מתכננים לשפץ את הדירה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

הנגשת דירה לנכים

התאמת דירות לבעלי מוגבלויות הכולל הנגשה מלאה ושיפוץ כוללני הכולל חדרי אמבטיה, שירותים, חדר שינה ועבודות נוספות בהתאמה אישית, הזמן כעת שיפוץ דירה לנכים דרך "טופ שיפוצים" והתחל לחסוך בעלויות באמצעות השירות שלנו.

השוואת מחירים בעבור הנגשת בית לנכים

צריכים להנגיש את הבית לנכים, בעלי מוגבלויות או קשישים? בעזרת פורטל טופ שיפוצים תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר של קבלני שיפוץ העוסקים בתחום ומספקים שירות באזורכם. דרכנו תקבלו עד שלוש הצעות ותוכלו לבצע השוואת מחירים. השירות ב'טופ שיפוצים' ניתן בחינם וללא כל התחייבות.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

מידע שימושי נוסף שעשוי לעניין אותך:

בתוך עמודים אלו תמצאו מידע כללי אך גם בעבור נכים ובעלי מוגבלויות:

מאז ועד היום - הנגשת דירה בעולם המודרני

אנחנו חיים בעולם מודרני, מאחורינו כבני אנוש מאות ואלפי שנים של בנייה עתיקה מודרנית, ניקח לדוגמא את גני בבל, את יוון העתיקה שעד היום אנו נשענים על רעיונות הבניה שלה, את אימפריית רומא שבאה אחריה, את תקופת הרנסנס בה האדם הרים יצירות ארכיטקטוניות שאין שני להן. בנינו ערים מודרניות עם גורדי שחקים זקורים אל על עוד בשנות ה-30 של המאה ה-20. שיפוץ דירה לבעלי מוגבלויות הוא עניין רציני, ואם נותנים את העבודה למומחים, אין סיבה לאכזבה וכל ההיסטוריה תהיה גאה. כיום העולם המודרני שאנו חיים מאפשר שיפוץ דירה לנכים להיעשות באופן אסתטי, מודרני, יפה ואף ייחודי. לפני שמתחילים את השיפוץ ישנה פעולה הנקראת הנגשת דירה לנכים, בעלי מוגבלויות או קשישים, כלומר, פשוטו כמשמעו להפוך את הדירה נגישה ונוחה למחייה.

שירותים מונגשים

הנגשת החדרים: החל מחדר אבמטיה ועד מטבח

לפני שנתחיל צריך לבדוק אם הדייר זכאי לסיוע מהמדינה, בהרבה מהמקרים אכן כך הדבר, פתיחת דלתות, מטבחים, הנמכת ארונות וכן הלאה, אז לדייר תהיה אפשרות להשקיע יותר בצד האסתטי. קודם כל רצוי להבין מה הלקוח זקוק וכדאי מאוד לשוחח עם רופאו כדי להעריך את מצבו הבריאותי, האם מדובר באדם כבד שמיעה, בעל ליקוי ראייה, האם מבוגר או צעיר, האם זקוק לכיסא גלגלים, לקביים, הליכון וכמה כוח פיזי וכיוצ״ב. לאחר מכן כמובן נראה מה הלקוח רוצה מלבד הדברים ההכרחיים כמו דלתות הזזה, דלתות 90 ס״מ, כפתורי חירום, חדר אמבטיה נגיש עם אפשרות כניסה לכיסא גלגלים וכיורים נמוכים, שיפוץ חדר השירותים במידת הצורך, ידיות גדולות, מטבח נמוך עם ארונות נמוכים, פתרונות למדרגות, מתגי חשמל בגובה המתאים ואפשרויות נוספות.
 

הנגשת מדרגות לנכה

כל הפתרונות החדישים ביותר

האם הלקוח מעוניין במתקנים חשמליים מודרניים? היום על ידי שיפוץ דירה לנכים ניתן להפוך אותה לבית חכם עם שלטים לווילונות, טלוויזיה, אורות, ולא רק שלטים, כיום ניתן להכניס את כל הפעולות לתוך כל טלפון חכם ולהוריד אפליקציה ייחודית לכך. התאמת דירה לנכים בימינו אנו יכולה להפוך בית סטנדרטי לבית מהסרטים עם מעלות רבות, מתקנים משוכללים ולעורר קנאה.  מומלץ שהנגשת הדירה יעשה עם אנשי מקצוע בעלי שם, אצלנו ב״טופ שיפוצים״ תוכלו לבחון ואיזו חברה המתאימה ביותר לבצע שיפוץ דירה כללי בעבורכם ולהשוות מחירים. הנגשת דירה לבעלי מוגבלויות היום מאפשר תוצאות נפלאות הן פונקציונלית והן עיצובית ואסתטית. כיום כאמור, הפתרונות לכך יצירתיים, אפשריים ואף קסומים.