מתכננים לשפץ את הדירה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

שיפוץ דירה לפני מכירה

מתכננים לעשות שיפוץ דירה להשקעה? יש לכם דירה ואתם מעוניינים למכור אותה? רגע לפני שאתם מפרסמים יש לכם הזדמנות לעלות את שווי הנכס שלכם בתוך זמן קצר ובהשקעה מינימלית תקבלו תשואה מקסימלית, איך? בצעו שיפוץ קוסמטי ושדרגו את המראה של הדירה אשר עומדת למכירה!

​שיפוץ דירה למכירה להעלאת שווי הנכס

אחת הדרכים היום ליהנות מהכנסה נוספת היא שיפוץ דירות ומכירתן. באופן תאורתי העניין פשוט, אתם קונים דירה, משפצים אותה, משדרגים אותה, מחיר הנכס עולה ומוכרים אותה במחיר גבוה יותר, אבל... וזה ״אבל״ גדול כי צריך לדעת איך להתנהל בנושא כדי שלא תפסידו כסף ונסביר על כך בהמשך. כמו כן יש לחשב את האפשרות של ירידת ערך באזור המגורים וכמובן תכנונים שעשוים להיות בסביבה כמו תמ"א, בניית מגדל גבוה ושינוים נוספים.
 

שיפוץ לפני מכירה

האם כדאי לשפץ דירה לפני מכירה?

רבים שואלים האם שיפוץ מעלה את ערך הדירה? האם זה שווה התעסקות, כסף וזמן? אז ככה: שיפוץ דירה לפני מכירה יכול לעלות הרבה מאוד כסף, אם לא תעשו את החישובים הנכונים והמתאימים, אתם עלולים גם להפסיד כסף, זאת כאשר מחיר השיפוץ יקר ומחיר הדירה המשופצת בעת מכירה יהיה זול מכפי שחשבתם.  
 

תצטרכו כמובן להגדיר מחיר מראש לתקצב את עצמכם ולהבין עלויות שיפוץ מול עלות הנכס. למשל עלות של אחוזים בודדים ממחיר הנכס יכול לעלות את מחירה בכ-10 אחוזים וכן הלאה. רצוי לבדוק איזה שדורג אתם צריכים בדירה, האם שיפוץ הכל כלול בדירה (יסודי) או שמא אסתטי יותר, כמו שיפוץ קוסמטי.

הגבילו תקציב לשדרוג הדירה

מחיר היעד של שיפוץ דירה המיועדת למכירה קשור למחירי הדירה בשוק, המיקום הפיזי שלה, רמת ההשקעה הכספית כלומר אם לקחתם קבלן  שיפוצים רשום או שמא עיצבתם את הבית בכוחות עצמכם. זאת נקודה ששווה להתעכב עליה, חיפוש ומציאת קבלן מתאים ואמין עם הניסיון הדרוש ושהתחום הזה לא חדש לו, שייקח אתכם יד ביד אל עבר היעד, אצלנו ב״טופ שיפוצים״ תוכלו למצוא אחד ע״י השוואת מחירים.
 

>> לחצו וקראו על שיפוץ בתקציב מוגבל

אז איזה שיפוץ אתם מתכננים לעשות?

לאחר שתקצבתם את העבודה בחרתם קבלן, יחדיו ובהמלצותיו החלטתם על השיפוץ המתאים, כאמור אם זה יהיה משהו קוסמטי וקליל בכמה אלפי שקלים הכולל צביעה מלאה לדירה, חיפוי לקירות ושדרוג ארונות מטבח וכיוצ״ב, או שדרוג משמעותי יותר שעלול לעלות עשרות אלפי שקלים, אינסטלציה, שרותים, להחליף מרצפות, חשמל, לבצע הנמכות תקרה דקורטיביות ועוד. קחו בחשבון ששיפוץ בית למכירה עורך זמן וזה תלוי בסוג ובגדול, הריפרויקט רציני ייקח יותר זמן וכך המכירה תדחה, אז התאזרו בסבלנות ובדקו האם אתם יכולים לעמוד בזמנים ומבחינת תקציב.

שיפוץ דירה להשקעה, הנה טיפ חשוב

לאחר ביצוע שיפוץ דירה להשקעה או מכירה הסתיים, תרצו לפרסם את הנכס, לפי כן עצבו את הדירה קלות, תאורה נכונה ומזמינה, קצת רהיטים שהצופה בנכס ירגיש חום של בית, רצוי אפילו לעשות חיפוי לקיר פנימי באופן מרשים ודקורטיבי על מנת לעורר השראה עיצובית וחדשניות בדירה עצמה, אולי אפילו עבודת גבס או נישה קטנה בכניסה לבית. אל תשכחו כי רושם ראשוני הוא חלק מרכזי בכל התהליך ולכן נקו היטב, דאגו לתאורה חזקה ועשו "גימיק" עיצובי שימשוך את העין.