משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

ריצוף חניה

רוצה לרצף את החניה הפרטית שלך? מעולה! ניתן להזמין דרך "טופ שיפוצים" מגוון סוגי ריצופים לחניה, החל מבטון, אבנים משתלבות ואפילו קרמיקה, אנו מבצעים עבודות לבתים פרטיים ולבניינים משותפים, רוצים לקבל הצעה? השאירו פרטים והמוקד שלנו ידאג להסביר לכם על השלב הבא.

איזה סוגי ריצוף מתאים לחניית חוץ?

חניה חיצונית חשופה למפגעי מזג האוויר, לכן חשוב לדעת באיזה סוג חומר להשתמש על מנת שלא תהרס בעתיד הקרוב, בנוסף משקל הרכב הכבד עשוי לסדוק ריצוף שאינו עמיד בפני משקל כבד ולכן יש לדעת באיזה סוג להשתמש, במרבית המקרים כאשר מרצפים חניה משתמשים באבנית משתלבות או עושים יציקה של בטון, ניתן גם להשתמש בקרמיקה או באריחים שונים בעלי עובי מספק וגם זאת רק שהם על משטח יציב כמו הבטון לדוגמא.

מהם מחירי הריצוף לחניה פרטית?

אין שוני מהותי בין מחיר ריצוף חוץ ולבין חניה, כאשר גודל החניה הסטנדרטי ידוע לכל הוא בין 2.5 מטר רוחב על אורך של 5 מטרים, עבודת ריצוף כזו תנוע בין 400 - 600 שקלים לא כולל החומרים, אם תצטרכו גם משטח יציב עליכם להשתמש ביציקת בטון אשר עשויה לייקר את העניין בעוד כמה מאות שקלים, אם תרצו לעשות אבן משתלבת המחיר ינוע בין 110 - 170 ש"ח למטר. ניתן גם לעשות רק בטון מוחלק לחניה בעלות 300 -500 ש"ח למטר.

מה עדיף לרצף באבנים משתלבות או עם קרמיקה?

החלטה גורלית עומדת בפניכם, באיזה סוג ריצוף לחניה כדאי לכם לבחור? אז כמובן שקרמיקה פחות עמידה אך בעלת מראה טוב יותר, בנוסף צריך לבצע יציקה של בטון ורק עליה לבנות את הקרמיקה שהיא בעצמה צריכה גם להיות בעובי מספק על מנת שלא תיסדק שרכב עולה עליה (ישנם סוגים המותאמים לריצוף גינה).

לעומת זאת אבנים משתלבות לחניה לא צורכות את הבטון ואפשר להתקין אותן על גבי חול, אך מה יפה יותר? המחירים הסופיים כמעט אותו הדבר אולי אבנים משתלבות יהיו קצת יותר יקרות (תלוי בסוג) אך ללא ספק הן עמידות במיוחד. כך שמה שנותר לכם הוא שיקול מבחינת נראות בלבד, הרי המחיר יוצא כמעט ואותו הדבר בכל אפשרות. (יכולים לראות כאן כמה עולה להדביק ריצוף).

חניה עם אבנים משתלבות

השוני בין ריצוף חניה בבית פרטי לבניין מגורים?

לרצף חניה בבית פרטי זה פשוט וקל, מזמינים רצף מקצועי לביתכם והוא עושה את העבודה, אך כאשר אתם מתגוררים בבניין אינכם יכול לעשות כל מה שעולה על דעתכם ובטח שהחניה שלכם צריכה להיות זהה לזו של השכן, לכן כאשר מבצעים ריצוף לחניה זה צריך לעבור דרך הוועד וכלל הבניין צריך לעשות זאת ולא רק אתם, מה שמקשה על הנושא.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה