את מרפסת השמש ניתן לשדרג בצורה קלה ופשוטה בעזרת הוספה של מספר אלמנטים שהופכים אותה ממרפסת רגילה, משעממת ובנאלית למרפסת מיוחדת. ניתן לשדרג את הריצוף לאריחים גדולים של גרניט פורצלן הנחשבים גם קלים מאוד לניקוי וגם להוסיף חיפוי לקירות או לצבוע את הקיר בצבע חדש ומיוחד. חשוב להבין שכל שדרוג שנבצע במסגרת שיפוץ מרפסת שמש, עוזר להעלות את שווי הנכס בעת מכירתו ועל כן ההשקעה בשיפוץ עשויה לחזור בעתיד ולהשתלם מאוד.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

הוספה של קירוי בעת שיפוץ של מרפסת

תוספת מעניינת שאפשר לכלול במסגרת שיפוץ של מרפסת היא הוספה של קירוי למרפסת. הקירוי יכול להיות כמובן בדמות סוכך או פרגולה וגם במקרים מסוימים לשלב גג רעפים מפלדה, חרס ואפילו בטון. אנו ממליצים להתייעץ עם בעל מקצוע בנוגע לפתרון ההצללה המתאים ביותר למרפסת שלכם.

שדרוג מרפסת לצורך שיפור התשתית

במקרים מסוימים, כאשר ישנן בעיות במרפסת הבית אשר גורמות לנזילות או ניקוז לקוי (ולעיתים אפילו הצפה של המרפסת) אנו נידרש לבצע פירוק של הריצוף הקיים בה לצורך שינויים בשיפוע של הניקוז ויצירת איטום טוב יותר. לאחר פעולה זו נדרש כמובן להוסיף את הריצוף בשנית ולאטום את רצפת המרפסת כך שלא יחזרו פנימה נוזלים בעקבות מי גשמים.