מתכננים לשפץ את הדירה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

שיפוץ דירות גן

בטופ שיפוצים מבצעים שיפוץ לכל סוגי הדירות ובינהם גם דירות הגן, הזמן כעת שירות דרכנו הכולל עיצוב מקצועי במחירים הוגנים ושפוים מהחברות והקבלנים המומלצים הפועלים על טופ שיפוצים! התחל לבצע השוואת מחירים עוד היום.

מה כולל שיפוץ דירת גן?

שיפוץ דירת גן הוא כולל את כל מה שנכלל תחת שיפוץ דירה, בין אם זה קוסמטי או קומפלט, אבל בנוסף - הוא כולל גם שיפוץ לגינה שזה יכול להיות דברים רבים, החל מריצוף חיצוני, עבודות גינון, בריכה, דק ועוד.. כאשר רוצים לשדרג ולשפר את דירת הגן שלנו - האידאל הוא לעשות שיפוץ משולב של פנים וחוץ.
 

שיפוץ דירת גן

מהו מחיר שיפוץ דירת גן למטר?

מחיר שיפוץ דירה למטר נע בין 1,200 ל-2,000 ש"ח בעבור מטר ברמת גמור סטנדרטית. אם ניקח בחשבון שמדובר על דירת גן ואתם אכן מבצעים שיפוץ חיצוני גם, המחיר למטר צריך להיות בין 1,500 ש"ח ל-2,300 ש"ח לערך. מה שאומר שבממוצע שיפוץ דירת גן למטר הוא כ-,1,900 ש"ח בממוצע.
 

מחיר שיפוץ דירת גן למטר

מחיר שיפוץ דירת גן למטר: 1900 ₪

טווח מחיר גבוה 2300 ₪

טווח מחיר נמוך 1500 ₪

שדרוג ושיפוץ של דירות גן בכל גודל

דירת גן משדרגת באופן משמעותי את איכות החיים. דירות גן בסגנונות עיצוב שונים ומגוונים מאפשרים לכם היום לחיות ברמת חיים גבוהה ולארח משפחה וחברים בכל זמן נתון. כל אחד יודע בדיוק איך דירת הגן שלו צריכה להיראות. כאשר אתם מחפשים שיפוץ איכותי תמיד כדאי לבחור אנשי מקצוע שיודעים איך להתאים את אופי השיפוץ לצרכים שלכם. באמצעות שיפוצים הנעשים בהתאמה תוכלו לקבל בדיוק את מה שאתם מעוניינים ולדעת שבחרתם נכון.  בשביל לעזור לכם עם הבחירה המתאימה הפורטל שלנו טופ שיפוצים מספק לכם את כל השירותים הנדרשים.

הנה הדרך הנכונה לחסוך בעת שיפוץ הדירה

שלוש הצעות מחיר משתלמות ביותר מחברות מובילות באזור המגורים שלכם. השירות שלנו כולל יעוץ מקצועי שיעזור לכם לבחור נכון. אם אתם מחפשים לעצב מחדש את דירת הגן שלכם אנחנו בהחלט יכולים לעזור לכם עם התכנון ועם הביצוע. כל אנשי המקצוע שלנו מומחים בתחומם והם יודעים איך לעשות כל מלאכה במיומנות ובמקצועיות מהמדרגה הראשונה.


דירת גן

תכנון נכון מתחיל בעיצוב דירת הגן שלך

כל תהליך של עיצוב דורש ידע ומחשבה מרובה בנוגע לתכנון הנכון. יש המון שיקולים שיש לקחת בחשבון לפני שניגשים אל המלאכה. דירות גן דורשות הבנה אדריכלית אך גם רגישות לכל הפרטים הקטנים הקשורים לגינה. הצמחייה המתאימה והשילוב בין הדשא בחוץ לבין חלל הדירה בפנים. יש המון גורמים וכל פרט קטן הוא בעל משמעות, אם ניגשים למלאכת העיצוב רצוי להתייעץ עם בעלי מקצוע בתחום שיוכלו לעזור לכם לתכנן את הפרויקט בשלמותו.  טופ שיפוצים מציעה לכם שירות מקצועי בתחום הכולל יעוץ והכוונה שיעזרו לכם לבחור בצורה מתאימה. כל בעלי המקצוע שלנו יודעים שעבור כל שיפוץ מאסיבי לדירה יש להקדיש זמן ומחשבה תחילה לתכנון ולעיצוב הנכון.


דירת גן מחודשת

טופ שיפוצים הפורטל המתאים לכל עבודות השיפוץ

אנחנו פורטל המספק את כל השירותים הנדרשים בתחום. אם אתם מחפשים קבלני שיפוצים לעבודות שיפוץ אנחנו הכתובת המתאימה. כל בעלי המקצוע שלנו הם עם הסמכה וידע נדרש והם מהטובים ביותר בתחום. הצעות המחיר המשתלמות שלנו עושות את העבודה. באמצעות שלוש הצעות מחיר אטרקטיביות בכל מקום בו אתם נמצאים תוכלו לקבל שירותי איכותי במחיר מוזל.