משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

ריצוף חניה

ריצוף לחניה פרטית כולל חוץ במחיר הכי זול לאחר ביצוע השוואת מחירים בטופ שיפוצים! הכירו את סוגי ריצוף לחניה והבינו איזה ריצוף מתאים לחניה, כמו כן, גלו מהו מחיר ריצוף חניה בבית פרטי וכיצד ניתן להשיג את המחיר הכי זול.

מהו מחיר ריצוף לחניה לפי מטר?

מחיר ריצוף חניה בגודל סטנדרטי של 2.5 מטר רוחב על אורך של 5 מטרים. מחיר עבודת ריצוף חניה בגודל הסטנדרטי יעלה כ-500 ש"ח. כאשר המחיר הנמוך הוא כ-400 ש"ח ואילו הגובה כ-600 ש"ח. המחיר מתייחס לעבודה בלבד ללא חומרים וריצוף. אם יש צורך בתוספת יציקת בטון מתחת למשטח החניה, תיהיה תוספת למחיר.

מחיר ריצוף חניה פרטית בממוצע

מחיר ריצוף חניה פרטית בממוצע: 500 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

איזה ריצוף מתאים לחניה והכי מומלץ?

הריצוף המתאים ביותר לחניה הוא ריצוף בטון, ניתן להשתמש בו בכמה תצורות שונות - בומנייט, בטון מוחלק ויציקת בטון פשוטה. הבטון נותן לנו את האפקט הטוב ביותר מבחינת עומס במשקל ואינו נשבר. וכן, אם משתמשים בבמונייט ניתן לקבל טקסטורה. או בטון מוחלק שבו ניתן לקבל משטח חלק ויפה. ניתן להרחיב על בומנייט כאן. ועל בטון מוחלק כאן.
 

ריצוף חניה

סוגי ריצוף לחניה הכירו את כל הסוגים:

אז מעבר לשימוש ביציקת בטון לצורך ריצוף חניה, יש עוד אפשרויות נוספות שגם הן טובות ובטווחי מחירים משתנים, הכירו את הסוגים הנפוצים ביותר:

 • ריצוף בטון לחניה: אז כפי שכתבנו כבר מעלה, ריצוף בטון לחניה הוא למעשה המומלץ ביותר מבחינת חוזק וגם, נחשב לריצוף זול לחניה. אבל אם רוצים מראה אחר - יש אלטרנטיבות נוספות, לא רעות בכלל.
   
 • ריצוף חניה באבנים משתלבות: עמיד מאוד, מתאים בעיקר כאשר עושים ריצוף חוץ לחניה והיא אינה מקורה. כאשר שימוש באבנים מתשלבות בתוך הבית אינו סביר ולא נפוץ כלל.
   
 • ריצוף אבן לחניה: אפשרות לא רעה, הבעיה היחידה היא שריצוף אבן לחניה עשוי להישבר (עם התקנה לא נכונה) וגם עשוי לשקוע.
   
 • ריצוף חניה בקרמיקה: אם רוצים להמשיך קו עיצובי של הבית, שימוש בקרמיקה בהחלט אידאל ואופציה לא רעה. הבעיה היחידה היא עובי הקרמיקה אשר יכולה בקלות להיסדק ולהישבר. לכן צריך לבחור בקרמיקה עבה וכן, לדאוג להתקנה מתאימה.
   
 • ריצוף חניה עם שיש: ללא ספק שיש הוא חזק וגם נראה לא רע. הבעיה היא המחיר, הוא לא סביר ואנשים שלא רוצים להשקיע סכומים גדולים - מבחינתם שיש אינו אופציה.


בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

האם יש אחריות על ריצוף חניה פרטית?

לא תמיד תקבלו אחריות על ריצוף חניה פרטית, במיוחד אם איש המקצוע, במקרה הזה - רצף. לא ממליץ על סוג הריצוף שעימו אתם רוצים לרצף. אבל במקרים בהם הוא כן ממליץ. נהוג לקבל אחריות של שנה וחצי ל-חצי שנה. מה שנותן לנו ממוצע אחריות לשנה על עבודת ריצוף החניה.
 

משך תקופת האחריות הממוצעות לריצוף חניה:
שנה וחצי אחריות שנה אחריות חצי שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

כמה זמן לוקח לבצע ריצוף חניה בבית פרטי?

את ריצוף החניה צריך לחלק לכמה ימי עבודה בגלל החומרים. בדרך כלל מדובר על 2 ימי עבודה, אחד לביצוע הריצוף והשני ליישום הרובה. אבל - אם אין לכם משטח יציב מתחת ויש צורך בביצוע יציקת בטון או פיזור חול, צריך להוסיף עוד יום עבודה אחד. ככה שהטווח נע בין 3 ימי עבודה ל-2 ימי עבודה לערך.
 

זמן ממוצע לביצוע ריצוף לחניה:
2.5 ימי עבודה
3 ימי עבודה משך זמן 2 ימי עבודה

שאלות ותשובות נוספות

גולשים שאלו אותנו שאלות בנוגע לריצוף לחניה הפרטית, הנה התשובות שלנו:

מהו רוחב חניה תקנית?

 גודל החניה הסטנדרטי-  הוא בין 2.5 מטר רוחב על אורך של 5 מטרים.


איזה ריצוף מומלץ לחניה?

יש לא מעט סוגי ריצוף חניה, אנחנו המלצנו על סוג אחד בפסקה מעלה שעונה על כל הדרישות.