צריכים שירותי יציקת בטון?

דרך טופ שיפוצים אתם יכולים להזמין יציקות בטון מכל סוג ואנחנו כבר נדאג שתקבלו הצעות מחיר זולות ומשתלמות!

יציקת בטון

רוצים לדעת מהו מחיר יציקת בטון למטר? כמה עולה קוב בטון? או לבצע יציקת בטון בגינה? (אפשר גם בטון חשוף / מוחלק). כל המידע ממש כאן בהמשך וגם ניתן לבצע השוואת מחירים מהירה דרך הפורטל ולחסוך עד 37%! ללא כל התחייבות.

מהו מחיר יציקת בטון?

ערכנו בעבורכם ממוצע מחירים של עבודות בטון ויציקות בטון שונות, חשוב שתדעו כי המחירים המוצגים הנם מדגם והם מוצגים למטרת מידע בלבד. כך שאינם מחייבים את קבלני יציקות הבטון, נותני השירות ואנשי המקצוע הפועלים עם 'טופ שיפוצים' לעמוד בהם.

מחירון יציקות בטון

מחיר יציקת בטון בגינה עד 40 מ"ר

150 - 300 ש"ח למטר
עלות יציקת תקרת בטון לדירת 4 חדרים

500 - 800 ש"ח למ"ר
תוספת בעבור משטח בעייתי: אדמה או חול

15% למחיר
מחיר יציקת שביל בטון באורך 8 מטרים

2,200 לעבודה
כמה עולה לעשות בטון מוחלק עד 100 מ"ר?

בין 300 - 500 שקלים
כמה עולה ליצוק רצפת בטון במחסן (5 מ"ר)?

1,000 ש"ח קומפלט
מחיר יציקת קיר בטון בודד (2.70 על 2 אורך)

600 - 900 שקלים
עלות בניית משקוף לדלת

450 - 700 ש"ח
מחיר יציקת חומה מבטון בחצר

300 למ"ר
כמה עולה ליצוק בטון לבריכה?

450 - 600 למטר
עלויות של מדרגות עשויות מבטון

400 למדרגה
מחיר יציקת בטון לעמוד (בדרך כלל של פרגולה)

500 - 700 לעמוד
עלות יציקת מנגל מבטון (מעמד)

500 - 600 שקלים
כמה עולה לעשות יציקת בטון בשיפוע (כניסה לחניה)

220 - 480 ש"ח
עלות יציקת עמוד מבטון לתאורת גינה

500 - 800 ש"ח
מחיר יציקת בטון לשלד בעת בניית בית

450 - 900 למטר
כמה עולה קוב בטון?

250 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

 

>> ריכזנו בעבורכם את הדברים שחשוב לדעת וכמה תשובות לשאלות חשובות:
 

מה חשוב לדעת על יציקת בטון

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מהו עובי יציקת בטון?

השאלה היא מה הייעוד של יציקת הבטון, למשל אם מדובר על יציקת בטון בגינה, אין בעיה לעשות עובי של 8 - 10 ס"מ וגם לא חובה להוסיף חיזוקים. אבל אם צריך יציקת בטון לחניה שיהיו עליה רכבים ומשקל, כבר צריך עובי של 15 ס"מ וחיזוק של רשת בטון בתוך היציקה. כמובן  שרצוי להתייעץ עם מהנדס לפי תנאי השטח, האדמה והמשקל.

יציקת בטון על אדמה בחצר, מה צריך לדעת?

מתכננים ליצוק רצפת בטון בחצר ביתכם ישירות על אדמה? בעל המקצוע אשר מתמחה בעבודה צריך לבדוק את המשטח אם מדבור על אדמה קשה אפשר פשוט להמשיך כרגיל, אך אם האדמה סופחת נוזלים יכולים להוויצר משקעים, מה שיגרום לשימוש בעוד חומר ולרצפה להיות עקומה, לכן על מנת להימנע מכך קודם כל מוודאים כי יש עומק של 10 ס"מ לפחות, בדרך כלל באמצעות לטות עץ תוחמים את האזור, בנוסף משתמשים בניילון אשר מניחים אותו על גבי האדמה, מה שלא מאשר לנוזלים לרדת כלפי מטה.

מה מוגדר כיציקה קטנה של בטון?

בגדול עבודה של בין 5 - 10 מ"ר מוגדרת כעבודה קטנה, כאשר ישנם פרויקטים גדולים שמגיעים גם לעשרות מטרים, בנוסף ישנם דברים נוספים המוגדרים כיציקת בטון קטנה, כמו למשל: יציקת משקוף לדלת, שביל גישה קטן, 2-3 מדרגות בחצר, יציקה של גדר מבטון עד לגודל של 2 מטר רץ, בריכת דגים קטנה, מנגל מבטון ויש עוד אינספור דוגמאת לכך, קבלני שיפוצים והשיפוצניקים שבטופ שיפוצים ישמחו לתת לכם הצעה גם בעבור העבודה הקטנה ביותר.

יציקת שביל בטון בגינה

יוצקים בטון דקורטיבי ומוחלק בתוך הבית

כאחד מן הטרנדים החמים שניתן לראות לאחרונה כחלק משיפוץ קוסמטי ובפרט כחלק מתהליך שיפוץ בית ושדרוג הנראות הוא שימוש בבטון חשוף, אדריכלי או בטון מוחלק כחלק מן עיצוב הפנים של הבית, כחלק מעיצוב רטרו עושים רצפת בטון מוחלקת לכלל הדירה אשר ניתן להיות בצבע הטבעי של הבטון או לבחור צבע אחד, יש מניפת צבעים ענקית הניתנת לשימוש, כמו כן שימוש נוסף ודקורטיבי בבית הוא חיפוי קיר עם בטון אדריכלי אשר נותן מראה נהדר והוא הפך להיות נפוץ בעיצוב דירות לאחרונה, אפשר גם לראות את הבטון החשוף המשמש כחיפוי חיצוני לבתים פרטיים.

בטון מוחלק

האם ניתן לבצע יציקת בטון בגשם?

על פי קבלני בטון שונים - מומלץ שלא, אך אם אין ברירה ניתן לעשות יציקת בטון בגשם אך צריך להכין את התערבות באופן מעט שונה ועם יחס נמוך יותר של מים, אם מדובר על גשם רציני ממש כחלק מסופה מומלץ שלא לעשות זאת כלל ולדחות זאת ליום אחר, שימוש במים מרובים בתערובת הבטון עשויה ליצור סדקים ולהפוך את היציקה ללא טובה גם לאחר הייבוש, אם זאת עדיין ניתן לתקן זאת באמצעות יציקת בטון דקה למילוי הסדקים.
 

יציקת בטון

ניתן טיפ נוסף אשר קשור במעט לנושא: לאחר יציקת בטון ניתן להשקות אותה יום למחרת, מה שיגרום לה להיות לחה שוב וחזרה בסופו של התהליך, אז אם יש טפטוף יום לאחר היציקה, זה לא רע, אלא טוב.

יציקת רצפת בטון

טיפול במשטחים לצורך יציקה, בין אם זה חול או אספלט


  • יציקת בטון על אספלט: אספלט הוא משטח קשיח אשר מתאים באופן נהדר לביצוע יציקה, מיכוון שלא ניתן לחפור בו (ואין צורך להתאמץ גם), בונים טפסנות העשויה מעצים וברזל לשטח עד לגובה של עשרה סנטימרטים לצורך היציקה בגובה המתאים, הברזל נועד לייצוב ועל מנת שהתחימה לא תזוז עד לייבוש מלא, לאחר מכן מפרקים את העצים בקלות.

  • ציקת בטון על חול: משטחי חול בגינה אוהבים "לשתות" נוזלים, מה שלא מאפשר יציקה ישירה אליהם לכן תחילה מתחילים בחפירה ולאחר מכן שמים ניילון ועליו רשת בטון (במידה ומדובר על בניית שלד). הניילון דואג לכך שהנוזלים לא יעברו אל החול והיציקה תצליח מבלי ליצור סדקים או משקעים. מומלץ כמובן לקבל הערכת מחיר מקבלן שלד לעבודות כאלו.

  • יציקת בטון על גג: רוצים ליצור רצפת בטון על הגג? חשוב להשתמש בחומרים קלים, ישנה יציקה קלה המתאימה ביותר למקרים כאלו, אך אם זאת עדיין מדובר על משקל כבד ויש להתייעץ עם מהנדס או קבלן בטון טרם אתם מבצעים את העבודה.

  • יציקת בטון על ריצוף קיים: אין בעיה ליצוק עם ריצוף קיים, אך יש לבדוק תחילה אם ישנם תשתיות כמו מים, ביוב וחשמל אשר לא יהיו נגישים באותה מידה לפני ולקחת זאת בחשבון.
     
  • יציקת בטון על בטון קיים: כמו שניתן לבצע יציקת בטון על ריצוף קיים. גם כאן אפשר לבצע זאת, צריך לחרוץ את הבטון מראש (וגם במקרים מסוימים לא חובה) ולאחר מכן לבצע יציקת בטון על בטון קיים.

  • יציקה על קלקר: בדרך כלל נועד לצורך בידוד נוסף ולוודא אטימה, אם אתם רוצים שרעשים לא יחדרו דרך הדירה שלכם לשכנים למטה, משתמשים בקלקר, בנוסף כאשר עושים יציקת בטון לקירות ורוצים להוזיל עלויות, אפשר להשתמש בקלקר כחלק מהעובי המבודד.


שאלות ותשובות נפוצות על יציקת בטון

האם ניתן לעשות יציקת בטון בגשם?

הנושא מסויג, כאשר גשם חזק אכן יכול לפגוע ותלוי באיזה שלב התייבשות נמצאת היציקה. גם סוג היציקה אם הוא לקירות או לרצפה עשוי לשנות. בסופו של דבר רק קונסטקטור יכול לאשר את היציקה לאחר בדיקה.


האם אפשר לצקת בטון על בטון קיים?

כמובן ניתן לעשות זאת על קומת קרקע, אך אם מדובר על מבנה כמו יציקה בקומה או במרפסת, צריך לבדוק שאכן המבנה מתאים לכך. ולקבל אישור מהנדס.


אתם עושים יציקת בטון קטנות?

בטופ שיפוצים ניתן להזמין יציקות בטון מכל סוג - גם קטנות, גם לעמודים וגם גדולות ומורכבות.


איך מזהים יציקת בטון לא טובה?

יציקת בטון שאינה טובה תיהיה מלווה בסדקים, אי אחידות ועוד. ובכל זאת, רק לאחר בדיקה של תקינות היציקה תוכלו לדעת אם צריך לעשות מחדש.


בתוך כמה זמן יציקת בטון מתייבשת?

התקשות הבטון יכולה להיות בתוך 12 ועד 24 שעות, תלוי בעובי. אבל אם מדובר על חזק מקסימלי של הבטון הוא יכול להיות גם לאחר חודש ייבוש והרטבה (לחיזוק, נקרא גם אשרפה).


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה