משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

אבנים משתלבות

רוצה ליישם אבנים משתלבות? פתרון אידאלי לחניה, לגינה וכשביל גישה, הזמן דרך פורטל "טופ שיפוצים" התקנת אבנים משתלבות וקבל מספר הצעות מחיר כבר עכשיו, כמו כן - קבל מידע מקיף על מחירים, יתרונות וחסרונות, מה עדיף ואיפה להתקין ועוד, המשך לקרוא למידע נוסף.

מהם מחירי אבנים משתלבות כולל התקנה?

בהשוואת מחירים תוכלו תמיד לקבל מחיר זול יותר מאלו המוצגים במחירונים השונים ברחבי האינטרנט, גם אצלנו יש טווח מחירים ממוצע בעבור התקנת אבנים משתלבות כולל העבודה, המחיר המוצג לעיל הוא בגדר המלצה בלבד ואינו מחייב. לאחר בדיקת טופ שיפוצים וביצוע הערכה המחירים המשוערים בשוק כולל חומרים ועבודה נעים בין 250 - 350 שקלים למ"ר בעבור התקנת אבנים משתלבות.

מחיר ממוצע לאבנים משתלבות

מחיר ממוצע לאבנים משתלבות: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

  • גולשים חיפשו גם "מחיר אבנים משתלבות איטונג" (בין 150 - 250 ש"ח).

התקנת אבנים משתלבות לגינה ולחניה

פתרון אידאלי בעל עמידות גבוה ומראה צבעוני ומרענן הוא הנחת אבנים משתלבות כרצפת החניה שלכם, כמובן שלרוב נראה את האבנים המשתלבות כמדרכה ובמקומות מסוימים גם כבישים, התקנתם מהירה וייעילה והם מתאימים לכל מקום ולאורך זמן, החל מאבנים משתלבות בחניה שלכם הפרטית ועד להתקנת אבנים משתלבות בגינה במקום לעשות דק או לצקת בטון על הרצפה, כמובן שיש יתרונות וחסרונות לכל סוג של משטח ועל אלו של אבנים המשתלבות נסביר בהמשך העמוד.

אבנים משתלבות

פירוק אבנים משתלבות והחלפה

אלו אשר רוצים להרחיב את הגינה שלהם, לשנות את הנראות של הריצוף המשתלב למשהו אחר ושונה, יכולים לעשות זאת באמצעות פירוק אבנים המשתלבות ויישום של ריצוף חוץ לגינה מסוג אחר או כל משטח המתאים לו כמו דשא סינטטי, דקים, יציקת משטח בטון ועוד. אלו אשר האבנים שלהם "התעייפו" וגם חידוש וצביעה לא יעזרו להם יכולים להזמין שירות פירוק והחלפה של אבנים משתלבות. ישנם מקרים בהם צריך לבצע תיקון נקודתי בלבד - למשל אם יש שקעים נוצרו לאחר גשמים, חול שברח מתחת למשטח עצמו ושינוי בין הגבהים שעשוי לגורם לנפילה, ניתן לפרק באופן נקודתי את האזורים האלו ולתקן אותם על מנת שיהיו יישרים.

שאלות ותשובות בנושא אבנים משתלבות

אספנו בעבוכם את המידע החיוני ביותר והנשאל בתחום, הנה השאלות והתשובות הנפוצות על אבנים משתלבות:

מה עדיף אבנים משתלבות או בטון?

תלוי בפתרון שאתם מחפשים, באופן ברור בטון זול יותר יישום אבנים משתלבות, אך מבחינת נראות - עדיף אבנים משתלבות. במבחן העמידות שניהם עמידים מאוד.


מהם הגדלים והמידות?

כסטנדרט גודל האבן הוא 20 על 20 ס"מ ואחותה הנפוצה גם היא 30 על 30 ס"מ, אך ישנם אבנים מעוצבות או מיוחדות בגדלים גדולים יותר או קטנים מאלו.


מי הם יצרני אבנים משתלבות המובילים במדינה?

אקרשטיין ואיטונג ללא ספק מובילים את השוק והם יצרני האבנים המשתלבות בגדולים בישראל.


מה זה ציפוי לאבנים?

ישנו ציפוי שתפקידו לתת לאבן מראה מעט יותר מבריק והוא על בסיס מים וחומרים אקרילים, הוא מונע חדירת מים למשטחים ושומר על האבנים המשתלבות לאורך זמן.


מה אומר תקן אבנים משתלבות?

ישנם 2 תקנים לאבנים משתלבות R-11 ו R-13, כאשר 13 הוא מחמיר יותר. שניהם באו להבהיר כי האבן צריכה להיות מחוספסת ולמנוע החלקה.


האם יש אבנים משתלבות לקיר?

השימוש במונח אבן משתלבת לקירות אינו נכון, ישנם בריקים וישנם סוגי חיפוים נוספים אשר משתלבים ומתאימים לקירות.


חידוש וצביעת אבנים משתלבות

האבנים התחילו לדהות? המשטח צובר לכלוך רב? הזמינו ניקוי לאבנים משתלבות ולאחר מכן תוכלו גם לצפות אותן בחומר אשר ישמור על הברק ועליהן לזמן רב. אפשרות נוספת וזולה יותר היא לבצע צביעה לאבנים משתלבות, פשוט צובעים את המשטח בצבע אקרילי המתאים לשימוש חוץ, אם יש לכם אבנים בצבע שחור או לבן (כל צבע אחיד) ואתם רוצים לגוון, באמצעות הצבע המתאים ובעלי המקצוע הנכונים תוכלו להשדרג ולצבוע. שירות אחר שניתן לבצע הוא הדבקת ריצוף על אבנים משתלבות.

הכירו את יתרונות וחסרונות

היתרונות המרכזיים של האבן המשתלבת היא הנראות שלה ביחס לאפשרויות החיצוניות האחרות (כמובן שבאותה רמת עמידות), מעבר לכך ניתן גם לתקן באופן נקודתי מבלי להרוס משטחים שלמים ובאופן פשוט למדיי, התקנה פשוטה ואפשרות לסלילה של כבישים, מדרכות ומשטחים גדולים בגינה ובחצר ביתכם. כמו כן, המחיר גם נחשב ליתרון ביחס לזמן העמידות הממושך של האבן המשתלבת והיא מתכוננת למניעת החלקה. מנגד החסרונות שאינם רבים כלכך, גדילת עשבייה בין החריצים של האבנים, הצטברות לכלוך בסדקי האבנים ואפשרות לקינון של חרקים ובפרט קני נמלים.

תיקון אבנים משתלבות

ישנם מקרים רבים אשר האבנים שוקעות, נוצרים רווחים גדולים ואפילו סכנה ממשית של מעידה בגלל גבהים שונים בין האבנים המשתלבות, אז לא - לא צריך לרכוש אבנים חדשות ולהחליף את הישנות, אם מצבם אכן טוב, ניתן לפרק אותן, ליישר את האדמה ולבצע תיקון לאבנים המשתלבות כאשר מניחים אותן בחזרה בצורה נכונה, ללא רווחים וללא הפרשי גובה. בעל המקצוע המתאים לעבודה יהיה רצף כמובן.

ריצוף מדרכות באבנים משתלבות

למעשה, החומר האידאלי עם העמידות והנראות הטובה ביותר למטרת ריצוף מדרכות הוא עם אבנים משתלבות. כמובן שיש עוד פתרונות נוספים כמו אספלט ואם זה מדרכה בתוך שטח פרטי או גם דקים. אבל בשטחים פתוחים, גדולים, כאשר יעשו ריצוף מדרכה הוא יהיה עם אבנים משתלבות.