מתכננים לשפץ את הדירה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

שיפוץ דירת קבלן

רכשתם דירה חדשה מקבלן? רוצים לשדרג אותה? הקבלן אינו מאשר שינוים? בדיוק בשביל זה טופ שיפוצים כאן! גלו את כל המידע הנחוץ וראו מחירים בעבור שיפוץ דירת קבלן.

מה נשדרג בעת שיפוץ דירת קבלן?

אז מה הדברים המקובלים והכי נפוצים שעושים כאשר מבצעים שיפוץ דירת קבלן? שאלו כ-27 קבלני שיפוצים שונים וזאת התשובה של הקבלנים שעובדים עם פורטל טופ שיפוצים:

 • נקודות חשמל: כמעט ואין מקרים בהם עורכים שיפוץ דירת קבלן ולא מבצעים הזזת נקודת חשמל, מתג תאורה או פיצול של נקודות חשמל.
   
 • התקנת כלים סניטריים: רוב דירות הקבלן יגיעו עם ברז סטנדרטי וישנם כאלו גם ללא כיור או ארון אמבטיה. אלו עבודות שיתבצעו לרוב.
   
 • קיר כוח: משעמם שהדירה לבנה לא? מה שעושים בדרך כלל הוא צביעה של קיר כוח או שימוש במספר אלמנטים על גבי קיר על מנת להבליט אותו, תוכלו לקרוא על קיר כוח כאן ולראות דוגמאות.
   
 • התקנת פרקטים: גם זה נושא מרכזי, כאשר קבלן המקים דירה לרוב לא יתעסק בפרקטים, הזמן להוסיף פרקט לחדר שינה הוא בדיוק לפני שנכנסים לדירה חדשה.
   
 • הדבקת ריצוף וחיפוי: לא אוהבים את הריצוף הסטנדרטי? אפשר לשדרג ולעשות הדבקה של ריצוף איכותי יותר. כמו כן, חיפוי קירות בין אם זה חיפוי קרמיקה באמבטיה ובשירותים או חיפו לקיר המטבח.
   
 • נקודות מים: גם נקודות מים חדשות ופיצול נקודות מים יתצבעו בשלב הזה של שיפוץ דירת קבלן. אשר לרוב יצריך חציבה בקירות הבית, דבר שפחות נעים לעשות כאשר גרים כבר בדירה.
   
 • התקנת גופי תאורה: כמכלול של כמה עבודות של שיפוצים בדירה, קבלן יעשה זאת בעבורכם, אבל באופן פרטני, רק להתקין גופי תאורה תצטרכו כנראה הנדימן שעוסק בעבודות חשמל.

שיפוץ דירת קבלן

מחירון שיפוצים נפוצים בדירת קבלן

אז כמה עולים כל הדברים האלו שהצגנו לכם מעלה? ובכן, כאן תראו מחירון מקוצר המכיל חלק מהמחירים בעבור העבודות האלו. את היתר תוכל ולמצוא באחד מן המחירונים שבאתר או בחישוב באמצעות מחשבון השיפוצים המקיף שלנו.

מחירי עבודות שיפוץ בדירת קבלן

מחיר נקודת חשמל חדשה

התקנה או פיצול נקודת חשמל (המחיר לא כולל חציבה).


300 - 400 ש"ח
כלים סניטריים

התקנה כל סוגי הכלים הסניטריים החל מאסלה ועד כיור וארון אמבטיה.


450 - 1,100 ש"ח
מחיר צביעת קיר כוח

צביעת קיר דקורטיבי בסלון בשילוב אפקטים - לא כולל חומרים.


620 - 890 ש"ח
מחיר התקנת פרקט לפי מטר

מחיר מתייחס להתקנת פרקט מעץ לפי מטר.


70 - 100 ש"ח

הדפס מחירון

טיפים חשובים לפני שיפוץ דירת קבלן

המידע הבא חשוב מאוד ושווה זהב! שימו לב לטיפים הבאים שלנו במסגרת שיפוץ דירת קבלן:

 • לא אוהבים את הריצוף? אם אתם לא אוהבים את אפשרויות הריצוף אשר מציע הקבלן ומראש יודעים שאתם הולכים לשדרג או לעשות הדבקה, עצרו ובדקו מול הקבלן - כמה זיכוי מקנה לכם במידה והוא לא מיישם את הריצוף. אם זה כלכלית שווה - עדיף לעשות ריצוף מ-0 כמו שאתם רוצים ולהימנע מהדבקת ריצוף על גבי ריצוף הסטנדרטי שהקבלן התקין לכם. זה יאפשר לכם לבצע הדבקה נוספת בהמשך (בעוד כ-10 שנים לצורך העניין).
   
 • לא מעוניינים בחיפוי המטבח? חיפוי מטבח מקבלן לרוב יהיה ממש סטנדרטי ובסיסי. לא אהבתם? בדקו ממנו שלא יבצע את העבודה כלל - גם אם זה לא חוסך לכם בעלויות והוא לא נותן הנחה. אם אתם חושבים לעשות לבד חיפוי, הסרה של חיפוי וביצוע חדש (כן, לא ניתן לבצע הדבקה) - יעלה לכם יותר. לכן כדאי לקבל קיר ללא חיפוי כלל.
   
 • תכנון קדימה: מה שאמרנו לכם הוא רק חלק מן הדברים, כל שדרוג שאתם מתכננים לעשות בדירה, כדאי להודיע לקבלן הגמר לפני בין אם זה לקבל ממנו הנחה או בין אם זה יחסוך לכם עבודה וכסף שאתם תעשו זאת לבד. קבלו עוד טיפ. שדרגתם את הריצוף בכל הבית ומתכננים לעשות פרקט בחדר ילדים? שימו שם ריצוף סטנדרטי ותחסכו! הרי גם ככה יהיה פרקט מעל.
   
 • חכו רגע עם המטבח! רוב הדירות שמקבלים יהיו עם מטבח סטנדרטי. אבל אפשר לשדרג אותו דרך אחת מן החברת שהקבלן עובד איתם. אבל - אפשר גם לקבל זיכוי מלא על המטבח! אם תעשו זאת דךר חברה חיצונית שהקבלן לא עובד עימה. אז בדקו היטב את מחירי השוק בנוגע למטבחים וקבלו החלטה חכמה וכלכלית בעבורכם.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

מתי אפשר להתחיל שיפוצים בדירת קבלן?

הקבלן המבצע לא יאפשר לכם להיכנס אל הדירה ולערוך בה שיפוצים ושנוים עד שיקבל טופס 4. רק לאחר קבלת הטופס הוא יכול למסור לכם את המפתח על מנת שתתחילו לעבוד בדירה. זה הנוהל וזה תקף אצל כל קבלני הבניה והשיפוצים.
 

מפתח לדירה חדשה

מסגרת האחריות של הקבלן לאחר בניה

חשוב להבין עניין בנושא האחריות שלכם, לכל נושא של אחריות קבלן יש תוקף ותאריכים שונים, תוכלו לקרוא כאן על אחריות קבלן ולכמה זמן היא בכל אחד מן המקרים. אבל - כאשר אתם מבצעים את העבודה עם קבלן חיצוני ולא המבצע, האחריות משתנה והיא תואמת את מה שסגרתם עם הקבלן ה"חיצוני". מה שאומר שאתם מסירים חלק מהאחריות קבלן שמגיעות לכם בגלל השינוים האלו בדירה.

מדוע קבלן בניה לא מאשר שינוים בדירה?

ביקשתם מהקבלן לעשות לכם פרקט בחדר והוא לא מסכים? רציתם שהוא יעבוד עם קרמיקה מסוג X שאתם מביאים והוא לא מוכן ועוד ועוד... אז למה הם לא מוכנים לשינוים האלו? ראשית, קבלן שיודע שאין לו שינוי דיירים לבצע - יכול לרוץ על העבודה מבלי לקבל אישור בכל שלב. העובדים והפועלים - גם הם יודעים בדיק מה לעשות ועובדים בצורה מסודרת ושיטטית. אפשר לומר שללא שינוי דיירים הקבלן חוסך לעצמו המון כסף בזמן העבודה וכן, גם לא מעט כאב ראש.