רוצים לשפץ את חדר האמבטיה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

התקנת אגנית למקלחון

רוצים להתקין אגנית למקלחון? מחפשים את המחיר הכי זול? קיימת אגנית ורוצים לעשות חידוש או החלפה? בעזרת טופ שיפוצים תוכלו לבצע את כלל הפעולות הנ"ל וכמובן גם לערוך השוואת מחירים להוזלת המחיר.

השוואת מחירים להתקנת אגנית למקלחון

צריכים בעל מקצוע מומלץ לצורך התקנת אגנית במקלחון? אתם נמצאים בטופ שיפוצים! כאן אפשר לערוך השוואת מחירים בין מספר מתקיני אגניות למקלחונים ולחסוך בעלויות באופן מהותי! השאירו פרטים באתר או חייגו ונדאג שתקבלו בחזרה עד שלוש פניות, ערכו בינהם השוואה ובחרו במי שמציע לכם אגנית למקלחון במחיר הזול ביותר.

אגנית למקלחון

מהו מחיר התקנת אגנית למקלחון?

רוצים להתקין אגנית למקלחון? מחיר התקנת אגנית למקלחון נע בין 1,200 - 1,800 ש"ח בעבור אגנית סטנדרטית בגודל הוא בין 80X80 ל-90X90. המחיר כולל את האגנית ועבודת ההתקנה. אם הנכם מבצעים את התקנת מקלחון, רצוי להוסיף את התקנת האגנית במסגרתו ולקבל מחיר זול יותר באופן משמעותי.


ממוצע מחירי התקנת אגנית למקלחון

ממוצע מחירי התקנת אגנית למקלחון: 1500 ₪

טווח מחיר גבוה 1800 ₪

טווח מחיר נמוך 1200 ₪

מה עדיף שיפוע במקלחון או אגנית?


אז מה כדאי יותר שיפוע בריצוף או אגנית? הנה כמה חסרונות ויתרונות - החליטו בעצמכם:
 

אגנית למקלחון שיפוע במקלחון
במידה וקיים ריצוף, התקנת אגנית עדיפה כלכלית. אם הנכם משפצים את האמבטיה ועושים ריצוף, ביצוע שיפוע במקלחון יהיה זול יותר.
אם מדובר על תוספת בנייה בקומה 2, עדיף אגנית להבטחת אי נזילות. בקומה ראשונה עדיף, אם מבוצעת גם עבודת ריצוף ואטימה טובה אין ממה לחשוש בקומה 2.
מגיע לרוב בצבע לבן בלבד. נותן המשכיות לריצוף המקלחת.
ביטוחותי יותר, בדרך כלל מגיעה עם חספוף למניעת החלקה. טקסטורה רגילה של הריצוף עם שיפוע קליל.

חידוש אגנית מקלחון - בעד או נגד?

במידה ויש לכם אגנית במקלחון שצריכה חידוש, זה אפשרי לגמריי כמו שעושים ציפוי אמבטיה, אפשר גם לעשות  ציפוי לאגנית. במרבית המקרים לא יהיה צורך בפירוק ויהיה ניתן לבצע את העבודה ולחדש את האגנית. ברוב המקרים אנו דווקא בעד חידוש אגנית במקום החלפה אשר דורשת פירוק. אבל במקרים בהם יש סדקים, כתמים שלא ניתן לכסות או שהאגנית מחליקה למדיי - רצוי לבצע החלפת אגנית במקלחון לחדשה.

איזה סוגי אגנית למקלחון יש?

 • אגנית פלסטיק - הסוג הכי פשוט שיש, אם רוצים להוזיל את המחיר באופן מהותי ויודעים כי מדובר על משהו זמני יחסית - שימוש באגנית מפלסטיק ללא ספק יכול להוות פתרון, נפוץ בעיקר במסגרת התקנת מקלחון חדש שמגיע כבר עם אגנית פלסטיק.
   
 • אגנית חרס - מבין הסוגים היותר נפוצים, בדרך כלל יגיע בציפוי אמייל וחספוס למניעת החלקה. אפשר לראותו במגוון צורות, מעוגל, מלבני, מרובע ועוד.
   
 • אגנית אקרילית - כיום אפשר לומר שאגנית אקרילית היא האידאל, ציפוי אקרילי שומר על האגנית, מגיעה בשלל צורות עם פתחי ניקוז שונים ואפשרויות עיצוביות חדשניות.
   
 • אגנית שטוחה - אם רוצים שהאגנית תיהיה בגובה של הריצוף עם שיפוע קל, אגנית שטוחה היא הפתרון - אינה מיועדת להתקנה על גבי ריצוף, נפוצה יותר כאשר מבצעים החלפת אמבטיה למקלחון.
   

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

האם ניתן לבצע התקנת אגנית על ריצוף?

כמובן, היתרון המרכזי של אגנית למקלחון היא האפשרות להתקין אותה על גבי ריצוף קיים מבלי לשבור אותו ובמקומו להתקין חדש עם שיפוע. רק חשוב לוודא שמבצעים עבודת אטימה טובה על מנת שלא יצטברו מים מתחת לאגנית המקלחון ובין הריצוף. 
 

>> עוד שאלות שגולשים שאלו בנושא:

איך מתקינים אגנית למקלחון בצורה נכונה?

הדבר החשוב ביותר הוא להדביק את האגנית לריצוף ולבצע אטימה עם סיליקון. אם אינכם יודעים כיצד, רצוי להיעזר בבעל מקצוע.


מהן המידות של אגנית למקלחון?

המידות הסטנדרטיות יהיה 80X80 ,90X80 ,90X90, אבל ניתן גם להזמין בהתאמה אישית, זה יקר יותר באופן משמעותי אבל אפשרי.


אגנית למקלחון בעד או נגד?

למעלה נתנו דוגמאות מה עדיף אגנית או שיפוע וגם כתבנו על בעד או נגד חידוש אגנית. לדעתנו האישית מדובר על עניין של טעם ותקציב.