צריכים שירותי יציקת בטון?

דרך טופ שיפוצים אתם יכולים להזמין יציקות בטון מכל סוג ואנחנו כבר נדאג שתקבלו הצעות מחיר זולות ומשתלמות!

יציקת בטון

רוצים לדעת מהו מחיר יציקת בטון למטר? כמה עולה קוב בטון? או לבצע יציקת בטון בגינה? (אפשר גם בטון מוחלק / חשוף). כל המידע ממש כאן בהמשך וגם ניתן לבצע השוואת מחירים מהירה דרך הפורטל ולחסוך עד 39%! המשיכו לקרוא וגלו הכל על יציקת בטון מוחלק לגינה ולבית.

מחיר קוב בטון עדכני לשנה: 2023

בדיקת כמה עולה קוב בטון בשנת 2023 מעלה כי, מחיר קוב בטון הוא: 300 ש"ח. כאשר מדובר על עלות קוב בטון כולל הובלה. טווח המחירים נע בין 250 - 350 ש"ח.


מחיר קוב בטון

מחיר קוב בטון: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

כמה עולה יציקת בטון?

מחיר יציקת בטון נע בין 150 - 300 ש"ח למטר. המחיר עבור יציקת בטון בגינה. העלות של יציקת בטון לבריכה נעה בין 450 - 600 ש"ח למטר.

בתוך כמה זמן יציקת בטון מתייבשת?

התקשות הבטון היא בין 12 שעות ועד 24 שעות - כאשר עובי יציקת הבטון קובע את זמן הייבוש. כאשר רוצים להגיע אל חוזק מקסימלי של הבטון, ניתן לקבל תוצאה מלאה אחרי חודש של ייבוש והרטבה למטרת חיזוק. תהליך זה נקרא "אשפרה".
 

זמן  ייבוש יציקת בטון בממוצע:
18 שעות
24 שעות משך זמן 12 שעות

ראו מחירון יציקת בטון מלא

ערכנו בעבורכם ממוצע מחירים של עבודות בטון ויציקות בטון שונות, חשוב שתדעו כי המחירים המוצגים הנם מדגם והם מוצגים למטרת מידע בלבד. כך שאינם מחייבים את קבלני יציקות הבטון, נותני השירות ואנשי המקצוע הפועלים עם 'טופ שיפוצים' לעמוד בהם.

מחירון יציקות בטון

מחיר יציקת בטון בגינה עד 40 מ"ר

150 - 300 ש"ח למטר
עלות יציקת תקרת בטון לדירת 4 חדרים

500 - 800 ש"ח למ"ר
תוספת בעבור משטח בעייתי: אדמה או חול

15% למחיר
מחיר יציקת שביל בטון באורך 8 מטרים

2,200 לעבודה
כמה עולה ליצוק רצפת בטון במחסן (5 מ"ר)?

1,000 ש"ח קומפלט
מחיר יציקת קיר בטון בודד (2.70 על 2 אורך)

600 - 900 שקלים
עלות בניית משקוף לדלת

450 - 700 ש"ח
מחיר יציקת חומה מבטון בחצר

300 למ"ר
כמה עולה ליצוק בטון לבריכה?

450 - 600 למטר
עלויות של מדרגות עשויות מבטון

400 למדרגה
מחיר יציקת בטון לעמוד (בדרך כלל של פרגולה)

500 - 700 לעמוד
עלות יציקת מנגל מבטון (מעמד)

500 - 600 שקלים
כמה עולה לעשות יציקת בטון בשיפוע (כניסה לחניה)

220 - 480 ש"ח
עלות יציקת עמוד מבטון לתאורת גינה

500 - 800 ש"ח
מחיר יציקת בטון לשלד בעת בניית בית

450 - 900 למטר
כמה עולה קוב בטון?

250 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

ומהו בטון מוחלק מחיר? ראו מחירון נוסף

רוצים לדעת כמה עולה בטון מוחלק לגינה? להבין מהו מחיר בטון מוחלק לפנים הבית? לפניכם מחירון בטון מוחלק עדכני:

מחיר בטון מוחלק

כמה עולה לעשות בטון מוחלק עד 100 מ"ר?

בין 300 - 400 ש"ח
מחיר יציקת בטון מוחלק קטנה

300 - 500 ש"ח
מחיר יציקת בטון מוחלק ל-200 מטר

300 - 350 ש"ח
מחיר יציקת בטון ל-500 מטר

250 - 300 ש"ח
מחיר ליטוש בטון מוחלק לפי מטר

150 - 250 ש"ח
מחיר בטון מוחלק עם טקסטורה

450 - 500 ש"ח
מהו מחיר צביעת בטון מוחלק?

35 - 70 ש"ח
חידוש בטון מוחלק למ"ר

80 - 100 ש"ח
תיקון בטון מוחלק נקודתי

500 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון בטון המוחלק מתייחסים למטר מרובע.

מידות, משקל ועובי יציקת בטון?

ייעוד יציקת הבטון יקבע מה העובי שלה, כמה קוב בטון צריך ומהו המשקל הסופי. למשל:  יציקת בטון בגינה, אין בעיה לעשות עובי של 8 - 10 ס"מ וללא חיזוקים. אבל אם מדובר על יציקת בטון לחניה, שעליה עולים רכבים ומשקל כבד. צריך עובי של 15 ס"מ וחיזוק עם רשת בטון בתוך היציקה עצמה. כמובן, שכדאי להתייעץ עם מהנדס ולבצע התאמה לפי תנאי השטח, האדמה והמשקל המשוער.
 

מהו משקל קוב בטון? 2 טון (2,000 ק"ג)
מה המשקל של קוב בטון מזוין? 3 טון (3,000 ק"ג)
כמה קוב בטון צריך למטר? 0.10 קוב.
מהו עובי יציקת בטון? 8 - 15 ס"מ

איך מחשבים קוב בטון?

על מנת לדעת כמה קוב בטון צריך למטר, צריך לדעת מהו העומק / עובי יציקת הבטון ולאחר מכן מהו השטח (אורך + רוחב). חישוב נפח קוב הבטון נעשה באמצעות הנוסחה הבאה: אורך 2 מטר X רוחב 5 מטר X עובי 10 ס"מ = 1 קוב.

נוסחא לחישוב קוב בטון

היכן נראה יציקת בטון מוחלק לרוב?

אז איפה מתאים לעשות יציקת בטון מוחלק? אלו המקרים הנפוצים ביותר:

 • בטון מוחלק לגינה: לא חסרים אזורים בהם ניתן לעשות יציקת בטון מוחלק בגינה, בין אם זה בכניסה לבית, בחצר, בגינה האחורית ועוד.
   
 • בטון מוחלק לבית פרטי ודירה: כחלק מאלמנט עיצובי מבצעים החלקת בטון בתוך בית, זה נותן מראה שונה לגמריי, אפשר לבחור כל צבע ולעשות טקסטורות וגוונים שונים.
   
 • שביל בטון מוחלק בחוץ: רוצים לעשות שביל בטון מוחלק בגינה? שביל גישה? אפשרי הכל  וניתן גם לשדרג ולהוסיף טקסטורות שונות.
   
 • בטון מוחלק לקיר: למעשה ישנם 2 סוגים, או חיפוי בטון לקיר או מיקרוטופינג.
   
 • בטון מוחלק לחניה: במקום לעשות עוד פעם ריצוף לחניה, שדרגו את הנראות שלה עם בטון מוחלק אשר גם קל יותר לניקוי.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

בטון מוחלק או ריצוף - חסרונות ויתרונות

רבים מחפשים לדעת מהם החסרונות לבטון מוחלק בגינה או בבית, אז ערכנו בעבורכם טבלה של חסרונות ויתרונות בטון מוחלק מול ריצוף.
 

בטון מוחלק ריצוף
מראה ייחודי, דקורטיבי ומרשים. ניתן להגיע לתוצאה זהה עם ריצוף יקר מאוד.
תחזוקה קלה, אין צורך במילוי רובה. צורך במילוי רובה, שריטות לרוב לא ניתנות לתיקון.
מחיר אטרקטיבי מאוד ביחס לתוצאה. אפשר להשיג בזול יותר.
לא ניתן לשלוט בתוצאה הסופית לרוב. התוצאה ידועה מראש.
ניתן ליישם על ריצוף קיים. ניתן ליישם על ריצוף קיים - אבל הגבוה לא ניתן לשליטה.
מתאים ליישום בחוץ (בגינה) ובתוך הבית. צריך לבחור באריחים אחרים המתאימים לחוץ ואלו המתאימים לבית.

יציקת בטון על אדמה בחצר, מה צריך לדעת?

מתכננים ליצוק רצפת בטון בחצר ביתכם ישירות על אדמה? בעל המקצוע אשר מתמחה בעבודה צריך לבדוק את המשטח אם מדבור על אדמה קשה אפשר פשוט להמשיך כרגיל, אך אם האדמה סופחת נוזלים יכולים להוויצר משקעים, מה שיגרום לשימוש בעוד חומר ולרצפה להיות עקומה, לכן על מנת להימנע מכך קודם כל מוודאים כי יש עומק של 10 ס"מ לפחות, בדרך כלל באמצעות לטות עץ תוחמים את האזור, בנוסף משתמשים בניילון אשר מניחים אותו על גבי האדמה, מה שלא מאשר לנוזלים לרדת כלפי מטה.
 

מה חשוב לדעת על יציקת בטון

מה זה יציקת בטון?


יציקת בטון הוא תהליך בו חומר הבטון בצורתו הנוזלית עובר למצב מוצק וקשיח. הבטון מתחיל כאבקה, לאחר מכן בערבוב עם מים הוא הופך לנוזלי ולאחר יציקה הוא הוא הופך לקשיח. את יציקת הבטון יוצקים לתוך תבניות, אשר מגדירות את צורתו הסופית. יציקת בטון משמשת אותנו לצורך יצירת משטחים.
 

מה מוגדר כיציקה קטנה של בטון?

בגדול עבודה של בין 5 - 10 מ"ר מוגדרת כעבודה קטנה, כאשר ישנם פרויקטים גדולים שמגיעים גם לעשרות מטרים, בנוסף ישנם דברים נוספים המוגדרים כיציקת בטון קטנה, כמו למשל: יציקת משקוף לדלת, שביל גישה קטן, 2-3 מדרגות בחצר, יציקה של גדר מבטון עד לגודל של 2 מטר רץ, בריכת דגים קטנה, מנגל מבטון ויש עוד אינספור דוגמאת לכך, קבלני שיפוצים והשיפוצניקים שבטופ שיפוצים ישמחו לתת לכם הצעה גם בעבור העבודה הקטנה ביותר.

יציקת שביל בטון בגינה

יוצקים בטון דקורטיבי ומוחלק בתוך הבית

כאחד מן הטרנדים החמים שניתן לראות לאחרונה כחלק משיפוץ קוסמטי ובפרט כחלק מתהליך שיפוץ בית ושדרוג הנראות הוא שימוש בבטון חשוף, אדריכלי או בטון מוחלק כחלק מן עיצוב הפנים של הבית, כחלק מעיצוב רטרו עושים רצפת בטון מוחלקת לכלל הדירה אשר ניתן להיות בצבע הטבעי של הבטון או לבחור צבע אחד, יש מניפת צבעים ענקית הניתנת לשימוש, כמו כן שימוש נוסף ודקורטיבי בבית הוא חיפוי קיר עם בטון אדריכלי אשר נותן מראה נהדר והוא הפך להיות נפוץ בעיצוב דירות לאחרונה, אפשר גם לראות את הבטון החשוף המשמש כחיפוי חיצוני לבתים פרטיים.
 

בטון מוחלק

השוואת מחירים בעבור בטון מוחלק

בפורטל טופ שיפוצים ניתן לקבל המון מידע, אבל אפשר גם לחסוך בעלויות ולקבל את המחירים הכי זולים בעבור שירות יציקת בטון מוחלק ובכלל. איך? בעזרת שיטת השוואת המחירים שלנו. אז כיצד היא עובדת? בדיוק כך: משאירים פרטים בפורטל או מחייגים אלינו, מקבלים בחזרה עד שלוש פניות של אנשי מקצוע מאזורכם [אנו פועלים בכל הארץ] ועורכים בין ההצעות השוואת מחירים - כך תדעו בדיוק כמה זה עולה ותוכלו לבחור במחיר הזול ביותר.


בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

האם ניתן לבצע יציקת בטון בגשם?

על פי קבלני בטון שונים - מומלץ שלא, אך אם אין ברירה ניתן לעשות יציקת בטון בגשם אך צריך להכין את התערבות באופן מעט שונה ועם יחס נמוך יותר של מים, אם מדובר על גשם רציני ממש כחלק מסופה מומלץ שלא לעשות זאת כלל ולדחות זאת ליום אחר, שימוש במים מרובים בתערובת הבטון עשויה ליצור סדקים ולהפוך את היציקה ללא טובה גם לאחר הייבוש, אם זאת עדיין ניתן לתקן זאת באמצעות יציקת בטון דקה למילוי הסדקים.
 

יציקת בטון

ניתן טיפ נוסף אשר קשור במעט לנושא: לאחר יציקת בטון ניתן להשקות אותה יום למחרת, מה שיגרום לה להיות לחה שוב וחזרה בסופו של התהליך, אז אם יש טפטוף יום לאחר היציקה, זה לא רע, אלא טוב.

יציקת רצפת בטון

טיפול במשטחים לצורך יציקה, בין אם זה חול או אספלט


 • יציקת בטון על אספלט: אספלט הוא משטח קשיח אשר מתאים באופן נהדר לביצוע יציקה, מיכוון שלא ניתן לחפור בו (ואין צורך להתאמץ גם), בונים טפסנות העשויה מעצים וברזל לשטח עד לגובה של עשרה סנטימרטים לצורך היציקה בגובה המתאים, הברזל נועד לייצוב ועל מנת שהתחימה לא תזוז עד לייבוש מלא, לאחר מכן מפרקים את העצים בקלות.

 • יציקת בטון על חול: משטחי חול בגינה אוהבים "לשתות" נוזלים, מה שלא מאפשר יציקה ישירה אליהם לכן תחילה מתחילים בחפירה ולאחר מכן שמים ניילון ועליו רשת בטון (במידה ומדובר על בניית שלד). הניילון דואג לכך שהנוזלים לא יעברו אל החול והיציקה תצליח מבלי ליצור סדקים או משקעים. מומלץ כמובן לקבל הערכת מחיר מקבלן שלד לעבודות כאלו.

 • יציקת בטון על גג: רוצים ליצור רצפת בטון על הגג? חשוב להשתמש בחומרים קלים, ישנה יציקה קלה המתאימה ביותר למקרים כאלו, אך אם זאת עדיין מדובר על משקל כבד ויש להתייעץ עם מהנדס או קבלן בטון טרם אתם מבצעים את העבודה.

 • יציקת בטון על ריצוף קיים: אין בעיה ליצוק עם ריצוף קיים, אך יש לבדוק תחילה אם ישנם תשתיות כמו מים, ביוב וחשמל אשר לא יהיו נגישים באותה מידה לפני ולקחת זאת בחשבון.
   
 • יציקת בטון על בטון קיים: כמו שניתן לבצע יציקת בטון על ריצוף קיים. גם כאן אפשר לבצע זאת, צריך לחרוץ את הבטון מראש (וגם במקרים מסוימים לא חובה) ולאחר מכן לבצע יציקת בטון על בטון קיים.

 • יציקה על קלקר: בדרך כלל נועד לצורך בידוד נוסף ולוודא אטימה, אם אתם רוצים שרעשים לא יחדרו דרך הדירה שלכם לשכנים למטה, משתמשים בקלקר, בנוסף כאשר עושים יציקת בטון לקירות ורוצים להוזיל עלויות, אפשר להשתמש בקלקר כחלק מהעובי המבודד.
   

בטון מוחלק צבעים, גוונים וטקסטורה

מבחינת צבעים, ניתן לראות בטון מוחלק בצבעים שונים החל משחור ועד לגוונים מיוחדים ושילובי צבעים וכמו כן גם בטון מוחלק לבן. התאמת צבע הבטון המוחלק נעשת בשיתוף בעל המקצוע והלקוחות. כיום ניתן להשיג כל צבע ולשיים אותו לאחר החלקת הבטון וצביעה. מבחינת טקסטורה לבטון מוחלק, אפשר לראות בטון חלק מאוד, בטון עם גימורי עץ, חורים עדינים, אפקטים של מים, ואפילו טקסטורת בטון עם קרשים בגדלים וסוגים שונים. טכניקות אלו של טקסטורה בתוך בטון מוחלק נקראת בטון מוטבע. - שם תראו דוגמאות נוספות.
 

צביעת בטון מוחלק בלבן

שאלות ותשובות נפוצות על יציקת בטון

האם ניתן לעשות יציקת בטון בגשם?

הנושא מסויג, כאשר גשם חזק אכן יכול לפגוע ותלוי באיזה שלב התייבשות נמצאת היציקה. גם סוג היציקה אם הוא לקירות או לרצפה עשוי לשנות. בסופו של דבר רק קונסטקטור יכול לאשר את היציקה לאחר בדיקה.


האם אפשר לצקת בטון על בטון קיים?

כמובן ניתן לעשות זאת על קומת קרקע, אך אם מדובר על מבנה כמו יציקה בקומה או במרפסת, צריך לבדוק שאכן המבנה מתאים לכך. ולקבל אישור מהנדס.


אתם עושים יציקת בטון קטנות?

בטופ שיפוצים ניתן להזמין יציקות בטון מכל סוג - גם קטנות, גם לעמודים וגם גדולות ומורכבות.


איך מזהים יציקת בטון לא טובה?

יציקת בטון שאינה טובה תיהיה מלווה בסדקים, אי אחידות ועוד. ובכל זאת, רק לאחר בדיקה של תקינות היציקה תוכלו לדעת אם צריך לעשות מחדש.


האם אפשר לעשות בטון מוחלק על ריצוף קיים?

כמובן, אפשרי לעשות ואף חוסך בעלויות כאשר אין צורך ביישור השטח לפני העבודה.


מהו עובי בטון מוחלק?

העובי המינימלי של בטון מוחלק הוא בין 4 - 5 ס"מ. אפשר גם יותר, אך לרוב אין צורך.


האם בטון מוחלק מחליק?

כן, בעיקר כאשר הוא רטוב ובאופן יחסי לריצוף קרמיקה. ניתן ליצור טקסטורה או לצבוע ובכך למנוע החלקה.


מתי נעשה חירוץ לבטון מוחלק?

חירוץ לבטון נעשה כאשר נרצה טקסטורה בריצוף הבטון המוחלק שלא יהיה משטח ישר, למשל אם נרצה שיהיה מחולק לכמה ריבועים שווים - דמוי ריצוף.