משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

שיפוץ לובי בניין

משפצים את הכניסה לבניין כולל לובי ואת חדר המדרגות במחירים משתלמים ביותר, דרך טופ שיפוצים תמצאו בקלות קבלן לשיפוץ לובי בניין מגורים או משרדים רשום ומוסמך לביצוע כולל גימור ברמה גבוה.

הלובי נותן לנו את היחס הראשוני

שיפוץ לובי כניסה לבניין הוא שיפוץ כדאי וראשוני ביחס לשיפוץ פנימי אחר בבניין, אלא אם כן יש בעיה כמו דליפת מים וכיוצ״ב, אז הוא יהפוך למשני, והסיבות לכך הן הן מבחינה אסתטית והן מבחינת אבטחה, כאשר נכנסים לבניין בו הלובי נקי ונראה משופץ ללא ספק יש אווירה נעימה יותר, נקייה אשר מספקת לנו את התחושה הכיפית הזו של "הגענו הביתה".

למה לשפץ לובי לבניין משרדים?

הסיבה הראשונה, ביטחון ואבטחה, שיפוץ לובי בבניין מגורים או משרדים זה אומר חידוש של אלמנטים מסוימים כמו ארון חשמל, קירות, תאורה, אינטרקום ודלת כניסה ועוד, לגבי דלת כניסה זו סוגיה חשובה, במרוצץ השנים דלת הכניסה מתבלה וניתן להיכנס בלי בעיה לתוך הבניין, גם אם תיקנם אותה אז סביר להניח שלאחר זמן קצר יהיה ניתן להיכנס שוב ללובי הבניין לבקלות, אתם הרי לא מעוניינים בבניין באורחים לא רצויים, זה תקף בעיקר בבנייני משרדים בהם יש לקבל את האורחים בדלפק קבלה, תוכלו לקרוא עוד על שיפוצי משרדים באתרנו.

לובי בבניין משרדים

החלפת דלת כניסה ותחזוקת בלאי

חלק משיפוץ לובי זה אומר להחליף דלת למודרנית ובטוחה עם תו תקן שלא תתקלקל כל שני וחמישי וגורמים לא רצויים לא היכנסו לבניין, שורה תחתונה, יהיה לכם יותר בטוח להיכנס לבניין ובגירות עצמן. סיבה שניה, לשיפוץ לובי היא בלאי, כבר עבר עשור או שניים מאז השיפוץ האחרון והגיע הזמן לחידוש ורענון הכניסה, ארונות חשמל שהיו מעץ צריכים להתחלף למתכת בשל חשש לשרפה, תאורה עמידה אורך זמן ללא צורך בהחלפה, תאורה מספקת וחזקה דיו, תיבות דואר שניתן לפתוח אותן בלי מפתח או עם כל מפתח הגיע הזמן להחליף, החלפת המעליות ועוד.

חידוש לובי כניסה

שיפוץ לובי בבית משותף - בעד או נגד?

כיום ישנה הצבעה בכל וועד בית האם להקצות תקציבים לצורך שיפוץ נראות הבניין, כאשר בוועידה יש החלטה של מעל 66% מן הדיירים הנוכחים הוועד מקבל הצעות מחיר וגובה תשלומים מכלל הדיירים בעבור שיפוץ בניין ושדרוג, בבית משותף זוהי השיטה שעובד והיא תקפה כך על פי חוק. בין אם מדובר על שיפוץ גינה משותפת, תיקון המעלית, חיפוי תלת מימד לקירות או ביצוע עבודות צבע לכולן תקף החוק הזה וכמובן שהוא חל גם על לובי הבניין.

מה כדאי לשפץ בלובי הבניין?

אז כפי שאמרנו דלת הכניסה רצויה שתהיה מודרנית וחזקה, שלא יהיה ניתן לפרוצה ושלא תתבלה באופן מהיר. שדרוג תיבות דואר, ביצוע חיפוי פנימי לקירות, אם אין תקציב רב, אז להשקיע בצביעת הקירות בחומרים טובים, לא מתבלים ובעלי תקן. אם יש יותר תקציב, אז ניתן לחשוב על הדבקת קרמיקה על קירות ואו על שיש המקנה ללובי מראה יוקרתי.

החלפת ריצוף בלובי כולל הנגשה

ריצוף הלובי, גם פה ניתן להשתמש בקרמיקה, שיש, גרניט פורצלן ועוד, כדאי שהרצפות יהיו נוחות גם לאם ולתינוק וגם למבוגרים, שיהיה קל לנקות אותן ושלא יצברו לכלוך. צמחייה זה תמיד חיובי בין אם אלו עציצים גדולים ומסיבים, או צמחייה תלויה וכיוצ״ב, מה שכן הקפידו שהלובי יהיה אוורירי ולא דחוס, עיצוב מינימלי ופונקציונלי.

עיצוב לובי בניין

מהו מחיר שיפוץ לובי כניסה?

כאשר תרצו לשפץ לובי תצטרכו להחליט מה אתם רוצים לשפץ, תצטרכו לתכנן ולעשות זאת עם האדריכל או הקבלן הנכון, באתר זה, ״טופ שיפוצים״, תוכלו להשוות מחירים ולמצוא את חברת שיפוצים או קבלן המתאים לכם. שימו לב אם אתם מעוניינים בהרחבה של הלובי, פתיחת חורים חדשים תצטרכו אישורים מתאימים, אם זהו רק מתיחת פנים, ללא הרחבה או פתיחת חורים חדשים, אז אין צורך באישורים, הקבלן כבר ידריך אתכם. ואגב מחירים, שיפוץ מינימליסטי יכול לעלות מספר אלפים, שיפוץ רציני יותר מתחיל ב 8,000 - 9,000 שקלים ומגיע גם לעשרות אלפים, תלוי כמובן בגורמים שונים, כמו גודל הלובי, הרצונות שלכם, החומרים, העבודה ועוד.