מתכננים לשפץ את הדירה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

שיפוץ חדרי ילדים

עיצוב חדרי ילדים משותפים, או רק לבנים או רק לבנות? ילדים קטנים ( גם תינוקים ) צריך לכלול תכנון נכון כאשר יש חדר קטן צריך שיהיה מספיק מרחב לשניהם והפרדה ברורה בעיצוב, לכן אנו ב"טופ שיפוצים" מציעים את שירותי שיפוץ חדרי הילדים אשר כוללים לווי של בעל מקצוע מיומן היודע לתכנן ולעצב וכמובן לשפץ.

משפצים את חדר הילדים בהתאמה לצרכיהם

ההחלטה על שיפוץ הבית היא החלטה כבדת משקל, רצינית ודורשת תקציב, תכנון רב ומדויק, מתן תשומת לב לפרטים, מדידות, זמן ועוד..העניין יכול להסתבך כאשר התהליך מגיע לשיפוץ חדרם של הילדים מהסיבה הפשוטה שמעורבים בנושא עוד בני אדם, אמנם קטנים אבל בהחלט דומיננטיים ומשפיעים, הוסיפו לכך שילדים משתנים וצרכיהם משתנים משנה לשנה גם כן.


שיפוץ חדרי ילדים

טיפים לשיפוץ חדר ילדים

חשוב מאוד להכניס צבעוניות ורעננות לחדר הילדים, לא צבעים עזים מדי, יותר מרגיעים - במיוחד כאשר זה חדר השינה של הילד. כמובן שאם זה חדר משחקים אפשר להשתולל קצת יותר. כאן תוכלו לראות רעיונות לצביעת קיר בחדר ילדים ובפרט ולקחת השראה.

ריצוף לחדרי ילדים שניתן לנקות

מכיוון שהילדים משתמשים בחומרים שונים ומלכלכים, צבעים, עפרונות, צבעי פנדה, מים, הם יוצרים חומרים, שופכים חומרים לתוך כוסות, מערבבים וכו..הרצפה תתלכלך! השתמשו ברצפה שקל לנקות אותה ושלא צוברת לכלוך יתר על המידה, אם יש פרקט בחדר הילדים או שטיח מקיר אל קיר מומלץ להחליפם ובמקום להדביק קרמיקה אשר קל לנקות ואינה סופגת כתמים.

בניית מחיצות וכוורות מגבס בחדר הילדים

לילדים יש המון חפצים, קטנים ואתם יודעים שהם ילכו לאיבוד, רצוי שהרהיטים בחדר יהיו עם רווח מהרצפה שתוכלו לנקות מתחת, שתוכלו למצוא בקלות את החפצים האבודים, בהתאם לכך אולי עדיף שהרהיטים יהיו קלים להזזה.


אם אתם מעוניינים לצבוע חדר ילדים, עשו זאת! אבל שימו לב שהצבעים יהיו נעימים, רכים, עם בבנות עסקינן אז צבעים חלומיים, נסו להימנע מצבעים עזים ובוהקים. שימו לב למה שהצבעים ״אומרים״ למשל אדום זה צבע מעצבן לעומת כחול שמשרה אווירה נעימה ובטוחה.


חדר ילדים משופץ ומעוצב

טיפים לשיפוץ חדרי תינוקים

שיפוץ חדר תינוקות שונה משיפוץ חדר ילדים ונסביר: אם בחדר ילדים רצוי שתהיה רצפה כי הם מלכלכים, אז חדר תינוק עדיף אולי שיהיה שטיח רך ונעים שהקטנטנים יוכלו לזחול ולנוע בבטחה. אל לשכוח להשאיר מקום בשביל שידת עבודה, החלפת חיתולים וכו.. ואיזו כורסה נעימה אם אפשר מתנדנדת לכשהתינוק יתעורר באמצע הלילה והוא יתעורר. המיטה, השידות וכל חפץ בחדר התינוקים שיהיה מחומרים יחסית רכים.

כדאי לשפץ חדרים קטנים בצורה נכונה

שימו לב שישנם עוד אלמנטים רצויים ועוד הרבה טיפים לשיפוץ חדריהם של הקטנים, אתר ״טופ שיפוצים״ הוא אתר השוואת מחירים בין חברות לשיפוץ (בין השאר), נצלו זאת ומצאו את חברת  שיפוצים התאימה לכם, תוכלו לקבל הצעות בעבור פרויקטים גדולים או קטנים במידת הצורך ובהתאמה אישית על פי הצרכים שלכן, אגב השירותים ניתנים ללא התחייבות והפניות שאתם מקבלים מטופ שיפוצים לא כוללות עמלה.