משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

בניית חדר נוסף

תוספת חדר לדירה קיימת על גבי גג או בניית חדר נוסף לבית פרטי בעלות מוזלת אפשר להשיג דרך "טופ שיפוצים", פנה אל המומחים ובעלי המקצוע האיכותיים שלנו וקבל עד שלוש הצעות בעבור השירות בכל אחד מן האזורים במדינה!

תוספת חדר נוסף בבית, מצאו את המומחים!

מרחיבים את הבית? המשפחה גודלת או שאתם פשוט מעוניינים לנצל טוב יותר את השטח, אולי אפילו לרווחים עתידיים - בטווח הקרוב או הרחוק? בדיוק לשם כך העמדנו לרשותכם מגוון איכותי ומהגדולים בארץ של נותני השירות מתחום הבנייה והשיפוצים, בכדי שתוכלו למצוא בדיוק את מה שאתם מחפשים עבור הבית שלכם.

מהו מחיר בניית חדר נוסף כתוספת לבית?

אז כמה עולה לבנות חדר? כפי שניתן לראות באתר, מחיר בניית חדרים נוספים בבית עשוי להשתנות ממקרה למקרה, אך במקרים של בניה קלה מחיריה נעים בין 350 ל- 480 שקלים למטר מרובע, ואילו בבנייה מסורתית יותר, למשל כזו העושה שימוש בגבס כחומר הגלם המרכזי, עלותה תנוע סביב 300 ל- 450 ש"ח למטר.

מחיר בניית חדר למ"ר בבניה קלה

מחיר בניית חדר למ"ר בבניה קלה: 415 ₪

טווח מחיר גבוה 480 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

בניית חדר נוסף בדירה, מה צריך לדעת?

הדבר הראשון והחשוב ביותר שיש לבדוק ועוד הרבה לפני שמתחילים לברר על האפשרויות השונות ועל בעלי המקצוע האפשריים שיעשו זאת עבורכם, יש לבדוק האם ומה בכלל מותר לכם לעשות בבית על פי חוק.

 

במקרים מסוימים תידרש הסכמה של השכנים או לכל הפחות של רובם, ובמצבים אחרים ייתכן שאינכם רשאים כלל להרחיב את הדירה כמו במקרים דומים של פיצול דירה גם שם צריך הסכמה של דיירים, עם או בלי הסכמתם של השכנים. לכן חשוב מאד להתייעץ עם מומחה מהתחום ולהבין בדיוק מהם הגבולות שבהם אתם עומדים בתקנות החוק ומהם המקרים שבהם אתם חורגים מהן.

בניית חדר נוסף

כיצד בונים עוד חדר מגבס?

בניית חדר נוסף מגבס היא אחת האפשרויות הנוחות והפופולריות ביותר בתוך כלל האפשרויות העומדות לרשות בעלי הדירות המתעניינים בתהליך של בניית חדר נוסף בבית, וזאת מכיוון שהם נחשבים לזולים ופשוטים לבנייה באופן יחסי.

 

חשוב להבין שעבודה כמו בניית חדר נוסף כמעט תמיד תשתמש בקירות הנוספים בה כקירות להפרדת חללים בלבד, ולא לתמך של הבניין או הבית. לכן, אין כל מניעה לבחור באפשרות של בניית חדר מגבס הנחשב לחזק פחות, אך יחד עם זאת בהחלט עמיד, אסתטי ויציב ובעלות זולה משמעותית יותר, אם זאת תמיד מומלץ להתייעץ עם קבלן לעבודות גבס טרם אתם מחליטים לפעול כך.

תוספת חדר על הגג כולל איטום

אפשרות נוספת של שלא רבים חושבים עליה, אך בהחלט משתלמת ויצירתית, היא הוספת חדר לבית שנמצא על הגג, או ממש מתחתיו - עם גישה ישירה ופרטית אליו.  כמו כן, קיימת אפשרות לבצע ניסור לרצפת הבטון שנמצאת על גבי הגג על מנת לפתוח אפשרות למדרגות מהקומה התחתונה לעליונה.

 

 בהקשר זה חשוב לציין כי גם כאן, במקרה של תוספת חדר על הגג קיימות תקנות מיוחדת, המתמקדות באופן טבעי בעיקר בנושאים בטיחותיים וכמות המשקל שהגג יכול לשאת, אם תרצו לבצע יציקת בטון ייתכן כי תצטרכו לחזק את קורות היסוד של המבנה (במקרה של בית פרטי) ולכן לעיתים עדיף לעבוד עם חומרים קלים יותר המוגדרים כ"בנייה קלה" וזאת על מנת לא להעמיס במשקל ולהיגרר להוצאות נוספות.

בניית חדר על הגג

מאיזה חומר בונים חדר במרפסת?

אפשרות נוספת ולא מאד שונה מזו של בניית חדר נוסף על הגג, היא בניית חדר במרפסת פתוחה או שמש, לרוב כאשר בונים חדר נוסף מסוג שכזה תסתכם ביחידת דיור בפני עצמה ממש כמו שמבצעים תוספת קומה ובאופן שאינו מאד שונה ממקרה הבנייה על הגג, גם כאן חלות תקנות ונורמות מקובלות לבנייה.

 

כך על פי רוב, לבנייה במרפסת נהוג לעשות שימוש בחומרי בנייה קלה, מכיוון שהם מהירים יותר, מותאמים הרבה פעמים לתנאי חוץ וגם עמידים יותר - במיוחד במקרים בהם המרפסת תלויה ויש צורך בפתרונות יצירתיים כדוגמת אלה הניתנים באמצעות בנייה קלה של חדר נוסף.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

איך להפוך דירת 3 חדרים ל 4 חדרים?

כאשר רוצים להגדיל דירה בחדר נוסף, יש כמה אפשרויות, הנה הן:

  • פיצול חדרים בדירה: אם אתם חושבים כבר על תהליך שיפוץ דירה, ניתן לשבור כמה קירות ולמעשה לחשב מחשב את החלל והשטחים בדירה ובכך ליצור חדרים נוספים, אבל קטנים יותר, לעיתים צריך לערוך גם שיפוץ באמבטיה על מנת לפצל את קו הביוב והמים.
     
  • תוספת בניה: אם יש לכם את האפשרות, אפשר לסגור את המרפסת לחדר או לחלופין לבנות על גבי גג קיים חדר (אם מתאפשר בכלל ויש אישורים לכך).
     
  • הוספת גלריה: יש לכם דירה גבוה? אם כן, אפשר לבנות גלריה ולמעשה לנצל את הגובה לצורך סגירת חדר נוסף ובכך להפוך דירת 3 חדרים ל-4 חדרים או 4 ל-5 וכדומה.

כמובן שגם כאשר רוצים לבצע הפיכת דירת 4 חדרים ל5 חדרים אלו הפתרונות הרלוונטים.

בניית תוספות חדרים לבתים ולדירות ב"טופ שיפוצים"

מחפשים דרך לרענן את הבית ולהוסיף לו חלל שונה, שישנה את פני הבית ויהפוך את כל החללים למרווחים ונוחים יותר? באתר "טופ שיפוצים" תוכלו לעיין במבחר האינסופי של נותני השירות, הקבלנים ואף היועצים המומחים בתחום הבנייה והשיפוצים, וכך לקבל החלטה מושכלת אודות בניית חדר נוסף במסגרת שיפוץ הבית.

 

אנו מביאים את מיטב הטיפים, הרעיונות, מקורות המידע והנתונים החשובים לבניית חדר נוסף בבית, וכל שעליכם לעשות הוא ליהנות מהמבחר העצום של המידע והאפשרויות השונות, הקיים באתר.