הנגשת חדרי אמבטיה לנכים

צריכים להנגיש את חדר האמבטיה לנכים? ב'טופ שיפוצים' תוכלו לקבל פתרון מקיף הכולל הנגשה מלאה ושיפוץ היקפי בעבור חדרי אמבטיה על פי המידות המתאימות ועם האביזרים הנכונים, השאירו פרטים או צרו קשר עם המוקד הטלפוני של הפורטל והתחילו לקבל הצעות מחיר כבר עכשיו.

מה כוללת הנגשת חדרי אמבטיה לנכים?

על מנת להנגיש באופן מלא את חדר האמבטיה בעבור נכה יש להתחיל בפתח הדלת, אשר צריך להיות גדול יותר ומתאים לכניסה של כיסא גלגלים, מעבר לכך כל מתקן בחדר האמבטיה צריך להיות מותאם החל מהמעקה ועד למקלחת עצמה, גם הגבהים ורוחב האביזרים יהיו המידות המתאימות, הנגשה כזו מחייבת החלפה של הכלים הסניטריים ודלת הכניסה, חציבה בקירות לצורך הרחבה וכאשר מתחילים שיפוץ ברמה כזו מומלץ לעשות גם שדרוג אסתטי ופונקציונלי לכלל חדר האמבטיה החל מהחלפת הריצוף ועד לבדיקת צנרת והחלפתה במידת הצורך.

כמה עולה התאמת חדר אמבטיה לנכה?

כאשר שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט נע בין בין 35,000 - 60,000 שקלים ברמת סטנדרט, שדרוג והוספה של האביזרים המתאימים מייקרת באופן מהותי את השיפוץ, ניתן לומר כי בעבור הנגשת אמבטיה לנכה תוסיפו בין 15,000 - 25,000 שקלים בעבור התקנות ואביזרים וזאת בנוסף למחיר המקורי של שיפוץ חדר האמבטיה, המחירים המצויינים הנם ממוצע מהשוק וכוללים עבודה + חומרים.

שיפוץ כללי לחדרי אמבטיה כולל הנגשה מלאה

לאלו שרוצים גם לשפץ וגם להנגיש בעבור נכים הפתרון האידאלי בעבורם הוא שיפוץ חדר אמבטיה הכולל התאמה של פתחי הכניסה, גודל המקלחת ואביזרי נגישות מותאמים, בעת השיפוץ מבצעים גם את ההתאמות הדרושות להם ובכך מנצלים את העבודה של בעל המקצוע. ישנה אפשרות גם להכנה בלבד של חדר האמבטיה לנכה מבלי להתקין את האביזרים, ז"א עדיין לא להנגיש אותה אלא רק להגדיל את פתח הכניסה ולהתאים גבים מסוימים שלא יפריעו למשתמש הנוכחי בה, אם הזמן האמבטיה תיהיה מוכנה גם בעבור נכים במידת הצורך יהיה צריך להתקין את האבזרים ואולי להחליף את האמבט למתאים.


הנגשת חדר אמבטיה לנכים

מהן המידות והאביזרים הדרושים לצורך הנגשה?

מידת דלת הכניסה צריכה להיות ברוחב של 80 ס"מ לפחות על מנת שכיסא גלגלים יוכל לעבור בה, כמו כן מומלץ להשתמש בדלת הזזה ובמידה ואין אפשרות היא צריכה להיפתח כלפי חוץ ולא אל תוך פנים האמבטיה. גודל האמבטיה עצמה צריכה להיות בין 120 ס"מ על 120 ס"מ ומעלה על מנת שיהיה ניתן להתקלח עם כיסא גלגלים בתוכה, כמו כן חשוב להתקין אביזרים נלווים כמו מעקה בטיחות וכיסא. גם באזור המקלחת עצמה ו2 מעקות בשירותים אחד בצד האסלה והשני צמוד אל הקיר. התקנת כיורים וכלים סניטרים צריכים להיות בהתאמה לגבהים של כיסאות הגלגלים כאשר האסלה מעט יותר גבוה ואילו הכיור בגובה של 70 ס"מ (כך שכיסא גלגלים יוכל להיכנס תחתיו).
צרו קשר עם טופ שיפוצים
השאר פרטים בטופס או פשוט חייג אל ​077-6052900 וקבל במהירות עד שלוש הצעות מחיר, מבטיחים לחזור אליכם במהירות.
בשיחה אלינו או השארת פרטים בטופס הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.
פרסם באתר טופ שיפוצים
קבלנים או שיפוצניקים? יודעים לספק עבודה מקצועית ומכל הלב? מקומכם איתנו! הצטרפו לטופ שיפוצים, ויחד נעניק את השירות החכם והטוב ביותר לגולשינו. מלאו פרטים ליצירת קשר בטופס כאן למטה, או חייגו אלינו 077-6052900.
 
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתקנון ותנאי השימוש באתר.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה